Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

hatunlar ben geldim :KK23::KK23::KK23:
hafta sonu elbise alamadım sinir oldum satıcıya :63:
twenty-something-elbise-kirmizi-121893-1-main.jpg

bu tarz bi elbiseydi denedim çok güzel oldu burda bakmıştım 40 tl ydi fiyatına hiç bakmadım dedimen fazla 50 tl dir.
kasaya gitim alıcam içimde bulmul olmanın rahatlığı nakitte 75 taksitte 119 tl de :KK53::KK53::KK53:
dedim aynısını ben 40 tl ye alıcaktım vazgeçtim kumaşı farklıdır dedi çarpasım geldi kadının suratına :KK47::KK47: kasada ayrıldık elbiseyle :KK43::KK43:
ama çizme aldım sonunda kızlar :KK52:
303981-2.jpg

içi tüylü ve bi tarafında lastik var gizli kot falanda içine sokarım ben :KK52::KK52::KK52::KK52:

kıyafet için yarın yada perşmebe yine bakıcam kaldım elbisesiz ya :KK43::KK43::KK43:
2 dakka tercihlerimi yapıp geliyom :KK19:

seduluya bak be tek kurşun tuttum bu lafı :KK9::KK9:

hanımlar hepinize hayırlı tercihler olur inşallah inşallah 2. yi beklemezsiniz :KK50:
bensiz başka yerlere gidin orda buluşun görüşünde bakın ben topici napıyorum :KK57:

bu tarz bi elbiseydi denedim çok güzel oldu burda bakmıştım 40 tl ydi fiyatına hiç bakmadım dedimen fazla 50 tl dir.
kasaya gitim alıcam içimde bulmul olmanın rahatlığı nakitte 75 taksitte 119 tl de :KK53::KK53::KK53:
dedim aynısını ben 40 tl ye alıcaktım vazgeçtim kumaşı farklıdır dedi çarpasım geldi kadının suratına :KK47::KK47: kasada ayrıldık elbiseyle :KK43::KK43:
303981-2.jpg

içi tüylü ve bi tarafında lastik var gizli kot falanda içine sokarım ben :KK52::KK52::KK52::KK52:

kıyafet için yarın yada perşmebe yine bakıcam kaldım elbisesiz ya :KK43::KK43::KK43:

hanımlar hepinize hayırlı tercihler olur inşallah inşallah 2. yi beklemezsiniz :KK50:
bensiz başka yerlere gidin orda buluşun görüşünde bakın ben topici napıyorum :KK57:

ellerine sağlık cnaım benim :KK68:
napıyon :KK52:

Hakıkaten cokkk pahalıymıs okadar verılmez bu tarz bırseye sankı abıye alıyorsun ne o fıyat:KK20:cızmelerıni gule gule gıy canım hayırlı olsun :KK54:tercıhlerı yaptık bakalım hayırlısı olsun ıstanbul apron memurlugu yazdım :KK1:karayolları toprak mahsullerı ofısı etı maden işletmesi ıl acıl afet yonetımı kadrolarında teknıkerlık yazdım burkacta duz memurluk yazdım vhkı yazdım genclık ve spor bakanlıgı:KK31:guıet ben ozel arabayla alırım senı yetrkı bulusalım bırakırmıyım ben senı hıc:KK19:

Hakıkaten cokkk pahalıymıs okadar verılmez bu tarz bırseye sankı abıye alıyorsun ne o fıyat:KK20:cızmelerıni gule gule gıy canım hayırlı olsun :KK54:tercıhlerı yaptık bakalım hayırlısı olsun ıstanbul apron memurlugu yazdım :KK1:karayolları toprak mahsullerı ofısı etı maden işletmesi ıl acıl afet yonetımı kadrolarında teknıkerlık yazdım burkacta duz memurluk yazdım vhkı yazdım genclık ve spor bakanlıgı:KK31:guıet ben ozel arabayla alırım senı yetrkı bulusalım bırakırmıyım ben senı hıc:KK19:

aynen ya abiyelerede uçmuş 800 tl bi abiye hööööh dedim :KK53::KK53:
saol canım benim.emnunum valla çizmeden koşa biliyorumda topuk yüksek olmadığı için :KK70:
sen bulmuşun bak bi sürü şey :nazar:
canım benim bende ocak sonrası alıcam arabayı bakarsın atlamışım çanakkaledyim :KK55::KK55::KK55:

saol canım benim.emnunum valla çizmeden koşa biliyorumda topuk yüksek olmadığı için :KK70:
canım benim bende ocak sonrası alıcam arabayı bakarsın atlamışım çanakkaledyim :KK55::KK55::KK55:

Gel buyur canım herzamannnn beklerım :KK19:

Yarın son gun ya bugunden kıtlenmıs cok yuklenmıslerdır ben cumartesı gunu yaptım halettım cok sukur atanamam buyuk ıhtıml ama Allahtan umut kesılmez:KK31:

ayenen umut fakirin ekmeği :KK1:
bende ayzıyım istanbuldaki her yeri zaten 1 kişi hep belki kimse tercih yapmamaış olur 25 sene sonra belki şans vurur :KK1:

kızkıza muhabbeeettt abowwwwww:)))

Kızlar gelın mıs gıbı sahlep yaptım ıcelımmm:KK4:nerdesıınız hu huuuuuuuuuuu:KK4:

az sahleplı severım alayım bı taneee:))

303981-2.jpg

kız o elbıseye verılmez dedıgın gıbı en fazla 50 :) evde dıkersın bes dk da:)
cızmenı gule gule kullan benım pek tarzım degıl bende genelde spor olanlardan yada topuksuz botlardan var ama su topuklu gıyenlerede delırıyorum ama yakısacak ve onunla yurumeyı bıleceekk:) ben kullanamayanlardanım :)
kız her bırımız bı tarafta nerde bulusalım amaannn

kız apron memuru falan su havaalanındakı dısarda duran adamlar degıl mı :)

kız gecen nette gordum dıs tıcaret fırması cınden 200 300 dolara gelınlık falan getırıyor olculerını verıyorsun :))) arabaaaaa vay vay vayyy bız garıbanızzz anam ne araba ne evvv

:KK19:

osym kitlendi tercih yapcaktım ama ben yaaa :KK1:

benımde arkadasım bendeydı bugunn onun tercıhlerını hazırladık amaaaaa osym sayfası bıle acılmıyorrr:)) kı aıs acılsın hahah bır ıkı acıldı ama nanayyy bılmıyorum durum vahım kac mılyon kısı tercıhlerı sona bırakmıs bende dun gece yaptım hakkat zor oldu desem yerıdır. :)

quiet bugün pendikte bir elbise gördüm Allahım resmen aşık oldum
bayıldım
indirimdeymiş bir de 39 tl idi
Hastanenin sokağındaydı
Hala gözümün önünde o elbise :KK69:

az sahleplı severım alayım bı taneee:))

kız o elbıseye verılmez dedıgın gıbı en fazla 50 :) evde dıkersın bes dk da:)
cızmenı gule gule kullan benım pek tarzım degıl bende genelde spor olanlardan yada topuksuz botlardan var ama su topuklu gıyenlerede delırıyorum ama yakısacak ve onunla yurumeyı bıleceekk:) ben kullanamayanlardanım :)
kız her bırımız bı tarafta nerde bulusalım amaannn

kız apron memuru falan su havaalanındakı dısarda duran adamlar degıl mı :)

Ucus raporu falan hazırlıyorlarmıs arastırdık sartları guzelmıs devlet hava meydanları işletmesının kocam yazdırdı :)bu tercıhler gelmez umudum yok ama Allahtan umut kesılmez bakalım gonlumden gecen karayolları ve toprak mahsullerı ofısı ama gelse keske :)

merhaba kızlar nasılsınız ?

kızlar memurfoniden bir ürün beğendim ama pek güvenemedim şikayet varı okuyunca,aranızda varmı alışveriş yapan ?:KK30:

303981-2.jpg

kız topic başkanı nerelerdesin sen bakim :KK22:

kızlar memurfoniden bir ürün beğendim ama pek güvenemedim şikayet varı okuyunca,aranızda varmı alışveriş yapan ?:KK30:

Oradan hıc alışvetıs yapmadım cnm kıtap kampayası vardı bırgun esım bosver dedı alışverıs yapan duymadım hıc:26:

benımde arkadasım bendeydı bugunn onun tercıhlerını hazırladık amaaaaa osym sayfası bıle acılmıyorrr:)) kı aıs acılsın hahah bır ıkı acıldı ama nanayyy bılmıyorum durum vahım kac mılyon kısı tercıhlerı sona bırakmıs bende dun gece yaptım hakkat zor oldu desem yerıdır. :)

havar yelkenli kız havaaaar :KK1::KK1::KK1:
bende tercih yapıcam ama ösym beni tercih etmicek o ayrı :KK9::KK9:
alıyım artık arba ya gerçi çeyiz olarak götüremicem evlenince anahtar teslimi istiyo annem :KK52::KK52::KK52:

quiet bugün pendikte bir elbise gördüm Allahım resmen aşık oldum
bayıldım
indirimdeymiş bir de 39 tl idi
Hastanenin sokağındaydı
Hala gözümün önünde o elbise :KK69:

anlat anlat nasıl bişi daha pendiği gezemedim yarın çıkıcam :KK53:
mağza açık adresi istiyorum rengi nasıl lacivert olmasın arkadaşımın nişanlığı lacivert :KK76:

cnaım ben bütün sitelerden alışveriş yaptım nerdeyse :KK53: tavsiye ederim canım ilgililer valla telfonda çokta beklemiyosun.eğer içine şüphe düşerse internet sitelerinin müşteiri hizmetlerini ara çabuk bağlanırsan şikayet ve sorun az demektir :KK34:

kız topic başkanı nerelerdesin sen bakim :KK22:

yettim bacım burdaaaayım :KK19:

Oradan hıc alışvetıs yapmadım cnm kıtap kampayası vardı bırgun esım bosver dedı alışverıs yapan duymadım hıc:26:

havar yelkenli kız havaaaar :KK1::KK1::KK1:
bende tercih yapıcam ama ösym beni tercih etmicek o ayrı :KK9::KK9:
alıyım artık arba ya gerçi çeyiz olarak götüremicem evlenince anahtar teslimi istiyo annem :KK52::KK52::KK52:

anlat anlat nasıl bişi daha pendiği gezemedim yarın çıkıcam :KK53:
mağza açık adresi istiyorum rengi nasıl lacivert olmasın arkadaşımın nişanlığı lacivert :KK76:

cnaım ben bütün sitelerden alışveriş yaptım nerdeyse :KK53: tavsiye ederim canım ilgililer valla telfonda çokta beklemiyosun.eğer içine şüphe düşerse internet sitelerinin müşteiri hizmetlerini ara çabuk bağlanırsan şikayet ve sorun az demektir :KK34:

yettim bacım burdaaaayım :KK19:

eres ben markafoni diye okudum canım ya :44:
memurfoniden almadım hiç bende :KK50:
5 6 tane yorumda kargo zamanında gelmiyor işte şöyle böyle diye şikayet okudum içim bulandı çok üzüldüm ama nicer dicerın istediğm seti 179 dan 30 inmiş.aslında diadan tek parcasını 20 almıstım iade edip bunu alacaktım ama yorumlar beni sarstı:KK53:

Son düzenleme:
X