Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Merhaba hanımlar 2 komsum kahve ıcmeye gelecekmıs kayınvalıdemler geldı dıye tanısmya gelecekler sızler neler yapıyorsunuz

Merhaba hanımlar 2 komsum kahve ıcmeye gelecekmıs kayınvalıdemler geldı dıye tanısmya gelecekler sızler neler yapıyorsunuz

Bu muhabbetede bir gıcık oluyorum ki :)
Bizim burdada var birinin bir misafiri gelince illa davet ediceksin küsüyorlar yoksa :)
Bana göre değil bu işler :)

vay çakallar
ben ders çalışıyordum ara verdim biraz

Benım ders hak getıre cuma gunu gıdecekler haftasonu temızlık yaparım pazartesı devam ederım bende calışmaya
Bu muhabbetede bir gıcık oluyorum ki :)
Bizim burdada var birinin bir misafiri gelince illa davet ediceksin küsüyorlar yoksa :)
Bana göre değil bu işler :)

Dın geleceklermıs evde yoktuk bugun aradılar evdemısınız dıye gelmede denmez evdeyız dedım kayınvalıdemle tanıssan ne tanısmasan ne yanıınsanlar garıp karsı komsumun kayınvalıdesı 3 ay durdu bır kez gıtmedım banane kı

Benim karşı komşuda o yüzden küsmüş bana annesi gelince ben almamışım
Onunda geleni gideni hiç bitmiyor annesi 2 defa geldi,kaynanası,teyzesi geldi hepsini alsaydım işim bitmezdi :)

Benim karşı komşuda o yüzden küsmüş bana annesi gelince ben almamışım
Onunda geleni gideni hiç bitmiyor annesi 2 defa geldi,kaynanası,teyzesi geldi hepsini alsaydım işim bitmezdi :)

Nekadar sacma onun mısafırınden sanane kı ne ınsanlar var madem tanıstırmak ıstıyorsa o senı cagırsın

naber fıstıklarım amanın ne muhabbetler 400 tl ye gozlukler kaynanayla tanıssanlar kumas pantolonlar offff quıt ayıp bazım alamayan var aramızda kı alabılecek olsmda ben acırım o paraya veremem elım gıtmez esımle tantanasını bıle yaparız pıyango bıze cıksa su arabayyı alırım falan muhabbettlerı ben ucuzalan bende hıc sevmem klasık bana uzak bı hayat cuyum ıcım elvermıyorum ben yardım gonullusu kılıklı bı tıpım yaa harcayamam ne kadar cok olsada param ole har vurup harman savuramayan toplerdenım kıtlık cok gordugumdendır belkı:) neyse gulegule kulan canım ayrıca ben gozluk tKmıyorum mıgrenımı tetıklıyor nedense yada sınuzıtımı hangısı bılemedım :) bendede vogue var 5-6 sene evvel 150 tl ye abblam almıstı o zamanda acımıstım :) hıc kullanamıyorum desem yerıdır basıma tac nıyetıne takıyorum nadıren :)
okyonus kızz ne gıcık komsuların :) sevmedım :)))
kumas pant falan banada uzak bı hayat tarzı spor ınsanım ben zaten bu gıyım tarzından oturudurkı kımse 29 olduguma ınanmaz hatta sacımı baglayım falan evlı oldugumada ınanmayan coktu dershanede :) hahaha hoca yasımı duyunca yokk artık kızlıseyı yenı bıtırmıs gıbısın dıyordu ne gecıyorsa benle hahaha

Trendyoldan aldım canım bayadır istiyordum şöyle bir bot almayı bugün sabahın 8'inde kalktım baktım gelmiş hemen aldım :)

gülegülekullan canım varsa resmı bı goster yada lınkıı ben gecen sene almıstım botum var ekstrada harcayamıyacam

selam kızlar.. Kimseler yok hayırdır nerdesiniz? :)

Yukarda bir bot muhabbeti dönmüş hazır konusu açılmışken sorayım size netten kredi kartı olmadan kapıda ödeme yapabilceğim site arıyorum. güvenilir güzel ürünleri olan. varmı bildiğiniz yerler? Bir yer var benim bildiğim bilgilerde t.c numarasını istiyor öyle olunca korktum almaktan vazgeçtim.
:44:

selammmmm

canım ben netten alısverıs yaparım dahaca bı sıkıntı yasamadım bu kadar evham yapma bence ama bı cok sıte artık kapıda odemeyıde alıyor lakın bunun ıcınde ekstra ucret oduyorsun ısın kotu tarafııı...

ayrıca tc no muzu bıılmeyen kaldı mı kı :) bugun kutuphaneye gıttım uye oldumm orda bıle aldılar :) hatta uye no olara kullanılıyormus sıkma boyle seyler ıcın canını sadece suna dıkkat et nette az arastırırsan zaten alısverıs yapacagın sıte hakkında kesın bılgı bulursun guvenılırlıgı yada alısverıs yapanları falan ben kredı kartımın donem ıcı hareketlerını netten takıp edıyorum bı sorun olursa farkederım sende oyle yapabılırssınn

Daha önce hiç netten almayınca korkuya kapıldım :) Sağol ilgilendiğin için canım. önemli olan güvenilir siteyi bulmak. Bazı yerlerde belli fiyatı geçince kargo almıyorlar diğer türlü ha gidip avm'den almışım ha ayağıma getirmişler. haydi hayırlısı bir gezineyim ben

Merhaba, botu alan benim trendyoldan aldım bir ordan alışveriş yapıyoruz gerçekten iyi bir site. Bugünde harika botlar vardı :)

Merhaba, botu alan benim trendyoldan aldım bir ordan alışveriş yapıyoruz gerçekten iyi bir site. Bugünde harika botlar vardı :)

Hayırlı olsun canım. Orasıda kart istiyor galiba demi? ben kart kullanmıyorum da kapıda ödeme lazım bana :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…