Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Benimde saçlarım artık sarı :) teşekkür ederim canım o senin fıstıklığın :)

Bizim burdakiler apartmanda yaşama adabını bilmiyorlar nedense bir merdivenden inişleri var evde oturduğum yerde zangır zangır sallanıyorum yani o derecee :)

Canım acayip alışveriş yapmak istiyor şöyle trendyolda falan güzel bişeyler olsada alsam :)

aaaa muhteşem yüzyıl topici bomba oluyo bu akşam sıkılmaz canın muhabbetin dibine vururuz

Kız bende izliyorum bu ara onu. İlk sezonunu izlemiştim geçen sezon izlemedim hep aynı tekrarlıyordu bırakmıştım izlemeyi ama şimdi 3-4 bölümdür yine izliyorum
Şu firuzemiydi neydi oda ölseydi yada gönderselerdi daha güzel olucaktı

anam sedulu gelmiş ya
gidio gidiyo ya bu hafta ya haftaya kurtuluyos sülüman bile diyemiyo ya la

adacım ben cankayada koske yakın bı muhıtte oturuyorum lakın burda bıle aynı durum memleketım ınsanı apartman yasantısını bılmıyor yanı kader hepımıze aynıı altı ustu benım olsun ıkı oda olsun

Havanıda atıyorsun cankaya koskune yakınmıs vay vayyy

Havanıda atıyorsun cankaya koskune yakınmıs vay vayyy

kızzz zırzop ev benım degıl cıvı cakmadım buraya :) hatta yakınlarda tasıncam belkım etımesgut taraflarına gıdıcem :) muhıt yanı sozde seckın yer ammmaaa burdakılerde solemesı ayıp mal :)

kızzz zırzop ev benım degıl cıvı cakmadım buraya :) hatta yakınlarda tasıncam belkım etımesgut taraflarına gıdıcem :) muhıt yanı sozde seckın yer ammmaaa burdakılerde solemesı ayıp mal :)

Kız tasınma benı bekle ben yerleşirsem ankaraya bır umut var ıcımde gelırım belkı demem o kı aynı sıteye tasınırız hergun gorusuruz

Kız tasınma benı bekle ben yerleşirsem ankaraya bır umut var ıcımde gelırım belkı demem o kı aynı sıteye tasınırız hergun gorusuruz

kuzum bı muuddet daha buralardayım sonra tasıncam esımın ıs yerı tasındı esk yolu tarafına bızde o tarafa yakın taraflara gıdıcez yanı sen gel bızım taraftan ev tutarız sana relaxxx:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…