Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Hu huuu kimler var bakalım :)

Ben varım :KK55:
eres ben markafoni diye okudum canım ya :44:
memurfoniden almadım hiç bende :KK50:

Bende ılk oyle okudum :KK1:markafonı ıyı bızı kahvLtı takımını kargo kırmıs getırırken bır actık tuz buz olmus aradık musterı temsılcısını gonderın kargo bızden kargo sırketı adınada ozur dıledıler ellerıne ulastıgında karta parayı ıade ettıler

Bende ılk oyle okudum :KK1:markafonı ıyı bızı kahvLtı takımını kargo kırmıs getırırken bır actık tuz buz olmus aradık musterı temsılcısını gonderın kargo bızden kargo sırketı adınada ozur dıledıler ellerıne ulastıgında karta parayı ıade ettıler

Sen dün bir iş başvurusunun şartlarını öğrenmeye gidicektin eşinle ne oldu gittinmi neymiş ???

Nerdesinnn kıııııııı :)

geldim canım benim burdayım valla klavyeden ateş çıkarıtcaz bugün :KK52::KK52::KK52:

şartlı davranış :KK23::KK23:
bakıyım sitelere neler var :KK53::KK53:
bu arada sinir oldum sevdiceğime :KK47:
indirimli sinema bileti buldum 2 kişi 9 tl cinemaxsimumda hani grupanyada sölediğim var ya ben hevesli hevesli bak indirime buldum dedim zaten biim burda 9 tl dedi ama burda bi kişi 17 tl dedim hııhhhhhh :63:

Sen dün bir iş başvurusunun şartlarını öğrenmeye gidicektin eşinle ne oldu gittinmi neymiş ???

Guttık yetkılı kısı yokmus buro cok buyuk ama arada duvar yok tum masalar bır yerde ve adamlar puro içiyor ın gıbı içerisi esım sonra ugrarız dedı cıkarttı benı cıkınca bu ıs olmaz bosver deyıp eve getırdı :KK51:

Guttık yetkılı kısı yokmus buro cok buyuk ama arada duvar yok tum masalar bır yerde ve adamlar puro içiyor ın gıbı içerisi esım sonra ugrarız dedı cıkarttı benı cıkınca bu ıs olmaz bosver deyıp eve getırdı :KK51:

puro mu içiyo :KK53::KK53::KK53:
kızım zengin onlar o saman :KK1:

Zengınler ama içerısı ın gıbı esım calıltırmaz orda 2dk durduk uzerımızesınmış hemen koku :KK37:esımde bende sıgara ıcmıyoruz

içmeyenler daha çabuk alıyo kokuyu zaten :KK14:
olsun canım ya bi sürü ilanlar var kpss olmadı denersin şansını :KK19:

napaysınızzz hatunlarrrr yaptınızmı tercıhlerı bende 60 puanımlaa yaptımm hayırlısı belki bi mucize olurr haa :KK52::KK52: :KK9:

Benim eşimde olsa o da öyle yapardı :)

içmeyenler daha çabuk alıyo kokuyu zaten :KK14:
olsun canım ya bi sürü ilanlar var kpss olmadı denersin şansını :KK19:

Kpss olmazssa seneye tekrar kpss maratonuna hazırlanıcam bacım:KK31:bu yıl su aöf 3. Sınıfı bıtıreyım hayırlısıyla seneye dondurucam tekrar onlısanstan hazırlanıcam

X