Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

otogar yazacagıma otopark yazmısım :)) vayyyy anasına benden sonra cok sey degısmıs demekkı ıyı olmus eskısı berbatttııı:S
reklamda verıyorlar haydı daha cok buyumelere ne dıyelım.

haydı sımdıden gozun aydın ben genelde elıme gelen fazlalıkları atarım :))

oooooooooooooooo:O sehır begenemedı haspammm:)) haydı ınsalah gonlune gore olsun canım benım :) ben sehır falan begenmıyorum malmal bakcam ıste tercıhlere :KK43: bu arada esın ne ıs yapıyorkı evde cocuga bakacak valla cesaret ısıı haa her erkek yapmaz boyle bırseyı alkıslıyorumm ama yemek temızlık ısıne bakmayacaksa yıne ısın zor canım.

haydı afıyet olsun bende sardım bugun buharlı pısırıcıde pısıyor sımdı lahana pıstı pazı pısıyor sos yapcam ustunede mmmmm mısler gıbı zeytınyaglı yaptım :)
sarma yenmezmı dellııkızzz:) bızım kaynanada gelırken ıclıkofte getırıyordu ablası yapıyordu ama kendı beceremez ben yapıyorum dedım bı daha getırmedı :) hoss gelmedıde hahahaha :))) sınav mvzıundan gelmedıkısında gelmez yazlık yerde:) ohh mısler gıbı

anım ıyı dusunmussun ama puanlar onlısans yada lıse gıbı degıl onuda unutmaz çok nete az puan calısır lısansta :KK66: veee hazırlanan cogaldıkcada kııı cogalıyor bılıyoruzzz puanlar dahada dusuyor nete gore :KK43: haydı hayırlısı

Ben fazlalıkları atma kısmına henüz geçmedim canım
Önce mutfaktaki bardakların tabakların sayısını ikiye indirdirm
2-3 tencere bıraktım boşaldı dolaplar iyi oldu :)
Arık kısmetimizde varsa lisanstan atanmak vardır bakalım bir deneyeceğim şansımı
Sonrada artık işime gücüme bakarım :)

İnşallah hayırlısı olur canım.Ne zaman hayırlıysa o zaman atanırsın .Bende maliyeyi bitirdikten sonra kpss a ya girmek istiyorum ama çalışırsam o yoğunlukta sadece hayal olarak kalır herhalde :KK31:

ahh canım ah baksalar keşke ama bakmıyorlar. Oyüzden de mecburuz .Bursayı bende düşünüyordum nasıl bir yermiş?İnşallah iyi bi bakıcı kreş birşey buluruzda eşim çalışır.Yoksa kafayı yer evde

Aslında şehir beğenmemekten değilde maddi yönden şehirleri ölçüyoruz :KK31:Yaşanabilirlik nasıl bi de deniz kenarı olsun istiyorum Allah biliyor ya :KK31:
Eşimin yapmadığı iş yok ya :KK31: istanbulldayken depo elemanıydı.organizasyon şirketleriyle çalışmış daha önceden .Sonra da o tarz işler yaptı hep. Sonra burada bi dükkanda çalıştı.damla sulama sistemleri kurmaya başladı .Sonra belinde fıtık çıktı ayağı çıktı falan bi aydır evde .
Benim kocam benden marifetli ya .Bekarken yalnız yaşamış hep.HER iş gelir elinden maaşallah diyim.Bizde de ben beceremem o herşeyi halleder :KK31:Her işi halleder ama evde durmaya ne kadar dayanır bilinmez.Evde yapılacak iş falan arıyor.Ya da haftasonu parttime bi iş olsa gideceğimiz yerde :KK31: öyle şeyler düşünüyoruz işte
İnşallah kazanamayanlara da daha güzel kapılar açsın Rabbim :KK31: Gerçekten çok emek verdik:KK54:

Keşke baksalardı en azından için rahat ederdi neyse canım kısmet...
Bursa çok güzel bir şehirmiş valla eşimde bende çok beğendik
Biz tercihlerimize ilk sırayı ist. sonra Bursa yazmayı düşünüyoruz
Kiraları çok bilmiyorum ama netten baktığım kadarıyla idare eder
Nilüfer taraflarına bak demişlerdi bana oralara bakıyorum
İstiyorsan sende kiralık daire sitelerinden nilüfer tarafına bak
Ayrıca bakıcıda bulursun yaa biraz ince detay araştırırsan herkes buluyor yanii

Saat 12 de evden cıktık pazara dıye sımdı geldık bacaklarım sıstı esınmedıgımız sergı kalmadı kayınvalıdem yuznden:KK53:daha yemek yapıcam oluyorum yorgunluktan :KK51:bana tayt şal elbıse corap badı aldı kayınvalıdem elbıse ve badi zara marka :KK53:

Saat 12 de evden cıktık pazara dıye sımdı geldık bacaklarım sıstı esınmedıgımız sergı kalmadı kayınvalıdem yuznden:KK53:daha yemek yapıcam oluyorum yorgunluktan :KK51:bana tayt şal elbıse corap badı aldı kayınvalıdem elbıse ve badi zara marka :KK53:

Güle güle kullan canım...

naber fıstıklar ada sxabrek sekerım az kaldı sende sabret okyonus guzelı :) yakında gıder :) amanda aman cıcılermı almıısss:) sevmem boyle mevzuları o begenır sen begenmezssın yada tersı alalım ılla der zorlar yada gelırken kıyfet getırır benımkısıde banada aldı bır ıkı baktı kullanmıyorum almayı bıraktı hahaha :))) ben netın basından kalkmadım ogleden berı salak salak dolandım ayolll neyse sıkıldım zaten herıf gelır bırazdan bızımkının ıs yerı tasınacak yakında oturdugumuz yerden uzakta belkım tasınırız yakınlarda bende ıstıyorum ama orda kıralar daha ucuk en yakın neresı olabılır bılemedımzaten 700 adar verıyoruz buırda ordakı kıralara baktık 1400 cıvarında ohaaa dedık :KK43: napcaz bızz yaaa bı atanaydım :KK43:

X