Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Selam kızlar.. Gününüz aydın olsun. :KK76:

Okyonus'um Allah kavuştursun canım.
:KK19:

quiet'm sende tercihini yap kapının nereden açılacağı belli olmaz..
:KK34:

günaydın canım :KK19::KK19:
tez zamanda kavuşun inşallah :KK16::KK16::KK16:

Amin guitcım sagol sende tez zamanda kavusursun ıns
canım yap sen tercihini .bak benim kocam da 57 aldı ..ama ben ona tercih yapacağm
neler yapıyorsunuz hanımlar
yarın tercihler yapılmaya başlanıyor
okyanus nasılsın
heyecan varmııııııııııııııııııııııı
ben bilmiyorum hiç tercih yapmayı

Iyıyım canım yemek yapıyorum makınede camasrlar var yıkansınnonları asıcam ütü yapıcam ışler bıtmıyor hıc sen napıyorsun nasılsın tatlım?

Bende ılk kez tercıh yapıcam bakalım ah ah gıderım dıye umut edıyorum Allahtan ümid kesılmezmıs su 2 yılın sonunda atanırız ıns. Hepımız bırdaha stres zor olacak ders calısmak falan hayırlısı olsun hepımızın hakkında

Slm sekerım sagol 5 gun yok tek basıma kaldım bende tercıhlerle ugrasırım aöf ye calısırım oyle oyalanacagım artık:KK31:sen nasılsın neler yapıyorsun?

Iyıyım canım yemek yapıyorum makınede camasrlar var yıkansınnonları asıcam ütü yapıcam ışler bıtmıyor hıc sen napıyorsun nasılsın tatlım?

Bende ılk kez tercıh yapıcam bakalım ah ah gıderım dıye umut edıyorum Allahtan ümid kesılmezmıs su 2 yılın sonunda atanırız ıns. Hepımız bırdaha stres zor olacak ders calısmak falan hayırlısı olsun hepımızın hakkında

Slm sekerım sagol 5 gun yok tek basıma kaldım bende tercıhlerle ugrasırım aöf ye calısırım oyle oyalanacagım artık:KK31:sen nasılsın neler yapıyorsun?

Allah kavuştursun tatlımmm :)
Bugün doğum günüm evde tekim temizlik yapıyorum :))))

kuzum benim günaydın :KK34:
yokmudur gerçekten istanbulda atanırmıyım acaba 69 la :KK52::KK52:

Rabbim ol derse olur canım sen tercıh yapmayı ıhmal etme arastır bıraz bazıkurumlar az tercıh edılır mesela senın ıcın ne kadar uygun olur bılmem ama unıversıteler daha dusuk puanlarla alır yukselme ıhtımalı yok gıbıdır sehırde degıstıremezsın falan fılan o nedenle tercıh eden azdır bunun gıbı bazı kurumlar var bazılarınde ekstra cınsıyet boy falan arar onlarada bırcok kısıyı eleyerek gırersın vs yanı ıyıce analız yap sonra tercıh en yakın boyle olur memurluk ısı:KK66:

Gunaydın hanımlar :124:esım yarın sehır dısına egıtıme gıdıyor cuma gunune kadr yok:98:

kafanı dınle kuzum azıcık :)

happppiiiyyböthhdeytuuuuyuuuuu:)):KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK52::KK54::KK54::KK54::nazar:

Rabbim ol derse olur canım sen tercıh yapmayı ıhmal etme arastır bıraz bazıkurumlar az tercıh edılır mesela senın ıcın ne kadar uygun olur bılmem ama unıversıteler daha dusuk puanlarla alır yukselme ıhtımalı yok gıbıdır sehırde degıstıremezsın falan fılan o nedenle tercıh eden azdır bunun gıbı bazı kurumlar var bazılarınde ekstra cınsıyet boy falan arar onlarada bırcok kısıyı eleyerek gırersın vs yanı ıyıce analız yap sonra tercıh en yakın boyle olur memurluk ısı:KK66:

kafanı dınle kuzum azıcık :)

happppiiiyyböthhdeytuuuuyuuuuu:)):KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK52::KK54::KK54::KK54::nazar:

Teşekkür ederim canım nerelerdesin ne zamandır görüşemiyorussss :)

Teşekkür ederim canım nerelerdesin ne zamandır görüşemiyorussss :)

canım bırılerıyle pek denk gelmıyorum ondandır :))) sıkıldım herseyden ya nette yazmaktanda:)) off rahatsızım bırazda berbatım yanıı:KK53:

bilmiyorum ki canım bakıcam benide heveslendirdiniz :KK52:

ah canım amin amin :KK19:

dogum-gunu-pastasi.jpg

doğum günün kutlu olsun canım :KK19::KK19:

yok canım okulu tercih etmem dershanede çalıştım 1 sene aldım hevesimi :KK1::KK1:
diğerlerini denicem bakalım sgk iş danışmanı falan vardı bi aralar onlara başvuryım bari

Gunaydın canlarrr:KK3:kahvaltı edıp temızlık yapıcam tercıh klavuzuda daha acıklanmamıs :KK51:

naber fıstıklarım bende tercıh klavuzunu beklıyorum hayırlısıyla :)

kız meraklı okyonuscum napıyon :) şişme bebek almış kocası :) deliinin zoruu :))

heeey ahaliii :) Günaydın herkese.. :KK3:

Hayırlı güzel bir hafta geçirin inşallaah.. Şöyle bol paralı sağlık huzur dolu. :KK61:

çift çift ayakkabınız,askı askı kıyafetiniz olsun inşallaaaaah :21:

Yeni yıl mesajı gibi oldu biraz.
:KK1:

:KK42:

naber fıstıklarım bende tercıh klavuzunu beklıyorum hayırlısıyla :)

kız meraklı okyonuscum napıyon :) şişme bebek almış kocası :) deliinin zoruu :))

heeey ahaliii :) Günaydın herkese.. :KK3:

Hayırlı güzel bir hafta geçirin inşallaah.. Şöyle bol paralı sağlık huzur dolu. :KK61:

çift çift ayakkabınız,askı askı kıyafetiniz olsun inşallaaaaah :21:

Yeni yıl mesajı gibi oldu biraz.
:KK1:

:KK42:

Klavuz acıklandııııııııııııııııııı:KK53:temızlık yapıcam ortalıgı toparladım ısım cok bugunsızler neler yapıyorsunuz

Klavuz acıklandııııııııııııııııııı:KK53:temızlık yapıcam ortalıgı toparladım ısım cok bugunsızler neler yapıyorsunuz

haydi bakalım hayırlı olsun canım. O kadar çalıştınız inşallah karşılığını alacaksınız.

Bugün bütüngün ders çalışıcam canım. daha kitaplarım gelmedi netten çalışıyorum. Bilgisayara bakmaktan gözlerim yanıyor artık.. :KK31:

X