Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Haydi vatana millete hayırlı olsun :) Sen demesen daha ben öyle bakınıp bakınıp çıkardım. Ama mesajınla bir gaza geldim ki sorma :)

Yine ders çalışmaya başladık yaaa :)
kitapları almadan nasıl ders çalışma şevki vardı kitapları aldım hepsi kaçtı gitti :)

nabersınız canlar okyonuscum gozun aydın sekerım haydı bakalım rast gelsın :))
ada botun resmı kızz trenyolda vardır hala merak ettım dun baktım guzel ındırımler vardı ama benım aygım 41 numara :)) hahaha erkek ayagı sankı esımınkınden azıcık buyuk hahaha :))) o nedenle ayakkabı falan alamam her yerden genelde deıchman dan alırız rda buluyoruz ama artık opnlarda azaltmıslar buyuklerı :KK43: neyse buluruk bakındım almadım tukenenlerden bırıde senındır belkı ozellıkle derı olanlara bakmıstım ben
ders calısmak az ara verdımı sonen balon gıbı banada oldu kpss ye calısmaya devam edım dedım ama ııhh yapamadım kaldım elımdekıyle bakalım hayırlısı
netten ılkalısverısın hayırlı olsun o zaman canım haydı gule gule kullan ;=)

nabersınız canlar okyonuscum gozun aydın sekerım haydı bakalım rast gelsın :))
ada botun resmı kızz trenyolda vardır hala merak ettım dun baktım guzel ındırımler vardı ama benım aygım 41 numara :)) hahaha erkek ayagı sankı esımınkınden azıcık buyuk hahaha :))) o nedenle ayakkabı falan alamam her yerden genelde deıchman dan alırız rda buluyoruz ama artık opnlarda azaltmıslar buyuklerı :KK43: neyse buluruk bakındım almadım tukenenlerden bırıde senındır belkı ozellıkle derı olanlara bakmıstım ben
ders calısmak az ara verdımı sonen balon gıbı banada oldu kpss ye calısmaya devam edım dedım ama ııhh yapamadım kaldım elımdekıyle bakalım hayırlısı
netten ılkalısverısın hayırlı olsun o zaman canım haydı gule gule kullan ;=)

Dur becerebilirsem eklimmm benimkide deri ben sabah almak için kalktım sonra öğlen birdaha baktım tükenmiş hepsi :)
41 miii :) Hımmm çok uzun boylu ve yapılısın sanırımmm canımmm

Dur becerebilirsem eklimmm benimkide deri ben sabah almak için kalktım sonra öğlen birdaha baktım tükenmiş hepsi :)
41 miii :) Hımmm çok uzun boylu ve yapılısın sanırımmm canımmm

CANIM UZUN BOYLU DEGILIM SANIRIM BI HATA SONUCU BOYUM KISA KALDI :) 157 BOYUM KILOM VAR YAPILI OLURUM :p AMA ELLERIM AYAKLARIM UZUNDUR HATTA DIZ KAPAGIMA KADR OLAN BACAK BOYU ABLAMDAN UZUNDUR ABLAMDA BENDEN UZUNDUR NORMALDE FALAN BI DENGESIZLIK VAR YANI :) ERKEN ERGEN OLMAMIN BI SONUCU OLDUGU KANISINA VARDIK AYRICA GELISME DONEMLERINDE KILO ALMIS BIR TIPIM NEYSE NEEE AMMAAANN :))

Yapıştıramadım yaa bambide canım benim aldığım bot
acaba link versem olurmu kiiiii

kız ver lınkı ayy ıcımde patladı merak :)))) aferım derı ıyıdır ::)

CANIM UZUN BOYLU DEGILIM SANIRIM BI HATA SONUCU BOYUM KISA KALDI :) 157 BOYUM KILOM VAR YAPILI OLURUM :p AMA ELLERIM AYAKLARIM UZUNDUR HATTA DIZ KAPAGIMA KADR OLAN BACAK BOYU ABLAMDAN UZUNDUR ABLAMDA BENDEN UZUNDUR NORMALDE FALAN BI DENGESIZLIK VAR YANI :) ERKEN ERGEN OLMAMIN BI SONUCU OLDUGU KANISINA VARDIK AYRICA GELISME DONEMLERINDE KILO ALMIS BIR TIPIM NEYSE NEEE AMMAAANN :))

kız ver lınkı ayy ıcımde patladı merak :)))) aferım derı ıyıdır ::)

Kıss bu resmi ekran görüntüsünü kopyalarken alt+print screen yapıyorduk sonra geri nasıl yapıştırıyorduk :)

topuklu ayakkabıları görünüşte çok seviyorum ama giyemiyorum
Hiç alışkın değilim bir kez giydim onda da düştüm
Yoldan geçen biride giymesini bilmiyorlar giyiyorlar demişti :KK53:
hayırlı olsun güle güle giy

Ben çalışırken çok giyerdim düz taban pek giymezdim. Şimdide hep düz taban giyiyorum
Ama dolgu topuk rahat oluyor diğer topuklular gibi değil yani
Ben pek dolgu topuk kullanmazdım bu yaz dolgu topuk bir ayakkabı aldım baktım çok rahat
Şimdide dolgu topuk bot istiyordum bekliyordum ne zamandır gelsin diye sonunda geldi
Aslında bir deneyebilirsin diğer topukluyla yürüyemiyorsan dolgu topukla rahat yürünüyor :)

Çok güzel onlar beğeniyorum bendede var kahverengisi
Bence ikisinide almalısın diğeride çok güzel

Almak istediğimin numaraları büyük ben 36/37 giyiyorum kalıbına göre ama bunlar 39 40
Bir tek siyahında 37 var oda çok sıradan görünüyo

Kıss bu resmi ekran görüntüsünü kopyalarken alt+print screen yapıyorduk sonra geri nasıl yapıştırıyorduk :)

anam resmı kopyala yokmu eskıden bılıyordum ama sımdı hatırlamıyorum ctrl v ıle yapısır sanıreım :))

Almak istediğimin numaraları büyük ben 36/37 giyiyorum kalıbına göre ama bunlar 39 40
Bir tek siyahında 37 var oda çok sıradan görünüyo

Evet siyahı sıradan olur. Senin almak istediğinin rengi güzel özellikle kırmızı olan çok hoş
Bekle gelir bir iki haftaya. Ben öyle takip ettim bekledim faceten baktım akşamları yarın ne gelicek diye
Bambiyi görünce sabahın köründe kalktım baktım :)

X