Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

kızlar bambi için olumsuz bir eleştiri var arkadasım kullandı çok çabuk koku yapıyor dıyordu hemencecıkte öldü ayakkabı kı o sezonda pahalı almıstı aklınızda bulunsun bırde sız kullanın yorumlarınızı banada yazın.

canım modelı cok guzel lakın sunı derı modelı super ama gulegule kullan

canım bendede tam tersı oluyor ama benım ayaklar 41, 40 nadır kalıplarda olıyor

Deri var çok buda suni deri olsun ben görünüşüne bayıldım çok şık duruyor

Şimdi bir site keşfettim facete reklamı vardı bakıyorum hiçbişi anlamadım iyice araştırıp bakmak lazım kombinli falan :)

Heee anladım bu siteyi :)
Kıyafetler arasından kendin bişeyler seçiyorsun kombinliyorsun
Sonra paylaşıyorsunn hımmmmmm
Değişikmişşşşşş severim kombin yapmayı :)

Ben bambinin ayakkabısını çok kullandım ama hiç sorun yaşamamıştım. Bunuda denedikten sonra yorumumu yazarım. Henüz gelmedi 15'inden sonra vericeklermiş

Heee anladım bu siteyi :)
Kıyafetler arasından kendin bişeyler seçiyorsun kombinliyorsun
Sonra paylaşıyorsunn hımmmmmm
Değişikmişşşşşş severim kombin yapmayı :)

kombınle bızede goster modacı senı :))

Ada siteyi bize de göster :))
Dediğin gibi takip etmek lazım o zaman gelecekse yoksa diğer modellere bakacaktım
Ben bu modeli istiyorum birde diz altı olanlardan istiyorum

Ya gerçekten iyi değilmiymiş? Daha önce kullanmadım hiç ama çok hoşuma gitti hem şık hem klasik arası bir şey

Vay sıhbet almıs basını gırmısbende kocamla temızlık yptım sımdı kahve ıcıyoruz toz alıcam yemek yapıcam dun kayınvalıdemler gıttı evde ses seda kalmadı bende gecen gun kahvaltı takımı ekmek sepetı aldım morhıpodan kargoya verılmıs bugun pazartesı gelır bırde markafonıde 240 tl olan canta 44 tl ye dusmus onu aldık hemen oda ayın 14 unde gelcek

Sitenin ismini söylemem yasak değildir heralde... Face reklamını gördüm bende yasak değilse söyliyeyim

Ben daha önce kullandım canım bambi bir sorun yaşamadım ama bilemiyorum yani karar senin

Bambi sık geliyor trendyola en son bayramda vardı. Bekledim takip ettim aldım yakında yine gelir

Bende biraz derse baktım bir ünite çalıştım dünde bir ünite çlışmıştım 2 ünitem bitti :)

Benim ayakkabıyı 15'inde veriyorlarmış kargoya daha çooook sabırsızlanıyorum gelsin diye

Ben çantalarımı mangodan alıyorum en son siyah almıştım. Biraz geçsin krem beğendim onu alıcam sitesinden alıyorum 100 tl falandı fiyatı

Ama asıl ablam yurtdışından getiricek güzel çantalar onu bekliyorum gelmesini aralıkta gelicek pahalı markalar orda uygunmuş fiyatları alıcak bana :)

Komsum var aılesı yurt dısında parfum canta bırsuru seyı var mukemmel seyler var ya ablandan yararlan getırt bol bol ben 12unıte calıstım bu aksamda 1 unıte calışırım 36 unıte vararalıkra tercıh sonucları bellı olsun ızne yrılıcaz 10 gun ıstanbula gıdıcez sınav konularım bıtsın gelınce tekrar ederım calısamıycam kadrolar acıklanmıs bır umıt yerlesırım dıye umuyorum uut kapısı ıste

Birkaç tanede ayakkabı sipariş ettim ayakkabıları çok güzelmiş. Orda biraz değişikmiş pazar gibi kuruyorlarmış her ayakkabıdan sadece bir tane hep farklı model varmış ama tek bir tane fiyatlarıda uygunmuş... Şimdilik 3 ayakkabı siparişi verdim aralıkta gelirken getircek bir ara resimlerini çekip göndericek bende beğendiğimi söyleyeceğim. Sonra bir daha yaza gelir o zamanada siparişlerim olucak. Aslında bende gitmeyi planlıyorum bu yaz olmazda taşınma işi falan var bir dahaki yaza ablamların yanına gitmeyi planlıyoruz :)

Ablam aralıkta geliyor sonunda beni de çağırdıda ist.la ben aralıkta gidemem tam sınavda bir hafta önce oluyor o yüzden gidemiyorum. Ama şubatta finalden sonra planım var ist.la gitmeye. Bakalım hayırlısı atanırsak ben son atamalara doğru bekliyorum 1 ve 2. atamada olmaz benimkide 3 hayal 4 belki :)

ne alısverıs canavarıymısız arkadas nasıl beslenecek ocel sektor degıl mı :) bende cıktım deıchmandan aldım 5 tene :)) yuh dımı ama

Bana bu zehri sen verdin İnternette bakar sadece fikir sahibi olurdum artık almak için bakıyorum

hahhahaa :)) canım senın ıcınde zaten bı canavar varmıs ben sadece uyandırdım hahaah :)) kızlar bu arada cumaya kadar yokum ablam geldı sehır dısından abıme gectı bende sehır dısına onların yanına gıdıcem cuma yolcu etcez ancak vaktım olur:)

Sorma bildiğin dürtmeni bekliyormuş :) Hem tutumlu olup hem alışveriş yapmayı birbirimize aşılamamız lazım. Yoksa iş çığrından çıkar valla Hayırlı yolculuklar canım.

Kızlar hepsiburada'da ayakkabılar neden o kadar ucuz? 100'lük 200'lük ayakkabı 19 lira. Bunda var mı bir şey yoksa her zaman mı böyle? Sadece bir iki üründe olsa anlarımda bir sürü ayakkabı hep 19dan satılıyor. Çok şaşırdım ilk kez bakmıştım oraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…