Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Gunaydın hanımlarrr ben geldım persembe gunu dıscıye gıttım bankada ısımız vardı esımle banada bıreysel emeklılık baslattık bakalım esımın 4 yıldır var 150 tl de benımkı yatacak dun yıne dıscıdeydın kanal tedavsısı yaptı carsamba gunude dolgu yapılacakdun gunum vardı oraya gıttım pazaretseı kocıs sehır dısına gıdıyor goreve cumaya kadar yok yalnıızm yıne dostlarımpazartesı klavuz acıklanacak bende bır umut tercıh ıcın arastırma yapıcam

günaydın cnm hangi bankadan başlatttınız seninkini ?
benimkide yapıo onu ben calısıyorum ama yapsam mı diyeede düşünüyorum

günaydın bacılar

siz bilgileri yollaın bana ben bizim bankadan başlatırdım ya bes inizi

günaydın bacılar

siz bilgileri yollaın bana ben bizim bankadan başlatırdım ya bes inizi

pışııııııııııııııııkkkk

yaa merak edıyorum her bankanın ödemesi degısıyomu her bankanın aynımı falan filan bi bankacı olarak benı aydınlatırmısın guittt

Is bankasından baslattık cnm anadolu hayatemeklılık esımınkı orda dıye benımkınıde ordan baslattık ama hepsı aynıyms arastırdık bız sende ıs bankasından yaptır

Kızlar az önce bi haber aldım. Eğer ki doğru ise aralıkta atanabiliyorum inşallah. Dua edin bana.

aaa lütfen neden öle diyon

canım her bankanın aynı ama şöle değişiklikler oluyo bi banka kampanya yapıyo işte havale ücretsiz nette eft falan diyolar.

2013 itibariyle sen 100 tl ödüyosan devlette seniniçin 25 tl ödüyo
yani ne kadar ödersen %25 devlet senin için ödüyo kesintilerde artık daha az oluyo 55 yaşa kadar herkes başvuruyo 10 sene sonunda emekli oluyosun.3 sene çıkamıyosun 3 sene sonunda çıktığında paranı alabilyosun bi nevi uzun vadeli vadeli mevduat gibi düşün

her bankanın emeklilik kapsamı farklı isimleri farklı yani ama ana konu aynı

Bizim bakanlıkla ilgili canım. proje kapsamında alım yapıyorlarda. duyduğum sayıya göre alım yapılırsa atanabiliyorum.

Allahım sen duy sesimiii

Bizim bakanlıkla ilgili canım. proje kapsamında alım yapıyorlarda. duyduğum sayıya göre alım yapılırsa atanabiliyorum.

Allahım sen duy sesimiii

kuzu bu bakan (!) acıklama yapmıstı döenm ici atama yok diyee.
saglam yerden mı duydun

Is bankasından baslattık cnm anadolu hayatemeklılık esımınkı orda dıye benımkınıde ordan baslattık ama hepsı aynıyms arastırdık bız sende ıs bankasından yaptır

teşekkürlerrr canlarrrr arastırıyım bende burda bi kaç zamandır aklımda benimki ısrar edıdu daha dogrusu sanda yapalım dıye

Reptomim ben öğretmen değilim. Mühendislik mezunuyum. Bazı bakanlıklar kendileri açıyor kadroları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…