Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ben fazlalıkları atma kısmına henüz geçmedim canım
Önce mutfaktaki bardakların tabakların sayısını ikiye indirdirm
2-3 tencere bıraktım boşaldı dolaplar iyi oldu :)
Arık kısmetimizde varsa lisanstan atanmak vardır bakalım bir deneyeceğim şansımı
Sonrada artık işime gücüme bakarım :)

Keşke baksalardı en azından için rahat ederdi neyse canım kısmet...
Bursa çok güzel bir şehirmiş valla eşimde bende çok beğendik
Biz tercihlerimize ilk sırayı ist. sonra Bursa yazmayı düşünüyoruz
Kiraları çok bilmiyorum ama netten baktığım kadarıyla idare eder
Nilüfer taraflarına bak demişlerdi bana oralara bakıyorum
İstiyorsan sende kiralık daire sitelerinden nilüfer tarafına bak
Ayrıca bakıcıda bulursun yaa biraz ince detay araştırırsan herkes buluyor yanii

Saat 12 de evden cıktık pazara dıye sımdı geldık bacaklarım sıstı esınmedıgımız sergı kalmadı kayınvalıdem yuzndendaha yemek yapıcam oluyorum yorgunluktan bana tayt şal elbıse corap badı aldı kayınvalıdem elbıse ve badi zara marka

Güle güle kullan canım...

naber fıstıklar ada sxabrek sekerım az kaldı sende sabret okyonus guzelı :) yakında gıder :) amanda aman cıcılermı almıısss:) sevmem boyle mevzuları o begenır sen begenmezssın yada tersı alalım ılla der zorlar yada gelırken kıyfet getırır benımkısıde banada aldı bır ıkı baktı kullanmıyorum almayı bıraktı hahaha :))) ben netın basından kalkmadım ogleden berı salak salak dolandım ayolll neyse sıkıldım zaten herıf gelır bırazdan bızımkının ıs yerı tasınacak yakında oturdugumuz yerden uzakta belkım tasınırız yakınlarda bende ıstıyorum ama orda kıralar daha ucuk en yakın neresı olabılır bılemedımzaten 700 adar verıyoruz buırda ordakı kıralara baktık 1400 cıvarında ohaaa dedık napcaz bızz yaaa bı atanaydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…