Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Benimde 2014 e kaldı. Bu sene lise düzeyinde girmiştim, zaten son 3 ay çalışmaya başladım. Girmeyi düşünmüyordum da belki bi imkansızı başarır 3 ayda genel kültürü bitiririm dedim, olmadı tabi

2014 de lisans olarak gireceğim, o zaman için başlamayı düşünüyorum yakın tarihlerde.

500 hatası verdi sinir oldum
ya güzel gibi geldi bilmiyom kuzulukta olabilir

bu arada teyze oldum dün kızlar bugün o yüzden girmedim paşa geldi bi tane
Allah analı babalı büyütsün hayırlı bi evlat olur inşallah canım .Gözün aydın
Sınırden catlarız artık dıplerıne gıdersek uzak olsun sag olsunlar buyuk konusmayım ama gıtmem ben yazmam orayı annecıgımın yanını yazıcam canakkale canım benım
Off bende kara kara düşünüyorum nereyi yazsam diyo kaynonoşlarımdan kaçmak istiyorum ama görümcemde atanacak inşallah aynı yere düşmeyiz devamlı bizdeler .bu gece de bizdeler off off
Bende balıkesir aydın taraflarını düşünüyorum ama hiçte bi bilgim yok . İstanbulluyum ben aslında ama hayat çok pahalı oradan buraya kaçtık ama yine de istanbulu yazmıycam .Eşim çalışmayıp kızımıza bakacak geçinemeyiz orada.

Bende pat diye dalıyorum.Eşimden pcyi kapamıyorum zaten zırt pırt gelen giden ev yol geçen hanı gibi pek verimli takip edemiyorum.Benim eşimde afyonlu çok haklısın dediklerinde canım.

Allah korusun varya isterse melek olsun yakın ol için şişer amann amannn boşver yazma sakın Ben istanbuldayken gelir bi iki ay kalırlardı dedim yakın olursam kalmazlar bari şimdi her haftasonu geliyorlar tabi yüz verdik baştan bizde hata da genede samimi olunca işler bozuluyo off off daha 21indeyim çektiğim çileye bak yaw

ayyy iğrençç:)) benım kaynanada aynı dizi izler deli gbi reklam aralarına sıkstırarak 3 dızı bırden seyreder hahaha :)) benım kaynana cahılde degıl aslında hanı hep tv ızlenmez falan kıtap oku bulmaca coz falan eskıden yapardı sımdı gozlerım ıyı gormuyor rahatsız edıyor en kolayı tv seyretmek dıye dızı seyredıyor bende ısyanlarda ya terasta oturuyorum onlardaysak kendı evımdeysem yatak odasına gıdıp kıtap okuyorum sıkıntı basıyorr beeeee:)
atanırız ınsallah canım ılk atamada umut yok bende ama en azından puan durumlarını gorecegım yanı atamalarda ne durumlaRDA ona bakıcam.
bugun bende sarma yapcam :) tesaduffff:) ben pazı ve lahana sarcam canımız cektı buzluga koymam yerız çookkk olmazsa tabı ama sarmanın cogu olmzkıı dımı :)

500 hatası verdi sinir oldum
ya güzel gibi geldi bilmiyom kuzulukta olabilir

bu arada teyze oldum dün kızlar bugün o yüzden girmedim paşa geldi bi tane

gozunuz aydın darısı basımıza :))

hoşgeldınnnnn :) bende orda okudumda hakkat okuzluk konusunda içanadoluyu doğuyu hıc aratmıyorlar :) karadenızıde aratmazlar amannn memleketım ınsanı ıste :) özdilekte ders çalışırdım en modern mekanı idi ora cebımde para varsada taş medrese cafe neyse orda takıldırdım :) guzel gunlerdi

amin canım inşallah bende 3 yaş büyük teyzemin bebeği oldu kaan ismi

evli kpss cilerdende bekleriz
ilgilillere duyrulur

3 yas buyuk teyze hahahaha :) anne kız beraber doğurtmuslar nerdeyse :)yanlıs solemedım dımı :))
annemle babaannem beraber doğurmus nerdeyse bırkac ay ara ıle annem once doğurmus abımle yasıt halam var :)
evet bende kendımden beklıyorum ha gayret :)

Evet özdileği gerçekten en iyi mekanı. Otogarı da diğer otogarlara göre gayet güzel. Yatırım yapıyorlar oraya ya. Ben kütahyalıyım, gelip geçtikçe kıskanıyorum şahsen.

Evet özdileği gerçekten en iyi mekanı. Otogarı da diğer otogarlara göre gayet güzel. Yatırım yapıyorlar oraya ya. Ben kütahyalıyım, gelip geçtikçe kıskanıyorum şahsen.

evet özdilek tek geçerdik :)
kızz otogarı ıyı derken sehılerarası otogardan mı bahsedıyorsun yoksa ozdılegın otoparkındanmı :)) otoparkı ben ordayken rezalettı eskıpusku bı yer karsılastıgın yerlerı bılmıyorum yada :) hala aynı otogarmı acaba merkezde sayılır merkezın kenarı ıdı adını hatırlayamadım oraların :) orduevının oralarda bır yerlerde oturuyordum ozledım beee:))

Son düzenleme:

Yokk şehirlerarası otogar. Yeni yapılmış bu kocaman gayet güzel bir yer Hem dinlenme tesisi hem otogar. Hatta reklam yapıyolar türkiyede ilk dinleme tesisi özelliği olan otogar diye :)

Ayyy yorulmuşum mutfağı temizliyorum daa bu bahaneyle gereksiz herşeyi kaldırıyorum taşınma hazırlıklarına başladım daha erken olsada :)

Kolay gelsin canım.Bugün benimde eşim dışarı çıktı fırsat bu fırsat pc başındayım kaç saattir beynim bulandı şimdiden tercih işlemlerini düşünüyorum. Şehir beğenemedim kiralar pahalı maaş düşük mü olacak ne olacak. eşim çalışmayacak ilk iki sene kızımıza bakacak demişimdir önceden kurumları şehirleri falan araştırıyorum kafam davul oldu

6 pişirimlik dolma sardı kayknvalıdemle ananane bende. Posetledım mısafır falan gelınce yaparım ıyı oldu ben sevmıyorum esın arada sarma krızı tutuyor yaparımda yesıntarhana corbasıyla barbunya yemegı yapıyoruz bana geleceklr dıye bır koca tencere sarma sarıp pısırmemsler geldıklerınde pısırdık hala bktmedı tencere daha yarım yoruldum yahu

Sağol canım. Gitmek istedğin bütün şehirlerde kiraları araştır. En düşük devlet memuru maaşı 1600 civarı falan diye biliyorum ben ama araştır bir yinede. İst. ailen nerde oturuyor o civarda kiralar pahalı değil ise çocuğa annen bakar eşinde bir iş bulur çalışır daha rahat geçinirdiniz. Ben çok araştırdım nereye gidersen git kiralar öyle çok düşük değil. Bursa'yı gittik gördük sırf fikrimiz olsun diye. İzmir keza öyle kiralar yüksek. Biz mesela ist. gitsek beylikdüzünde kirada oturmayı planlıyoruz. Eğer memur olursam yine beylikdüzünden ev alıcaz planımız o.

Ohh bol bol yersiniz. Bir ara bende sarıp buzluğa atmayı planlıyorum.
Öncelikli temizlik işlerim var bugünlük bitirrdim
Aslında bitmedi ama el bileğimde sıkıntı vardı yaa çok iş yapınca ağrı yapıyor ara verdim
Yarın devam edicem.
İyi anlaşıyormusunuz barii kaynanalarla :)

Kızlar bu arada sizinle aldığım bir kararı paylaşmak istiyorum. Aldığım puanla atansamda atanmasamda 2014 yılında lisanstan kpss'ye girmeye karar verdim. Çok araştırdım ist. için puanlar son atamalara kadar 81-82 lere düşüyor. Hem lisanstan girdiğinde kurumlar daha iyi son kez birde öyle deneyeceğim ve 2014'ten sonra kpss faslını kapatacağım :)

Yokk şehirlerarası otogar. Yeni yapılmış bu kocaman gayet güzel bir yer Hem dinlenme tesisi hem otogar. Hatta reklam yapıyolar türkiyede ilk dinleme tesisi özelliği olan otogar diye :)

otogar yazacagıma otopark yazmısım :)) vayyyy anasına benden sonra cok sey degısmıs demekkı ıyı olmus eskısı berbatttııı:S
reklamda verıyorlar haydı daha cok buyumelere ne dıyelım.

Ayyy yorulmuşum mutfağı temizliyorum daa bu bahaneyle gereksiz herşeyi kaldırıyorum taşınma hazırlıklarına başladım daha erken olsada :)

haydı sımdıden gozun aydın ben genelde elıme gelen fazlalıkları atarım :))

oooooooooooooooo:O sehır begenemedı haspammm:)) haydı ınsalah gonlune gore olsun canım benım :) ben sehır falan begenmıyorum malmal bakcam ıste tercıhlere bu arada esın ne ıs yapıyorkı evde cocuga bakacak valla cesaret ısıı haa her erkek yapmaz boyle bırseyı alkıslıyorumm ama yemek temızlık ısıne bakmayacaksa yıne ısın zor canım.

haydı afıyet olsun bende sardım bugun buharlı pısırıcıde pısıyor sımdı lahana pıstı pazı pısıyor sos yapcam ustunede mmmmm mısler gıbı zeytınyaglı yaptım :)
sarma yenmezmı dellııkızzz:) bızım kaynanada gelırken ıclıkofte getırıyordu ablası yapıyordu ama kendı beceremez ben yapıyorum dedım bı daha getırmedı :) hoss gelmedıde hahahaha :))) sınav mvzıundan gelmedıkısında gelmez yazlık yerde:) ohh mısler gıbı

anım ıyı dusunmussun ama puanlar onlısans yada lıse gıbı degıl onuda unutmaz çok nete az puan calısır lısansta veee hazırlanan cogaldıkcada kııı cogalıyor bılıyoruzzz puanlar dahada dusuyor nete gore haydı hayırlısı

İnşallah hayırlısı olur canım.Ne zaman hayırlıysa o zaman atanırsın .Bende maliyeyi bitirdikten sonra kpss a ya girmek istiyorum ama çalışırsam o yoğunlukta sadece hayal olarak kalır herhalde
ahh canım ah baksalar keşke ama bakmıyorlar. Oyüzden de mecburuz .Bursayı bende düşünüyordum nasıl bir yermiş?İnşallah iyi bi bakıcı kreş birşey buluruzda eşim çalışır.Yoksa kafayı yer evde
Aslında şehir beğenmemekten değilde maddi yönden şehirleri ölçüyoruz Yaşanabilirlik nasıl bi de deniz kenarı olsun istiyorum Allah biliyor ya
Eşimin yapmadığı iş yok ya istanbulldayken depo elemanıydı.organizasyon şirketleriyle çalışmış daha önceden .Sonra da o tarz işler yaptı hep. Sonra burada bi dükkanda çalıştı.damla sulama sistemleri kurmaya başladı .Sonra belinde fıtık çıktı ayağı çıktı falan bi aydır evde .
Benim kocam benden marifetli ya .Bekarken yalnız yaşamış hep.HER iş gelir elinden maaşallah diyim.Bizde de ben beceremem o herşeyi halleder Her işi halleder ama evde durmaya ne kadar dayanır bilinmez.Evde yapılacak iş falan arıyor.Ya da haftasonu parttime bi iş olsa gideceğimiz yerde öyle şeyler düşünüyoruz işte
İnşallah kazanamayanlara da daha güzel kapılar açsın Rabbim Gerçekten çok emek verdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…