Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

çok guzelmıs canım bencede sıyahhhh :) ayrıca bu kız kadar uzun degılsen o kadar kısa kalmaz.

yok canım bu elbise benim tam dizimde olur :KK1::KK1:

Ufff ne kadar çok uyumuşum yeni uyandım :)

Selam millet....

gunaydın adaacım bende 11 de uyandım pert durumdayım hapsurmaktan bogazım acıdı burnum kıpkırmızı oldu sılmekten offff :KK43:

topic çek hasta olduk oooooooooh pc başına o zman herkesler :KK52::KK52::KK52::KK52:
bende kötüyüm ya uyudukça uyumak geliyo içimden :KK43:

Geçmiş olsun tatlım bir doktora görünseydin uzun sürdü heralde senin hastalık...

evet uzun surdu bıraz dr a gıtmedım antıbıyotık verecek bılıyorum hangı ılacı verecegıde bellı ıcmeyım ıyılesırım dedım ama olmadı dun gece antıbıyotıge basladım ust solunum yolu enfeksıyonu ıcın yarına hafıfleemezse dr a da gıtcem ınsallah hafıfler yarına :KK43: aslında sınuzıtım var o azdıııı :KK43: akıntı ondan kesılmıyorr basımda aynı durumda ondan agrıyorr.

yok canım bu elbise benim tam dizimde olur :KK1::KK1:

topic çek hasta olduk oooooooooh pc başına o zman herkesler :KK52::KK52::KK52::KK52:
bende kötüyüm ya uyudukça uyumak geliyo içimden :KK43:

elbısenın beyazıda varmıs oda guzel

hastalık mevsımı napcan kardeş.

neyse yawrular ben cıkıyorum pcde basımın agrısını cogalttı muahhh:KK54:

evet uzun surdu bıraz dr a gıtmedım antıbıyotık verecek bılıyorum hangı ılacı verecegıde bellı ıcmeyım ıyılesırım dedım ama olmadı dun gece antıbıyotıge basladım ust solunum yolu enfeksıyonu ıcın yarına hafıfleemezse dr a da gıtcem ınsallah hafıfler yarına :KK43: aslında sınuzıtım var o azdıııı :KK43: akıntı ondan kesılmıyorr basımda aynı durumda ondan agrıyorr.

Keşke önce doktora gidip o verirse antibiyotiğe başlasaydın doktora danışmadanda iiçilmezki antibiyotik
Bence sen git aile hekimine bir görün sinüzitin için bişeylerde verebilir

bu arada haberleir okudum 350.000 iibf mezunun içn 700 kadro vermişler :KK31:
dün niteliklere baktım işletme mezunları daha çok alım olmuş boşuna iktisat okudum :KK47::KK47:

Keşke önce doktora gidip o verirse antibiyotiğe başlasaydın doktora danışmadanda iiçilmezki antibiyotik
Bence sen git aile hekimine bir görün sinüzitin için bişeylerde verebilir

canım aıle hekımının verdıgı ılaclar zaten ben cok sık dr a gıdıyorum aynı dertten sureklı muzdarıp oldugumdan gıtsemde aynı seylerı verecek bılıyorum denemıslıgım var :) neyse yarın sabaha kadar duzelme olmazsa gıdıcem zaten dr oldum ben zaten arastırmacı olaraktan

bu arada haberleir okudum 350.000 iibf mezunun içn 700 kadro vermişler :KK31:
dün niteliklere baktım işletme mezunları daha çok alım olmuş boşuna iktisat okudum :KK47::KK47:

evet canım bende iktisat mezunuyum basımız dertte naparsın neyse daha 3 atama daha var onumuze bakacagız sekerım.

Nerde bu devlet nerde bu mıllet hu huuuuuuuu en geldım 2dolgu yapıldı bugun agzım uyusuk :KK37:ah bu dişçiler nekadarda cins oluyorlar yaaaaa sevmiyorum hıc bırını:KK33:

geçmiş olsun okyonus :KK19:
benim biti çok şükür :KK53::KK53::KK53:

Saol canım :KK19:hıc sevmıyorum dolgu yaptırmayı nekadar ıgrenc bır durum okadar fırcalıyorumyıne curuyor:KK37:esımın bır dolgu bıle yok masallahdıs tası bıle yok ınci gıbı dışleri:nazar:ozenıyorum ona cok

Saol canım :KK19:hıc sevmıyorum dolgu yaptırmayı nekadar ıgrenc bır durum okadar fırcalıyorumyıne curuyor:KK37:esımın bır dolgu bıle yok masallahdıs tası bıle yok ınci gıbı dışleri:nazar:ozenıyorum ona cok

çok sinir oluyorum ölelerine kardeşimde öle bi fırçalasın bembeyaz oluyo.benim mineler beyaz değil fırçalayınca yine aynı renk :KK47:
ben 20 likleri aldırdım ya anesteziyel doldyu çıtır çerez bana :KK1::KK1:

evli hanımlar evlenicek plan yapan hanımlar acil yardım :KK52:
arkadaşım içn pasta ve dans müziği fikir alıyım lütfen :KK16:

hiç fark etmez canım :KK31:
pasta hareketli olsun dansı bulduk gibi ama pastada kararsız hayla :KK52:

Hmm bende müzik hakkında bilgi verecektim rafet el roman diiecektim benimle evlenir misin i:)

Cnm pasta nasıl yaptıracak mısınız? MEkan olarak mı soruyorsun yoksa bi model mi?

Hmm bende müzik hakkında bilgi verecektim rafet el roman diiecektim benimle evlenir misin i:)

Cnm pasta nasıl yaptıracak mısınız? MEkan olarak mı soruyorsun yoksa bi model mi?

pasta geldiğinde keserken çalıcak müzik canım böle hareketli falan :KK66:
aklımıza kutsi melek,ayna herşeyim sensin,bora öztoprak seni seviyorum geldi :KK16:

pasta geldiğinde keserken çalıcak müzik canım böle hareketli falan :KK66:
aklımıza kutsi melek,ayna herşeyim sensin,bora öztoprak seni seviyorum geldi :KK16:

Kutsi meleekkkkk:))
Cnm şuna bakın zbence son ses müziği açıp yan odaya geçin hangisi sizi daha çok etkilerse arkadaşlarım öle yapmnıştı:)

X