Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Tercih robotundan baksana canım ordan daha rahat
Ben hiç listeyle uğraşmadım robottan baktım

Evet yaa bende hiç bakmıyorum msn'e aylar oldu girmeyeli
Arada bir mailime bakıyorum o kadar

Kızlar bu arada ayakkabım geldi nihayetinde ayyy çok güzel biran önce giyimde dışarı çıkayım :)

güle güle kullan o saman :KK8: benimde tencerem gelicek yola çıkmış :KK52:

kızlar arkadaşımın nişanı olucak elbise almam lazım benim ya :KK43:
canım elime almadan ı ı anlamıyom ben :44:

Kızlar KİT olan kurumlar cakılımı tayınlerı oluyormu bu kurumların bılen benı aydınlatsın bır zahmett

güle güle kullan o saman :KK8: benimde tencerem gelicek yola çıkmış :KK52:

kızlar arkadaşımın nişanı olucak elbise almam lazım benim ya :KK43:
canım elime almadan ı ı anlamıyom ben :44:

Git bütün mağazalrı gez bulursun güzel bir elbise çeşit çeşit vardır şimdi oralarda :)

Sağol canım... Sende bir ara çanta almıştın geldimi beğendinmi

Geldı cankm begendım kucuk el valızı tarzında kısıler esyalar ıcın ıyı olacak kahvaltı takımını kargo yolda kırmıs kutuyu bır actık tuz buz olmus:KK51:ıade ettık parayı kredı kartına yatıracaklar bırkac gune :KK31:bugunde esımın elktronık kıtabı geldı el kadar bırsey oda :KK14:evde yok gelınce ıncleer hemen kutuysa koydum calışma masasına

Şöyle bir yazı buldum :

Kurumlar arası naklen geçmek demek, çalıştığınız kurumdan başka bir kuruma haklarınız kaybolmadan geçmek demektir Bunun için de geçeceğiniz kurum sizi kabul edecek ve kurumunuz da muvafakat verecektir. KİT ler için KPSS ile geçmelerde muvafakata gerek olmamakla beraber KPSS olmaksızın geçmelerde kişiye göre muvafakat talep edilmektedir

Alıntı...

Geldı cankm begendım kucuk el valızı tarzında kısıler esyalar ıcın ıyı olacak kahvaltı takımını kargo yolda kırmıs kutuyu bır actık tuz buz olmus:KK51:ıade ettık parayı kredı kartına yatıracaklar bırkac gune :KK31:bugunde esımın elktronık kıtabı geldı el kadar bırsey oda :KK14:evde yok gelınce ıncleer hemen kutuysa koydum calışma masasına

Eşim banada dedi alim sana elektronik kitap ama ben kitap okumasını sevdiğim için istemedim
Benim için kitap demek o kitabın kokusunu içime çekmek,sayfaları çevirerek okumak
Keyfi orda benim için...

Kızlar KİT olan kurumlar cakılımı tayınlerı oluyormu bu kurumların bılen benı aydınlatsın bır zahmett

canım geçilmiyo diye biliyorum ben ünv mmurluğu neyse onun gibi bişey :KK31:

Git bütün mağazalrı gez bulursun güzel bir elbise çeşit çeşit vardır şimdi oralarda :)

varda hepsi diz üstü bi karış ben dizde istiyorum o da yok malesef :KK30:
hafta sonu bakıcam bakalım 2 hafta kaldı nişana :KK30:

gerçektenmi :KK16:

haftasonu alıcam canım şimdi piyasa araştırması model araştırması falan :KK23:
ama ben turkuaz zümrüt yeşili istiyorum ya olmazsa siyah alıcam :KK31:

Dantelli elbiselerde siyah daha güzel oluyor
Turkuaz ve zümrüt yeşilide farklı modellerde güzel olabilir :)
Keza ikiside sevdiğim renkler

Dantelli elbiselerde siyah daha güzel oluyor
Turkuaz ve zümrüt yeşilide farklı modellerde güzel olabilir :)
Keza ikiside sevdiğim renkler

orası öle ama işte ne biliym çok siyah gibi geliyo.lacivert vardı aklımda bi tane almaya niyetlendim iyi ki almamaışım arkadaşımın nişanlığı lacivert :KK1:

X