Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Sinirlenme boşver. Eğer ki benimde denilen şeyler tutmazsa çok az bi farkla (5 6 kişi gibi) 2. atamaya kalacak. Ne zaman olacağıda belli değil. Ama öyle olursa hayırlısı buymuş demekki diyeceğim. Sende öyle düşün

tabi nasipten öte olmaz derler.
insallah atanırsın

oyunlara daldım ben

Bende aöf ye calıştım bıraktım mısır patlattım portkal suyu sıktım gel sende bende pazartesıyı beklıyorum klsvuz avıklanacak tercıh yspıcam umut fakırın ekmegı ıste belkı yerleşirin umudu var ıcımde:97::101:

ay canım benim
yakın olsam atlar gelirdim
keşke o umut bendede olsaydı ama ben hiç bakmıoyurm bile

kızlar ösym nın yaptıgı merkezı atamalarda baraj falan yok keza 48 puan ve altında bıle ataama yapıldı :) canınızı sıkmayın sız yazın bazen bos kadrolar kalır belkı onlara denk gelırız

kızlar ösym nın yaptıgı merkezı atamalarda baraj falan yok keza 48 puan ve altında bıle ataama yapıldı :) canınızı sıkmayın sız yazın bazen bos kadrolar kalır belkı onlara denk gelırız

kuzum benim günaydın
yokmudur gerçekten istanbulda atanırmıyım acaba 69 la

Gunaydın hanımlar :124:esım yarın sehır dısına egıtıme gıdıyor cuma gunune kadr yok:98:

canım 70 altıyım tercih yapamam ki

canım yap sen tercihini .bak benim kocam da 57 aldı ..ama ben ona tercih yapacağm
neler yapıyorsunuz hanımlar
yarın tercihler yapılmaya başlanıyor
okyanus nasılsın
heyecan varmııııııııııııııııııııııı
ben bilmiyorum hiç tercih yapmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…