Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

anam sosyetikmi ya okyonus yalkenlikız
kürkte giyersin sen şimdi kışın

heee sosyetık hahaha :) bedbaht sosyete :)

Kımbılır kactane kürkü vardır

heee var kız bı tene üstümden hiç çıkarmam :) ten rengınde :):))

millet püskevit bulamıyo bak sen yelkenli kızın yaptığına

püskevit bulamazsak pasta yeriz anam :))

Kızım o burjuva oyle bızım gıbı degıl bır maasla gecınıyoruz bız ev kıra ohoooooo

kız köşk benim üstüme cb ye kiraladım haberin var mı :) hahaha

ada yaaaaaa baksana sunlara benle dalga geciyorlar:)))

Ben hasta olayım yataklara düşeyim siz burda geyiklenin oldu mu hiç

Keşke o şifa olsa canım ya baş dönmesi ve ağrı var bende ilaç aldım acile gittim de

ooo gecmıs olsun canımm bende sık gıderım acıle bas agrısından mıgren den dolayı Allahım sıfa versın dınlen sakın sessız bı odada.

Uğraşmayın güzel saçlı kızla :) o yüksek sosyeteden :))

Ahhhh bacım migren de var bende

anam nedır bu kadın mılletının mıgrenden basından cektıgıı of kı ne off bende acıle bayadır gıtmedım dusmesın yıolumuz bacım

Kıss boşver yüksek sosyete olmak daha güzel sen gitme sincanlara ben geçtim ordan hem uzak ankaraya hem güzel değil :)

aman anam olsam yaa nerdee buranın garıbanlarıyız bız ezık hıssedıyom kendımı ya laaaa:) etımesgut buyuk ıhtımal sıncan degılsede aman kafamı dınleyeyeımde fızan olsun.

Aman o kötü durup dururken baş dönmesi oluyor ilk evlendiğimiz sene bendede oldu çok, habire rapor veriyordu doktor işe gidemiyordum (

Zaten tansiyonum düşük yaşıyorum bir de vertigo olursam beter ilaç verdi bakalım kullanıcam artık

Aman o kötü durup dururken baş dönmesi oluyor ilk evlendiğimiz sene bendede oldu çok, habire rapor veriyordu doktor işe gidemiyordum (

vertıgoyu bılıyodum ama rapor aldıracak kadar olabıldıgını bılmıyodum sasırdımmmm gecıcı ımıs demekk kı sendekı

Yükselince kötü oluyorum ben düşünce sorun olmuyor genelde 9/5 olur tansiyonum maksimum 10/7 falan böyle geçinip gidiyorum

benımkısıde 12 8 gayet normal seyreder 11 8 olsun bas agrısından telef oluyorum :))) herkesın bunyesıne gore ıste gırbaclı bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…