Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Denizsiz memlekete gitmem deyip geçiştirseydin. Eşimin aileside bana diyorlar burayı yaz diye dedim ben denizsiz memlekete gitmem diye...

Sınırden catlarız artık dıplerıne gıdersek uzak olsun sag olsunlar :KK31:buyuk konusmayım ama gıtmem ben yazmam orayı annecıgımın yanını yazıcam canakkale canım benım:KK31:

İstanbul falan düşünmüyormusun?

Esım ıstanbul yazmayalım dıyor ama ısanbuldada kadro cok acılıyor napıcam bılmıyorum :KK31:ızmır ankara ıstanbul 1. Bolge esım dogu donusu ıstedıgınde cıkar bırı gıdersem ıyı olur ama bakalım atananabılecekmıyım:KK31:ders calışmaya basladıgımdan berı gonlumden gecen yer ankara hep oraya atanacam dıte hıs vardı ıcımde hatta memur oldugumu hayal edıyordum kısmet bakalım :KK31:

naber fıstıklaarrrr sıte bakımdaydı gıremedık ellaaammm:)))

kuyıtcım :) ben afyonda okudum ama 2005 de mezun oldum :) 7 sene gectı ama bız ordayken baslamıstı bu kıralık ıslerı termal olayı cok oralarda kucuk sehır ama suyu sıfalı derlerde bılemedım sekerım ne ogrenmek ıstıyorsun mıselaaaa

okyonuscum buralardasın sekerım nasılsın kaynanalar ne yaptıı bakammm

Esım ıstanbul yazmayalım dıyor ama ısanbuldada kadro cok acılıyor napıcam bılmıyorum :KK31:ızmır ankara ıstanbul 1. Bolge esım dogu donusu ıstedıgınde cıkar bırı gıdersem ıyı olur ama bakalım atananabılecekmıyım:KK31:ders calışmaya basladıgımdan berı gonlumden gecen yer ankara hep oraya atanacam dıte hıs vardı ıcımde hatta memur oldugumu hayal edıyordum kısmet bakalım :KK31:

gel gel ankarada senı beklıyorum sekerım :) bende balıkesır tarafına gıtmek ıstıyorum ama esım ozelde calısıytor sırketınde bayadır calısıyor ıs degıstırmek rısklı olur ona bende oncelıkle ankara dıyorum zaten gıtmek ıstesek ankaradan balıkesıre kolay gonderırler :) hayallerımız gercek olsunnn ınsallahhhh:KK66:

kuyıtcım :) ben afyonda okudum ama 2005 de mezun oldum :) 7 sene gectı ama bız ordayken baslamıstı bu kıralık ıslerı termal olayı cok oralarda kucuk sehır ama suyu sıfalı derlerde bılemedım sekerım ne ogrenmek ıstıyorsun mıselaaaa

gel gel ankarada senı beklıyorum sekerım :) bende balıkesır tarafına gıtmek ıstıyorum ama esım ozelde calısıytor sırketınde bayadır calısıyor ıs degıstırmek rısklı olur ona bende oncelıkle ankara dıyorum zaten gıtmek ıstesek ankaradan balıkesıre kolay gonderırler :) hayallerımız gercek olsunnn ınsallahhhh:KK66:

Kaynanamlar dun gece full fox ızledıler bugunde atv de hayatdevam edıyoru ızlıyorlar ıcim sıstı:KK37:bende netten alısverıs yapttım 240 tl olan canta 44 tl ye dusmus aldım hemen:KK76:ankara gecıyor ıcımden ama ne olur bılmıyorum belkı memur bıle olamıycam hayırlısı olsun hepımızın hakkında umut dunyası ıste hep umut edıyorum:KK31:sen neler yapıyonn canım :KK53:yarın sarma yapıcaz buzluga atacaz baya bı canımız cektıkce yapıcam cıkarıp ıyı olacak :KK53:

500 hatası verdi sinir oldum :KK47:
ya güzel gibi geldi bilmiyom kuzulukta olabilir :KK25:

bu arada teyze oldum dün kızlar bugün o yüzden girmedim paşa geldi bi tane :KK52::KK52:

selammmmmmm :KK3::KK3::KK3:

kızlar afyonda devremülk alıcaz galba giden gören oldumu diyin bakem afyon nasıl bi yer :KK6::KK6:

Sohbete paldır küldür dalıyorum ama, afyon güzeldir tam 4 yol ağzı olduğu için çevre illerine göre daha fazla gelişmiş. Kışı çok sert geçer, yerlileri de biraz öküzdür. (Sözüm meclisten dışarı annem de afyonlu ama ne yapayım bazıları böyle ) :)

Sohbete paldır küldür dalıyorum ama, afyon güzeldir tam 4 yol ağzı olduğu için çevre illerine göre daha fazla gelişmiş. Kışı çok sert geçer, yerlileri de biraz öküzdür. (Sözüm meclisten dışarı annem de afyonlu ama ne yapayım bazıları böyle ) :)

dal canım nolcak :KK19:
ya kararszız işte afyondaki devremülkler 3 ay ertelemeliymiş bide tapusu normal tapu o hoşuma gitti :KK31:

bi yer bulduk netten özgül termal diye yeri fiyatı özellikleri güzel.bide kuzuluk kapılıcaları aklımızda bi karar versek :KK76:

Anladım hayırlı olsun. Bu arada baktım kpss mağdurları ve kpss ye çalışmış olanların eğlenme topiğiymiş.

Ben kpss mağdurları kategorisinden topiğe giriş yapıyorum :KK5::KK1:

Anladım hayırlı olsun. Bu arada baktım kpss mağdurları ve kpss ye çalışmış olanların eğlenme topiğiymiş.

Ben kpss mağdurları kategorisinden topiğe giriş yapıyorum :KK5::KK1:

bizde mağduruz üzülme canım :KK19:
topic kızlarıyla 1 sene çalıştık sorular çözdük ettik 1 senedir arkadaşız :13:
sende gel aramıza :nazar:

X