Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Okyonus kaynanaları gezmeye çıkartmadın mı :)
Gece rüyamda kaynanamla kavga ediyordum valla saçını başını yoluyordum durup dururken niye bu kadar hırslandıysam :)

Okyonus kaynanaları gezmeye çıkartmadın mı :)
Gece rüyamda kaynanamla kavga ediyordum valla saçını başını yoluyordum durup dururken niye bu kadar hırslandıysam :)

Bırazdan cıkıcaz canım turbelere gııcez sonra ordu evınde cay ıcıp donucez uzaklara gıdemem yetr :KK51:

kızlar haşhaşlı açma yaptım allahım nasıl güzel oldu nasıl güzel oldu :KK52::KK52::KK52::KK52:
gelinde yiyek :KK52::KK52:

sen çok özlemişsin kaynanayı
bu rüya onun habercisi :KK53:

Hı hııı o kadar özledim kiiii anlatamam :)
Ya dün bir arkadaşla konuştum. Eşi İzmir'li onların geçtiğimiz haziranda tayinleri İzmir'e çıktı. Kaynanasına çok yakın oturuyormuş kadın sürekli arkadaşımı arayıp biryerlere gidelim diyormuş evde kızcağız bi başına kalamıyormuş kavga etmişler bu yüzden onu anlattı. Akşamda üzüldüm hep aklımdaydı demek bilinçaltıma işledi :)

Pööööfff.....Canım sıkılıyor yalnızım zaten :KK43:(

ben haşhaşı açmada sevmem içime çekmem gerek :KK53::KK53:

Ya gece rüyamda kaynanamla saç saça baş başa kavga ediyordum hala etkisindeyim valla :)

Haşhaşı sevmem ama senin o güzel hatırın için yerim valla :)

ama çıtır olan haşhaş değil ezmesi :KK53:
ünv de sırf bunu yemek için erken kalkıp bi pastane vardı oraya gidiyoduk almaya.başka yerlerdede yedim aynı tadı bulamadım .meğerse o büyük gün bugnmüş :KK52::KK52: tıpkısının aynısını yaptım çok mutluyum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende beyimi rüyamda bşkasıyla görüyom ben sinirleniyom mu bak etkisinde kalsam yakardım bu gezegeni :KK47::KK52::KK52:

ama çıtır olan haşhaş değil ezmesi :KK53:
ünv de sırf bunu yemek için erken kalkıp bi pastane vardı oraya gidiyoduk almaya.başka yerlerdede yedim aynı tadı bulamadım .meğerse o büyük gün bugnmüş :KK52::KK52: tıpkısının aynısını yaptım çok mutluyum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende beyimi rüyamda bşkasıyla görüyom ben sinirleniyom mu bak etkisinde kalsam yakardım bu gezegeni :KK47::KK52::KK52:

O başkasıyla görme rüyalarını bende arada görüyorum...
Afiyet olsun şekerim hazır bulmuşken bol bol ye :)

Geldım acılın :KK55:hashaslı ekmek aldı bır kez esım ben pek sevmedım guıet acma yemıycem baska bırsey yap yanına :KK53:ada neden yalnızsın esın mesaıdemı?

Evet canım 12'ye kadar çalışıyor bu gece. Anlat bakalım siz ne yaptınız gezdiniz mi ?

Evet gezdık bız onden onlar arkadan gezdık geldık yenek yedık sımdı lale devrı dıye dızılerı varmıs onu ızlıyorlar fox ta ben ızlemedım hıc canakkaleyı cok sevdıler denızı ızledık bol bol burdur dag tepe tabı uyduruk bır gölu var canakkaleye benzermı hıc:KK53:kayınvalıdemde memurlu burduru yaz bana arkadas olursun dıyor:KK37:burdur cok sıkıcı basık dedım hem cıkmaz dedım ananedı sen yaz cıkar belkı deyıp duyor :KK37:yazarmıyım hıc ben antalya yazıcam dedım yada ızmır ortada bıryer:KK55:

O başkasıyla görme rüyalarını bende arada görüyorum...
Afiyet olsun şekerim hazır bulmuşken bol bol ye :)

7/24 yerim artık :KK52:
öle rüyalar görünce kafa göz dalasım var valla :KK47:

Geldım acılın :KK55:hashaslı ekmek aldı bır kez esım ben pek sevmedım guıet acma yemıycem baska bırsey yap yanına :KK53:ada neden yalnızsın esın mesaıdemı?

dışardakiler gerçekten iyi değil canım :KK69:

Evet gezdık bız onden onlar arkadan gezdık geldık yenek yedık sımdı lale devrı dıye dızılerı varmıs onu ızlıyorlar fox ta ben ızlemedım hıc canakkaleyı cok sevdıler denızı ızledık bol bol burdur dag tepe tabı uyduruk bır gölu var canakkaleye benzermı hıc:KK53:kayınvalıdemde memurlu burduru yaz bana arkadas olursun dıyor:KK37:burdur cok sıkıcı basık dedım hem cıkmaz dedım ananedı sen yaz cıkar belkı deyıp duyor :KK37:yazarmıyım hıc ben antalya yazıcam dedım yada ızmır ortada bıryer:KK55:

Denizsiz memlekete gitmem deyip geçiştirseydin. Eşimin aileside bana diyorlar burayı yaz diye dedim ben denizsiz memlekete gitmem diye...

X