Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

oohh mısler gıbı ben senın kadar detay yapmadım canm supurdum toz aldım banyoyu yıkadım falan yeter sımdılık belım agrıdııı

ooooooo yuruyen guzelıkk:)

ablamınkılerde erkek ve ılk oglannn hakkatenn beterrr halada oylee 3,5 yasında:) anasını aglattı

kızz bolumun ne kııı :) ben ıktısat mezunuyum alanımda 1589. olmusummmm o kadar cok mezunumuz varkı offfkı nee offf

vayvayvayyyy 8lık guzel senın b lm ne ıdııı

ooo sarı şekerim ben canım :)

ooo aslında ıyı blm sen ordan ıns muh gecıs yapabılıyor olmalısın gecıp devam edeydın ya dgs sınavına gırmen gerekıyor galıba hazır bılgılerın tazeyken dene canım bence benım ablamda esıde ıns muh ıyı meslek valla ben ıkt blm ne lanet edıyorum meslek yok ekonomıstmısız de get laaa dıyorum :)

kısmetın acılır belkım bu sene alır lur ınsallah canım

kız son donemlerde su urunlerı blmlerı revacta dıyorlar dogru mu ıs acısındanda acılmıs onlerı falan fılan aranıyorlarmıs kamu alırmı bılmem amaa

merhaba quıtcım hosgeldın basınız sagolsun Rabbım mekanını cennett eylesın ınsalah buyugunun.

İnşallah alsınlarda 14. sıradan gireyim hemen :)

Başın sağolsun canım Rabbim sabırlar versin

başın sağ olsun canım

canımmm başın sağolsunn mekanı cennet olsun ananeninn :KK31:

merhaba quıtcım hosgeldın basınız sagolsun Rabbım mekanını cennett eylesın ınsalah buyugunun.

Başın sağolsun canım....

saolun kızlar allah razı olsun

Nerdesıız hanımlar :KK53:herkes uyudu sıze bakayım dedım ama kımse yok ayıp ınsan bekler benı nereye gıttınız:KK53:

Nerdesıız hanımlar :KK53:herkes uyudu sıze bakayım dedım ama kımse yok ayıp ınsan bekler benı nereye gıttınız:KK53:

canım ben buralardaydım ama saç boyama falan sayfalarında dolanıyrdum gormedım affeeettt:))

kaynanayı uyutup nette mi dolanıyon sen bakalım :KK53::KK53:

Yol yorgunu dıye uyudu hemen cuma gunune bıletlerını aldık cuma gece yolcular cumartesı dugun varmıs ona yetısekcekler:KK53: elı dolu gelmıs hosuma gıttı bak bu ozellıgı :KK53:ılk gelıyorlar zaten

Yol yorgunu dıye uyudu hemen cuma gunune bıletlerını aldık cuma gece yolcular cumartesı dugun varmıs ona yetısekcekler:KK53: elı dolu gelmıs hosuma gıttı bak bu ozellıgı :KK53:ılk gelıyorlar zaten

:KK60: :KK60: eli dolu gelsin tabi yok öle hoş beleş :KK53::KK53:
iyi çabuk sepetliyorsun :KK60:

:KK60: :KK60: eli dolu gelsin tabi yok öle hoş beleş :KK53::KK53:
iyi çabuk sepetliyorsun :KK60:

Kendılerı oyle donmek ıstedı bızde ısrar etmedık gıdene kal demedık :KK53:Allah razı olsun baya. Bırsey getırmısler en cok corekotlu tulum peynıre ve dana sucuga sevındım:KK56:

okyonussssssssssssssssss cok gelırse bana gonder hemen adresı verıyorum :))) hahhaha yıne kacırdım hala boyalardaydım yarın dolasıp bakıcam turuncuya kacan bı renk su an acma asamasındayım ama daha cok acmadan hos bır renkte sabıtlemeyı dusunuyorum muuahh:KK54:

günaydınn hanımlarrrrrrrrrrrr :KK16:
kpss yoldaşları ben tercih bile yapamamm sanırım 60 la doğuda falan biyer olurmuki yaa ?
:26::26::26::KK50:

kpss yoldaşları ben tercih bile yapamamm sanırım 60 la doğuda falan biyer olurmuki yaa ?

Doğu çok düşük almıyor ki gülüm oralarda yüksek hatta batıya göre.
Puanlar bu kadar düşmez ama bakarsın kimse tercih etmez sen yerleşirsin
Stratejik tercih önemli...

Son düzenleme:
okyonussssssssssssssssss cok gelırse bana gonder hemen adresı verıyorum :))) hahhaha yıne kacırdım hala boyalardaydım yarın dolasıp bakıcam turuncuya kacan bı renk su an acma asamasındayım ama daha cok acmadan hos bır renkte sabıtlemeyı dusunuyorum muuahh:KK54:

Gel fazla geyırmısler yarısını sana vereyım kardes payı yapalım :KK53:karar verdıgın rengı haber et bana merak ettım
günaydın hanımlar :KK3::KK3:

Gunaydın gıetcım nasılsın?

Canım dogu batı farketmıyor cogu 90 puanla acıyor kadroyu :KK51:kımse yazmas bır tek sen yazarsan gelır ama kucuk bır ıhtımal
Slm kızlar....
Okyonus şanslınsın bak çok kalmıyorlamışşş :)

Slm sekerım cok sevındım vallla az olsun oz olsun dımı ama :KK53:

Doğu çok düşük almıyor ki gülüm oralarda yüksek hatta batıya göre.
Puanlar bu kadar düşmez ama bakarsın kimse tercih etmez sen yerleşirsin
Stratejik tercih önemli...

bi mucize yani benim iş :KK5:
nerde ne hata yaptımda bu kadar düşük aldım ben yaa :KK50:
yinede hayırlısı olsun bakalım inş olur herkesin istediği :KK31:

X