Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ay allah korusun böle bi pskolojiyle yaşanmaz ya :KK53:
3 saatte kafayı yedim dün :KK51:

ya şimdi bişi sorcam kafama takıldı
biz sınava girdik ettik sonuçlar geldi atamalar açıldı
şimdi devletin memuru olmak için ösym sitesinden açılan kadrolara başvuruluyor dimi
sözleşmeli falan değil direkt atanmak için

ya şimdi bişi sorcam kafama takıldı
biz sınava girdik ettik sonuçlar geldi atamalar açıldı
şimdi devletin memuru olmak için ösym sitesinden açılan kadrolara başvuruluyor dimi
sözleşmeli falan değil direkt atanmak için

evet tatlım aynen öle nasıl ünv tercihi yaptık ya öle atanma tercihi yapıcaz.
sözleşmeli olarak ayrıca istersen ki en az 70 puan istiyo mesela iski sözleşmeli personel istiyo kendi sayfasında ilan veriyo onlar ayrı :KK34:

evet tatlım aynen öle nasıl ünv tercihi yaptık ya öle atanma tercihi yapıcaz.
sözleşmeli olarak ayrıca istersen ki en az 70 puan istiyo mesela iski sözleşmeli personel istiyo kendi sayfasında ilan veriyo onlar ayrı :KK34:

heh tamam anladım ya kafa karıştırıyordu bu sözleşmeli olayı
her yerden şansımızı denicez mecbur :KK31:

KPSS kıtaplarımı kaldırdım belkı 80 kıtap var ortalık boşaldı kazanamazsam lazım olur duye atanadımda:KK31:denemelerı falan attım hepsinin canı cehenneme:KK22:mutfak dolaplarını sılıyoruz kocısle salonlarda canları sılıcem hıc bakamadım eve ders çalışmaktan yarında bırguzel temızlık yapıcm nasıpse aksam aranıza katılırım ıslerımı bıtıreyım bakalım:KK6:

heh tamam anladım ya kafa karıştırıyordu bu sözleşmeli olayı
her yerden şansımızı denicez mecbur :KK31:

ben onuda deneyemicem :KK60:

KPSS kıtaplarımı kaldırdım belkı 80 kıtap var ortalık boşaldı kazanamazsam lazım olur duye atanadımda:KK31:denemelerı falan attım hepsinin canı cehenneme:KK22:mutfak dolaplarını sılıyoruz kocısle salonlarda canları sılıcem hıc bakamadım eve ders çalışmaktan yarında bırguzel temızlık yapıcm nasıpse aksam aranıza katılırım ıslerımı bıtıreyım bakalım:KK6:

ellerine sağlık canım şimdiden :KK19:
gel gel muhabbet edelim azcık :13:

oooo hamarat kızımız :KK53:

Sıkletimde bütün kıs rahat rahat otururm yaz evden cıkıcaz zaten bu dola sılme beyni yaza kadar goturur:KK53:ya bıde belıı kayınvalıdemler gelecek temiz olsun o yüzdende sılıyorum :KK60:

senin tablet yine almış başını yürümüş :KK53: kelimeleri zor düzelttim :KK53::KK53:

Sıkletimde bütün kıs rahat rahat otururm yaz evden cıkıcaz zaten bu dola sılme beyni yaza kadar goturur:KK53:ya bıde belıı kayınvalıdemler gelecek temiz olsun o yüzdende sılıyorum :KK60:

çakal :KK23::KK23: derste çalışırım temizlikte yaparım köşe bucak dedirtcen dimi :KK76:

çakal :KK23::KK23: derste çalışırım temizlikte yaparım köşe bucak dedirtcen dimi :KK76:

Çok hamaratımdır görsün kayınvalıdem ılk kez gelecek bakalım belıı gelmezlermıs esın öyle dıyor gelmezlerse bizde Tekirdağ'a ıstanbula gıdıcez gezmeye:KK53:

Çok hamaratımdır görsün kayınvalıdem ılk kez gelecek bakalım belıı gelmezlermıs esın öyle dıyor gelmezlerse bizde Tekirdağ'a ıstanbula gıdıcez gezmeye:KK53:

bende gidicem istanbul'a gel kız toplaşalım orda :KK53:

X