Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

hepsiniz zayıfsınız ya bende brokoli yicem başka yolu yok :KK1::KK1:

Senin neren kilolu pardon ama düşün bide fotolar kilolu gösterir derler bu kilolu halinse demekki sen baya zayıfsın tatlım :)

Okyonus sendede ne kadar çok resim var kız hangisine bakacağımı şaşırdım :)

Senin neren kilolu pardon ama düşün bide fotolar kilolu gösterir derler bu kilolu halinse demekki sen baya zayıfsın tatlım :)

Okyonus sendede ne kadar çok resim var kız hangisine bakacağımı şaşırdım :)

sizi göürünce kendimi yarım dünya gibi hiseettim :KK30::KK30:
he valla maşallah okyonus bak bak bitmiyo :KK3::KK3:

Yemegın altını sondurdum sanmıstım kısıktaydı sondurecegıme dahada acmısım yandı ya heryer duman oldu bırde okadar ugrastım

ay canım ya :26:
bişey oldumu sana peki mutfak ne durumda allah koruusn yangında çıkardı valla :26:

bana bırsey olmadı camları actım havalandırıyorum evı ya koku geldı ama sondurdum dıye ıhtımal vermedım bır gıttım yanmıs hepsı o tencerede nasıl cıkacak :2:eek:f off pırasa yapayım barı o cabuk olur

belirsizzz canım yaa :KK16: :KK9: hayırlısı bakalım ne zamana nasip :)

Hayırlı olsun canım geç olsun güç olmasın...

bana bırsey olmadı camları actım havalandırıyorum evı ya koku geldı ama sondurdum dıye ıhtımal vermedım bır gıttım yanmıs hepsı o tencerede nasıl cıkacak :2:eek:f off pırasa yapayım barı o cabuk olur

Geçmiş olsun tatlım sana bişey olmasın da yanan yemek olsun

sna bişey olmasaında yansın tencere boşver canım :KK19:

anammm ne yazmıssınız okucamda dalayım muhabbete bı dedım sohbet konusu soleyın cabuk cabuk carıcarııı:))

Yelkenlikız nerdesınnnnnnnnn uyuyomusun hala öğlen oldu kalk artık :KK53:

ohoooooo yok uyumuyorumda yazdıgında uyuyordum heralde okyonuscum :) hahaha :))) saat 14 de kalktım sabaha karsı yattım yıne uyku duzenım patladı yınee sonrada kalktım 16:30 a lkadar arkadasın terıhını osym ye bıldırcem dıye 2,5 saat ugrastım ancak dustum kk ya ne kadar yazmıssınız :KK43:( ben yoktum bende ısterım face banada banada quıt kız feyk hesap acmıs korolma emıı:)) benım feyk falan degıl hesaım :) banada yazım hesabınızın lınkını.

okyonus gecmısolsun yanmıs yemek :) nazar cıkmıstır kk :) yuzunden hepppp akıl komadı bıze:)

özet olarak geyik :KK52::KK52::KK52::KK52:
facebukumuzda tanıştık biz :KK23::KK23:
kız fake hesap değil sadece ismim kayıtlı bide resmim var o kadar kk ya özel :KK52::KK52::KK52:
attım özele :KK34:

:) senınkını bulamadım benmkısını sana yazdım :) feyk bunlar feykkkk neyykk:))) (cmylmz geyıgı)

:KK60::KK60:
allah seni kahretmesin emi :KK1::KK1::KK1:
dedim noldu acıbaaaa :KK1:
nolsun canım ya çikolata yiyom gel buyur kahveylen içek :nazar:

Biraz geç kaldım ama akşam kahvesi içerim valla.. çikolataylada ne güzel gider.. :nazar:

Ispanak yemegı yapıcam ıspanakları temızledım suya yatırdım bırkac su yıkıycam azcık bekletıyorum kumları çöksun :KK31:ortalıgı toparladım mutfak balkonu cok batmıs onu yıkadım camasırlar vardı onları katladım yerleştırdım yemek pişince aöf den bır unute bıtırmeyı planladım bakalım sen napıyorsun sekerım

Ben okuyunca anca önünde saygıyla eğilirim daha da bir şey yapamam :) Valla sende ki şu karınca misali çalışkanlık.. :KK9:

Bende ders çalıştım şimdi az daha çalışcam akşam bakalım nasip.. :44:

Ekledim kısss :)
Saçların ne güzel :)

adacım saclarım o kadar uzun degıl artık bı krız kestırdım bob modelı :) benzerı ama kıvırcık yanı rengıde yakın yıne ne bılem cok sık degısır benım haller. sende fıstıksın haa:)

Şu apartmanın sesi hiç mi bitmez yaaa bufola sürüsü gbi inenlerin ayaklarını kesicem :)

apartmanda gurultu nefret ederım bende daga kacasım var bu nedenle sessız sakın hayata ozlem duyar olduk sehırlerde valla.

X