Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Amacım tamamen dikkat çekmekti ve başardım :) Napiyorsunuz yavrular :KK53:

Ispanak yemegı yapıcam ıspanakları temızledım suya yatırdım bırkac su yıkıycam azcık bekletıyorum kumları çöksun :KK31:ortalıgı toparladım mutfak balkonu cok batmıs onu yıkadım camasırlar vardı onları katladım yerleştırdım yemek pişince aöf den bır unute bıtırmeyı planladım bakalım sen napıyorsun sekerım

napaysınızzz hatunlarrrr yaptınızmı tercıhlerı bende 60 puanımlaa yaptımm hayırlısı belki bi mucize olurr haa :KK52::KK52: :KK9:

Bende cumartesı yaptım tercıhlerımı hepımızın hakkında hayırlısı olsun canım:KK16:bende evde takılıyorum iş güç bitmiyor hıc:KK53:

Ispanak yemegı yapıcam ıspanakları temızledım suya yatırdım bırkac su yıkıycam azcık bekletıyorum kumları çöksun :KK31:ortalıgı toparladım mutfak balkonu cok batmıs onu yıkadım camasırlar vardı onları katladım yerleştırdım yemek pişince aöf den bır unute bıtırmeyı planladım bakalım sen napıyorsun sekerım

Ispanak yemesi güzelde yapması zor iş çok uğraştırıyor :)
Ben bugün kuru patlıcan ve kuru biber yapıcam... :)))

napaysınızzz hatunlarrrr yaptınızmı tercıhlerı bende 60 puanımlaa yaptımm hayırlısı belki bi mucize olurr haa :KK52::KK52: :KK9:

Aynı şehirde olsak ailecek görüşürdük anlaşırlardı :)))
Bizim evde cazgır benimmm :)

Bızım evdede benım :KK53:aksam taburca yemek varmıs içkili sen içki içmezsen gıdebılırsın dedım tamam dedı aksam gelsın ayrıntılı tembıhlerım:KK53:sevmıyorum ıckıyı onunda ıcmesını ıstemıyorum :KK51:

Bızım evdede benım :KK53:aksam taburca yemek varmıs içkili sen içki içmezsen gıdebılırsın dedım tamam dedı aksam gelsın ayrıntılı tembıhlerım:KK53:sevmıyorum ıckıyı onunda ıcmesını ıstemıyorum :KK51:

Biz arada içeriz karşılıklı özel günlerde yada canımız istediğinde...
Mesela yılbaşında viski alıcak içicez bazen iyi oluyor beee
Doğum günümde kırmızı şarap almıştı bende bonfile yapmıştım harika olmuştu
Burda romantik bir yere yemeğe gidemiyoruz şartları evde kendimiz oluşturuyoruz :)))

Biz arada içeriz karşılıklı özel günlerde yada canımız istediğinde...
Mesela yılbaşında viski alıcak içicez bazen iyi oluyor beee
Doğum günümde kırmızı şarap almıştı bende bonfile yapmıştım harika olmuştu
Burda romantik bir yere yemeğe gidemiyoruz şartları evde kendimiz oluşturuyoruz :)))

Ben bıldıgın yesılaycıyım:KK53:esımde yılbasında falan ıcıyor ama benım yanımda:KK53:arkadas ortamında ıckılı ortama katılması taraftarıdegılım:KK51:

Yarın kuru fasulye pılav brokolı salatası yapıcam cuma gunude pırasa yapıcam saglıklı yasam ıyıdır:KK53:

Yarına benimde dolmadan birkaç tane kalır yanına yine yemek yapmak lazım
İki günlük yapıcam cumayada yetsin cmt. sabah erzuruma gidicez bir gece kalıcaz
Zaten haftasonu yemek yapmam eve geldiğimizde yemiş gelmiş oluruz
Gideyimde azcık avmyi talan edeyim orda var bir tane küçük avm olsun o da yeter :)

Yarına benimde dolmadan birkaç tane kalır yanına yine yemek yapmak lazım
İki günlük yapıcam cumayada yetsin cmt. sabah erzuruma gidicez bir gece kalıcaz
Zaten haftasonu yemek yapmam eve geldiğimizde yemiş gelmiş oluruz
Gideyimde azcık avmyi talan edeyim orda var bir tane küçük avm olsun o da yeter :)

Bızde onumuzdekı ay ıstanbula gıdıcez:KK53:bende gezıcem baya alacagım sey var

Ben bıldıgın yesılaycıyım:KK53:esımde yılbasında falan ıcıyor ama benım yanımda:KK53:arkadas ortamında ıckılı ortama katılması taraftarıdegılım:KK51:

Dışarıda bende pek içmesi taraftarı değilim... Ayrıca burda öyle gidip içebileceği yakın arkadaşı yok sevmiyor burdakileri daha iyi hep evde
Gerçi ist.daykende öyleydi hep eve glirdi aerkadaşlarıyla takılmaz pek benimki. Tek bir arkadaşı var öyle sevdiği o zaman onlarda ist.daydı ama o da evliydi ve ailecek görüşürdük
İçmeye gidilicekse hep beraber giderdik hiç eşim öyle bensiz arkadaşlarıyla bir yere gitmemiştir sevmez pek
Arada burda iş yerinden yemek düzenliyorlar tayini çıkıp gidenlere bir tek ona gidiyor ayıp olmasın dye
Onun dışında bensiz bir yere pek gitmez :)))

Dışarıda bende pek içmesi taraftarı değilim... Ayrıca burda öyle gidip içebileceği yakın arkadaşı yok sevmiyor burdakileri daha iyi hep evde
Gerçi ist.daykende öyleydi hep eve glirdi aerkadaşlarıyla takılmaz pek benimki. Tek bir arkadaşı var öyle sevdiği o zaman onlarda ist.daydı ama o da evliydi ve ailecek görüşürdük
İçmeye gidilicekse hep beraber giderdik hiç eşim öyle bensiz arkadaşlarıyla bir yere gitmemiştir sevmez pek
Arada burda iş yerinden yemek düzenliyorlar tayini çıkıp gidenlere bir tek ona gidiyor ayıp olmasın dye
Onun dışında bensiz bir yere pek gitmez :)))

Kız benımkınınde burda arkadasları yok burda bızım masallah tabur kamutanı yemek duzenlıyor mesaı calışanlarına tayını cıkan personele yemek oluyor gıden gıdene her ay oluyır ılle kımısıne yollamadım bu baya buyukmus buyuk komutanlar varmıs gıdıcek oyle arkadas ortamı benımkınınde yok gelen gıden personele ugurma ıcın toplanılıyor

Kız benımkınınde burda arkadasları yok burda bızım masallah tabur kamutanı yemek duzenlıyor mesaı calışanlarına tayını cıkan personele yemek oluyor gıden gıdene her ay oluyır ılle kımısıne yollamadım bu baya buyukmus buyuk komutanlar varmıs gıdıcek oyle arkadas ortamı benımkınınde yok gelen gıden personele ugurma ıcın toplanılıyor

Bizde öyle sürekli uğurlama yemeği olmaz zamanı belli temmuzun ortası
Ondada tüm gidenlere yaparlar bir kerede biter sürekli olmaz onada gideer zaten

Bizde öyle sürekli uğurlama yemeği olmaz zamanı belli temmuzun ortası
Ondada tüm gidenlere yaparlar bir kerede biter sürekli olmaz onada gideer zaten

Doguda bızdede olmuyor batıda astegmene bıle ugurlama gecesı yapıyor boluk komutanı katılı olacam adamın:KK51:

Doguda bızdede olmuyor batıda astegmene bıle ugurlama gecesı yapıyor boluk komutanı katılı olacam adamın:KK51:

O kötüymüş yaaa ne öyle sürekli gece ne saçma
Ayy bu sene eşime de yapıcaklar gidiyoruz yaaa
Şurdan bir gitseydik haziran gelseydi bir ilk haftası açıklanır tayin
Benimde aöf sınavları haizran ilk hafta zaten bitsin hemen çuf çufff
Beklemem eşim sonra gelir şimdiden toplanıyorum zaten o zamana toplayacak eşya kalmaz

X