Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Alışveriş candır :KK53::KK53:
Bende bugün kaban aldım haftayada topuklu bot alcam :KK9:

benimde bot almam lazım ya ayakkabıda varmı gözüne takılan benim beğendikleörim olmadı bana gitti denedim de :KK43:
güle güle kullan canım bnim sırtında paralansın :KK19:

Alışveriş candır :KK53::KK53:
Bende bugün kaban aldım haftayada topuklu bot alcam :KK9:

benimde bot almam lazım ya ayakkabıda varmı gözüne takılan benim beğendikleörim olmadı bana gitti denedim de :KK43:

ayakkabı bu ara renklilere taktım. Kış geldi diye iç karartamıcam zaten kabanı da kırmızı renk aldım :KK1::KK1:
Ama botu siyah alıcam bi kaç tane var gözüme kestirdiğim

Kızlar alacağım bota karar verdim ama mont veya kaban istiyorum
Aklım genel olarak kabanda.
Basenlerimi kapatan ama uzun olmayan kaban önerilerinizi alabilir miyim?

Gunaydınlarrrrr nerdesınız uyuyormusunuuz hala:KK53:yarın kocam geliyooooooooor:124::124::124: cok özledım paşamııııı:KK69:

Son düzenleme:

ohh gözünn aydınnn canımmm :KK16: benimm koca adayımda 11 inde geliyoo :KK62::KK62::119::119::119:
Hadı bakalım sende tez zamanda kavusursun ıns. Benım kocacıgım sabah 7 de geldı gece egıtımdenden sonra cıkmıslar yola uykusuz kalmıs bayadır sımdı uyuyor yavrum benım ya gıttıklerı yer köydü orduevınde bıskuvı corbayla gecırmıs zayıflamıs hemen :KK5:aramızda 5 kg var zaten zayıf doguda ıyıce erir:KK5:

Kızlar alacağım bota karar verdim ama mont veya kaban istiyorum
Aklım genel olarak kabanda.
Basenlerimi kapatan ama uzun olmayan kaban önerilerinizi alabilir miyim?

Canım basenin varsa fazla uzun kaban almamanı tavsiye ederim daha çok dikkat çekiyor

Günaydın canım
Ya bende kavuşmak istiyorum artık :KK14:

Gunaydın canım az kaldı senınde kavusacaksınız ıns. Insan cok ozluyorya hasretlık zor koca evde yatakta tek basıma dondum durdum bu yıl tayını var 2yıllık Allah hakkımızda hayırlısını nasıp etsın

Gunaydın canım az kaldı senınde kavusacaksınız ıns. Insan cok ozluyorya hasretlık zor koca evde yatakta tek basıma dondum durdum bu yıl tayını var 2yıllık Allah hakkımızda hayırlısını nasıp etsın

bu yıl doğu şart mı size :44:

X