Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

takıl bey inin yanına ya kayınvaliden napıcak senle :KK52:
yokmu kardeşin falan benim ünv gidicek var tercihlerini yapsın eğer bizim ertelenirse yine onun gitceği şehire isticem bende kadromu :KK52::KK52::KK52::KK52:

Yok canım ablam var oda evlıyım ıstanbulda :KK31:esımın doğuya tayını var bu yaz 2yıl kalacak bende memur olur atanirsam stajyerligım kalkar Doğu'dan dönüşte onun fıtığı yere tayın ısterım yada o yanıma ıster :KK31:tabı nasip bakalım kayınvalide falan ıstemem ben paşalar gribi yalnız kalırım :KK51:bakalım ben aranmasam puan düşük gelırse esım doguyagıdecek ben çanakkalede kalcam

541139_446977045352604_1534787208_n.jpg

ay bun içinde dondurma ne güzel olur :KK56:

Yok canım ablam var oda evlıyım ıstanbulda :KK31:esımın doğuya tayını var bu yaz 2yıl kalacak bende memur olur atanirsam stajyerligım kalkar Doğu'dan dönüşte onun fıtığı yere tayın ısterım yada o yanıma ıster :KK31:tabı nasip bakalım kayınvalide falan ıstemem ben paşalar gribi yalnız kalırım :KK51:bakalım ben aranmasam puan düşük gelırse esım doguyagıdecek ben çanakkalede kalcam

belli oldumu canım :26:
o zman inşallah ç.kaleye çıkar evinde kalırsın tek başına :KK16:

ya neskayfe olsa olmamı :KK23:

83EDBE9_nescafe.jpg

yanınada bu :KK56:

27483_8586.jpg

çok geçmiş olsun canım o kadar moral bozukluğunun üstüne sen yapabildiğini yapmışsındır hayırlısı olsun inşallah :KK19:

kahve süper şekerim severim kahveyi
ama o waffle olmadı şimdi bu saatte :KK53: direkt ertesi güne kilo olarak geri döner :KK53:

belli oldumu canım :26:
o zman inşallah ç.kaleye çıkar evinde kalırsın tek başına :KK16:

Bellı degıl ama kestin dogu olacak sehri bellı olacak Mayıs'ta :KK31:bız bu kıs tercıh yağıcaz bakalım tercıh dışında vermiyorlarmış hayırlısı olsun ben gıtmıycem guvenlı degıl dıye bıkıyorsun çok karışık oralar:KK5:

Bellı degıl ama kestin dogu olacak sehri bellı olacak Mayıs'ta :KK31:bız bu kıs tercıh yağıcaz bakalım tercıh dışında vermiyorlarmış hayırlısı olsun ben gıtmıycem guvenlı degıl dıye bıkıyorsun çok karışık oralar:KK5:

aklını karıştırmak gibi olmasın ama ben senin yerinde olsaydım atanamasaydım giderdim eşmle canım.çünkü o ordayken sen zaten evinde kafan rahat olmıcaksın ki :KK31:

aklını karıştırmak gibi olmasın ama ben senin yerinde olsaydım atanamasaydım giderdim eşmle canım.çünkü o ordayken sen zaten evinde kafan rahat olmıcaksın ki :KK31:

Canım karakolda olacak eve gelemıcek kı kendı basıma oturucan orda Nazım burda aıleme yakınım ızındede gelır evımıze

bizimkiler gelmeye başladı :KK9:

ee kızlar siz ne istersinzi biz kahve içip tatlı yiyos :KK56:

Kızlar ben bıraz esımle tv ızlıycem gelırım bıraz sonra yarın aksam nobetcı zaten :KK37:

valla biz iyi olduk böle iyi gaza getiriyoruz birbirimizi :KK52:
bişiler yapalım yine :KK53:

ooooooh ye bacım afiyet olsun bende haftaya eminönünde künefe yicem antakyalı bi ustanın yeri varmış :KK52::KK52::KK52::KK52:

len bana künefe deme künefe kuscam artık :KK53::KK53: benim herif iskenderunda yaptı acemiliği :KK53:

ben gidiyorum gece gelcem kızlar şimdi kitap okucam özledim kitap okumayı :KK31:

X