Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

evet sedulu ısyanına katılıyorum canım ne bu beeeeeeee herkes kayboldu :)

mısafırlerım vardı bebeklı sevdık mıncırdık :) gunduzde temızlık yaptım ohh mıss

herkes firar etmiş burdan
bende tatlı yaptım yarına misafir var

hımmm maşallah tutututu :) bende yapacaktım tatlı ama yorulmustum hazır bısıyler yaptım dunde tuzlu kurabıye yapmıstım ondanda vardı yapmadım yanıı
heee fırarda mıllet sevmıyoruz ama boyle

teercıhlere bakıcam sımdı yarında yaparım heralde. saen naptın tercıhlerı seduluu

hımmm maşallah tutututu :) bende yapacaktım tatlı ama yorulmustum hazır bısıyler yaptım dunde tuzlu kurabıye yapmıstım ondanda vardı yapmadım yanıı
heee fırarda mıllet sevmıyoruz ama boyle

teercıhlere bakıcam sımdı yarında yaparım heralde. saen naptın tercıhlerı seduluu

Rus ruleti oynadım ben tek tercih yaptım :KK53::KK53:

Bacım fazla kadro yok istediğim şehirler yok bende amaaaaaan moduna girdim :KK53:

bızım ıktısat kadrosu cok azz ve dıgerlerıyle beraber tercıh edılebılenler ısletmecılerın puanları yuksek malıyelerın daha dusuk ama yınede ıyı bı sırada sayılmam bende umıtsız tercıhler yapcam ama 30 yapcammm :KK66:

bızım ıktısat kadrosu cok azz ve dıgerlerıyle beraber tercıh edılebılenler ısletmecılerın puanları yuksek malıyelerın daha dusuk ama yınede ıyı bı sırada sayılmam bende umıtsız tercıhler yapcam ama 30 yapcammm :KK66:

Açıköğretim yazdık olmadı seneye yine gireriz sınava :KK53:
Benim tek atımlık kurşunum var vurdum vurdum :KK53:

Gunaydın hanımlarrrrrrr :) kahvaltı edıp temızlık yapıcam yemek yapıcamuf cok ıs var yıne :) tercıhlerımı yaptık haftasonu 15 yer yazdık hayırlısı olsun bakalım yazdıgımız sehırler: Ankara, konya , bursa,mersın, antalya, ıstanbul ,trabzon, kırklarelı, kırıkkale,eskısehır,balıkesır. Umudum yok yerleşemıycem ama Allatan umut kesılmez bos gecmesın dıye yazdım hepımızın hakkında en hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Gunaydın hanımlarrrrrrr :) kahvaltı edıp temızlık yapıcam yemek yapıcamuf cok ıs var yıne :) tercıhlerımı yaptık haftasonu 15 yer yazdık hayırlısı olsun bakalım yazdıgımız sehırler: Ankara, konya , bursa,mersın, antalya, ıstanbul ,trabzon, kırklarelı, kırıkkale,eskısehır,balıkesır. Umudum yok yerleşemıycem ama Allatan umut kesılmez bos gecmesın dıye yazdım hepımızın hakkında en hayırlısı olsun

anam ne kadar temızlık yapıyon sen ya :)) ben pasaklıyımmmm :)) ama dun bende temızlık yaptım mısafırım geldı bebııkk sevdık :)
tercıhlerın hayırlı olsun canım bende dun gece netlestırdım gıbı bugun herıfımlen son dokunusları yapcaz umutt yok ama mılyonda bır ıhtımalde olsa ıhtımal ıhtımaldırrr.

Huhuuuuuu :) Günaydın kızlar. Keyifler nasıl bakalım bugün?

gunaydınnnnnn eh ıdare eder keyfım basım agrıyor dunde agrıyordu dellencem ama :) sızın nasıll efemmmm:)

ANKARA KONYA AKSARAY BALIKESIR MERSIN MUGLA CANAKKALE ISTANBUL

bende bu sehırlerı tercıh ettım haydın rast gele :)

X