Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

cevap verirken altta diğer seçeneklerde imzayı göster linkleri gösterbi de gülümsemeler gösterilmesin gibi bi seçenek var onu kontrol et bakalım
senin o seçenek kapalı mı

Çeşitli seçenekler var mesajda linkleri otomatik göster ktucuğu tıklı birde altında automatically retrieve titles from external links kutucuğu tıklı sonra eklentiler var imzayı göster diye bişey yok tatlım

heh işte o şey orda gülümsemeler gösterilmesin diyor ya o işaretliyse onu kaldır ordan

Slm hanımlar... Geçmiş olsun guitciğim....
Bu arada okyonus nerdeee niye gelmiyorrrr ?

Ah adacımmkotom doldu dolacak yarında 5 kısı mısafır gelecek bugun aradılar hazılrık yapıyorumyuzbası esı falan gelcek

Temızlık yaptım yemek yaptım mısafırler ıcın etımek tatlısı yaptım yarında kek ,yaprak sarma, közlenmiş biberli arpacık salatası , sıgara boregı yapıcam bırde un kurabıyesı var yeter persembe gunu dıscıye gıdıcez esımle ıızn aldı kuafore gıdıcem bu sıralar yogunumsen neler yapıyorsun?

Guıet canımmmm cok gecmıs olsun

Ohh ne güzel şeyler yapmışsın daha ne yapıcaksın :)

Bende aynı bildiğin gibi evdeyim oturuyorummm

selam kızlar.. nasılsınız. 5 gün kaldı kadrolara:S inş iyi yerlere atanırız

bir arkadaşımız hasta.. losemi hastası.. ankaraya sevk edilmiş..
tefriciyeye duasını okumaya karar verdik.. ben bilmiyorum kağıttan okuyabildiğim kadar..
okumak isteyen varsa ben çok mutlu olurum hani hani zorunluluk yok..
ALLAH razı olsun şimdiden

selam kızlar.. nasılsınız. 5 gün kaldı kadrolara:S inş iyi yerlere atanırız

bir arkadaşımız hasta.. losemi hastası.. ankaraya sevk edilmiş..
tefriciyeye duasını okumaya karar verdik.. ben bilmiyorum kağıttan okuyabildiğim kadar..
okumak isteyen varsa ben çok mutlu olurum hani hani zorunluluk yok..
ALLAH razı olsun şimdiden

Allah şifasını versin canım. Ben okumak isterim ama kotam doldu dolacak giremezsem haber veremezsem ne olacak.

Geçmiş olsun quiet'm anneciğe selamlar. O yemekleri yiyince kendine gelir zaten :)

Kimler varmış kimler :) Kırbaçı şaklatıp gidiyosun be kızım

saol canım benim

canım annem gidiyo bedava halı sahada yürü bide kalabalık oluyomuş
ordanda hayal tepenin ordab sola dön aletler var bisürü onlarda ücretsiz

Kırbacım ve ben her daim burdayız kızlar

hu huuuuuuuu

saol canım :13:
aman böle yoğunluk olsun yeterki

Quit cnm çok geçmiş oldun yaaa üzüldüm valla

saol shadowcum çıktı bugün çok şükür evdeyiz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…