Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Az kaldı tercih zamanına hadi bakalım geri sayım başlasın :)

evet evet az kaldı tercihlere
ben ilk atamada atanamam ama ben de tercih yapacağım

sen kaç puan almıştın ada

okyanuş nasılısın temizlik bitti mi
ben de hep temizlik üzerindeyim şu ara..ev bal dök yala oldu...

Ben 84 aldım canım ama ben 3001ciyim biraz zor olsun yinede tercih yapıcam.
Umut fakirin ekmeğidir :)

Bende mutfak dolaplarına girişicem ama haftasonu balık yapıcaz ondan sonra temizleyeyim dedim :)

Yok canım bıtmedı supurdum sıldım sımdı wc yı temızlıycem toz alıcam halıları falan yayıcam bır saatlık daha ısım var yoruldum ama ya:KK53:bende atanamam dıye dusunuyorum ama ıcımde umut var yınede 85.99 puanlara dusmez hemen nasıp bakalım

Yok canım bıtmedı supurdum sıldım sımdı wc yı temızlıycem toz alıcam halıları falan yayıcam bır saatlık daha ısım var yoruldum ama ya:KK53:bende atanamam dıye dusunuyorum ama ıcımde umut var yınede 85.99 puanlara dusmez hemen nasıp bakalım

Biraz dinlen canım nasılsa akşam eşin yokmuş o zaman yaparsın
Birden hepsini yapıp kendini yorma :)

Ben 84 aldım canım ama ben 3001ciyim biraz zor olsun yinede tercih yapıcam.
Umut fakirin ekmeğidir :)

Bende mutfak dolaplarına girişicem ama haftasonu balık yapıcaz ondan sonra temizleyeyim dedim :)

Aynen umut fakırın ekmegıdır :KK53:

ben de 84,870
sıralamam ise 6116
inşallah 3. atamada en geç yerleşiriz ...ama 4.atamaya da razıyım açıkcası

ben de 3001 im canım

Ben tek şehir tercihi yapıcam o yüzden biraz zor gibi... Birde 3. atamaya 3001 puanları o kadar düşmez kii son atamayada Allah bilir ben hiç zannetmiyorum 3001'in puanlarının o kadar düşeceğini. Geçen sene daha yüksek kapatmıştı galiba...

Ben tek şehir tercihi yapıcam o yüzden biraz zor gibi... Birde 3. atamaya 3001 puanları o kadar düşmez kii son atamayada Allah bilir ben hiç zannetmiyorum 3001'in puanlarının o kadar düşeceğini. Geçen sene daha yüksek kapatmıştı galiba...
geçen sene 85 ile kapatmış yanlış hatırlamıyorsam

ama gecen senenin 85 i bu yılın 84 ü oluyor.. ama puan değil sıralamaya bakacaksın geçen seneye göre ..çünkü geçen senelerin sınavından farklı idi .ve 90 ve üzeri puanlar çok yok bu sınavda ...artık hayırlısı ..nasip kısmet .ötesi yok zaten ...bir ümit bekleyeceğim canım ...başka çare de yok malesef...

Son düzenleme:
Kızlar kosunnnnn ÖSYM alan sıralamarını acıklamıs alanımda 144.olmusum 144 kısı alırlarmı kı :26:

bende halkla ilişkiler ve tanıtım da 8. olmuşum ama halkla ilişkiler, hak. ilş. ve reklamcılık vesaire de var :KK31: inşallah alımlar fazla olurda atanırız.Onca emeklerimiz boşa gitmesin .İnşallah bayağ düşer puanlar bu sene:KK31:

Supurdum sıldım sımdı parkelerın kurumasını beklıyorum ız oluyor gezınınce:KK53:wc yı temızlıycem toz alıcm ortalıgı yerleştırıcm halılalrı faan kaldırdım mutfak perdelerını yıkadım astım mıs gıbı oldu gordun kayınvalıdem nekadar temız gelını oldugunu :KK60:

Slm sekerım bende temızlıkle ugrasıyorum sıldım supurdum bırazsonra wc yı emızlıycem toz alıcam yoruldum :KK53:kocıs nobetcı bugun yalnızım bu gecede gelın oturalım bırlıkte:KK19:

oohh mısler gıbı ben senın kadar detay yapmadım canm supurdum toz aldım banyoyu yıkadım falan yeter sımdılık belım agrıdııı

Daha geçen nöbetçi değilmiydi eşin tatlım yaa niye oluyor tekrar ? Uğramaya çalışırım benimki evde olunca bana pek fırsat kalmıyor notebooku elime almaya :)
Bende kuaföre gittim kaşımı aldırdım aslına bakarsan kuaför değilde güzellik salonu diyeyim kaş dışında cilt bakımı,peeling,lazer epilasyon falan var. Saç yapmıyorlar diğer işlemler yapılıyor. Oturduk kahve içtik aramızda iyi sahibiyle o bile iyi geldi valla :)

ooooooo yuruyen guzelıkk:)

canım baytar kendisi :KK24:

doğurtup doğurtup duruyor buzağıları
napsın
pis iş biraz ama ekmek parası ...napcenn

iiki çocuk hiç de kolay değil canım .ablan haklı onun da iki oğul mu var ...erkekler daha bir beter sorma ya...allah ablacığına da kolaylıklar versin
bende bir dönem isyan bayrağını çektim
hatta o zaman tek çoçukluydum düşün
aama benim büyük oğlan 3 çoçuğa bedeldi yani
hafif delirdim bende ..ama ilaç kullanınca geçti ...balataları sıyırdım artık ...her şeyi hoşgörür oldum
eskiden ben de takıntılı ,ayrıntıcı ,ve uyuz bir hatundum ...artıkın öyel değilim ..hayat böyle daha güzel ...

ablamınkılerde erkek ve ılk oglannn hakkatenn beterrr halada oylee 3,5 yasında:) anasını aglattı

Kızlar kosunnnnn ÖSYM alan sıralamarını acıklamıs alanımda 144.olmusum 144 kısı alırlarmı kı :26:

kızz bolumun ne kııı :) ben ıktısat mezunuyum alanımda 1589. olmusummmm o kadar cok mezunumuz varkı offfkı nee offf

bende alanımda 8.yim. acaba kaç kişilik kontenjan açar

vayvayvayyyy 8lık guzel senın b lm ne ıdııı

oohh mısler gıbı ben senın kadar detay yapmadım canm supurdum toz aldım banyoyu yıkadım falan yeter sımdılık belım agrıdııı

ooooooo yuruyen guzelıkk:)

ablamınkılerde erkek ve ılk oglannn hakkatenn beterrr halada oylee 3,5 yasında:) anasını aglattı

kızz bolumun ne kııı :) ben ıktısat mezunuyum alanımda 1589. olmusummmm o kadar cok mezunumuz varkı offfkı nee offf

vayvayvayyyy 8lık guzel senın b lm ne ıdııı

Insaat teknıkerlıgı mezunuyum canım

kızlar bende su ürünleri teknikeriyim.
benim bölümde de alım çok zor oluyor ama az da olsa oluyor işte umudumu kaybetmedim :KK31:

X