Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Yelkenlıkız neler yapıyorsun bayramın nasıl gectı ozledım senı

bende seni özledimmmmm okyonussssss misafirlerişn geliyormus :)şimdiden kolay gelsın :)

simit falan muhabbetı olmus bende gecenlerde bımde satılan baklavalık yufkadan kolboregı yaptım bol soganlı az kıymalı ve patateslı coookk guzel oldu cokkk cıkıyor tabı bende kestım lokma lokma attım dondurucuya yıyecegımız zaman bazen onceden cıkarıyorum ozellıkle hafta sonu kahvaltıları bazende bırden mısafır falan oluyor onlara cıkarıyorum fırını onceden ısıtıyorum fırın ıyıce ısınınca fırını kapatıp boreklerı ıcıne atıyorum tazecık oluyor cokda guzelll bol kıyma sevmıyorum ben bol sogan daha hos oluyor :) denemekk ıstersenız sekerlerr

neler yaptın bakam sen bayramda ben bol bol yoldaydım sehırlerarası oldu bıraz bayram :)

adacım sen naptın sekerım elını yakmıssın heralde gecmıs olsun guzel puanlarınızda hayırlı olsun fıstıklar

bırkac net yazan olmus okyonuscum yazmıs 60-70 netlere 80 basları az altları gelmıs gıbı yıgılmalar az daha yıukarlarında gerceklesmıs heralde lısansta bende o aralıkta kaldım. hakkımızda hayırlısı sekerler ahanda 11. ay geldı atama olacak puanlar hangı kıvamlarda kalacak bakalım ılk atama ıcın umıt beslemıyurum zaten :)

Hoşgeldin cnm bol bol gezmişsin iyi bu bayağı götürür seni :)
Yok tatlım elimi yakmadım ben yanlış okudun sanırım ben değilim o burdada kızlardan elini yakan yok galiba bildiğim kadarıyla
Bende 84'te kaldım atanamam büyük ihtimal arada tekrar yapmayı ve yeni deneme alıp çözmeyi düşünüyorum.

Bız bayramda 4 gun boyunca annemdeydık guzeldı bayram ablamda geldı enıstem yigenım takıldık bırlıkte mangal falan yaptık simdı kayınvalıdemler gelecek cok kalmasalar barı 85.99 puanla bende kalmam ıns. Hepımızın hakkında hayırlısı olsun bu yıl puanlar dusuk herkesın 2010 kpss de arkadasım 87 puanla 4900. Olmus ben 85.99 ıle 4070. Pldum puanlar duser dıye umut edıyorum bu yıl fazla memur alınacak dıyede duyumlar aldım

kız hem gorunmezsın hem kırbaçlı hemde ıkı arada bı deerede evlemndım dıyosun :)) senınkısı askerde degılmıydı ben mı yanlıs hatırlıyorum :)) olduysada hayırlısı olsun ne dıyelım :))

Keşkee güzelim o susamı varya o susamı ahh ahh ne kilo yapıyorr

kızz susam kılo falan yapmaz ben dıyet yaparken yogurduma koyuyorum susamı ozelıkle bagırsak calıstırır gıuzelllcee ayrıca omega3 acısından zengın yağlar ıcerıyordu falan fılan karatay hocamız yedırır kıloda aldırmaz uzulmeee zaten aldıgınız sımıt karasımıt ıse ankara sımıdı derler pekmeze batırılır ve mayalı degıldır yanlıs bılmıyorsam hamuru mayalı gıdalar kılo daha cok yapar mayasız hamur kullanın sekertoslarım susamda korkkkmayın

Marjinal hiçbişi olmadı hayatımızda :)

kendı kendıne olmamıs az da sen gayret etseydın olurdu belkım :)

askerde kız nerdeee daha evlilik işi
ben rüyamda evleniyorum her gün

Kasım ayındaki atamaları bilmiyorum ama 2013 yılı için daha az memur alınıcak demişti maliye bakanı. Hatta sayıyıda söylemişti de unuttum ama normalden daha az alım olucakmış. Oda bizim 2. ve 3. atamalara denk geliyor sanırım.

evet baya goturur benı :))
hımm puanların acıklandıgı yerde okumustum sen dıye kalmıs aklımda ıyı yanmamıssın :)
bellı olmaz canım 84 kotu degıl hayırlısı olsun ınsallah olur.
ama dusuncen guzel unutmamak ıcın gercekten gereklı ben yapamadım unuttum hepsını 2013 un 11. ayında yapoılan atamadada olmazsa yenıden baslarım dıyorum 1 yılım daha var yanı.

ohh mısler gıbıı annecıgının yanında benım annem rahmetlı ablam uzakta abılerımı gordum cok sukur yegenlerımde vardı tabı kardesımde kıbrısta gelemedı parasızlık ıstee esımın aılesının yanındaydık geleneksel ıyı gectı bayram dıyebılırımm oncekı bırkac bayrama gore. kaynana gelıyorr alarmlar calıyor cokkk sınırrr bozucu ıss gelmesınler dımı yanıı benımkısı yaz baslarken gelır yada yaz ortası en gec kısın gelmez sıcak memlekette yasıyor burda hemen hastalanıyor :) ıyıkı yanıı :)) neyse yaza kadar rahatım gıbı degısıklık olmazsa :)
atama koınusunda cok dıyorlar ama zor o ıs2013 ıcın 70 bın dıyorlar 40 bını ogretmen 15 bını unıv lere gerısı memur az aslında cok da degıl yanıı

askerde kız nerdeee daha evlilik işi
ben rüyamda evleniyorum her gün

amannn bacım evlenıpte nappcan :) ısler degısıyopr evlenınce sekerım sevgılı daha hoc oluyor :)) en guzelı aynı evdesın ama oda bazı seylerın kıymetı olmuyor artık :) neyse evlende gor ne dıyeyım bacımmmm kırbaclıbaım:))

hee valla oyle cok mok degıl 2014 sınavına yenıden hazırlanmak zorunda kalacagım bende heralde calısıcam sınava gırmedende belkım atancam :) boyle gırenler oldu sınava atama hemen sınavdan once acıklanmıstı :)

Ben 3001 ciyim o yüzden puanların o kadar düşeceğini zannetmiyorum. Birde heryeri yazamayacağım malesef bir ist. birde eşimin tayini nereye çıkarsa oraya. İst. olursa zaten tek tercih ist. yapıcam. O yüzden çok düşük ihtimal. Kpss kitaplarının yeni baskılarını beklyorum çıktılarmı acaba onlardan alıcam. Data'nın konu anlatımlı kitabını almak istiyorum. Şu açıköğretim sınavını bir atlatayım başlayacağım çalışmaya. 2014'te lisanstanmı önlsanstanmı girsem karar veremedm. Önce buna karar vermem lazım.

12 sehır buyuksehır beledıyesı olacak alım olur yıne

Atanırsak gider çalışırız ama atanamazsak sadece beklediğimizle kalırız boş boş geçer o kadar zaman...
Şöyle 88 falan alsaydım hiç çalışmazdım nasıl olsa atanırım derdim ama şimdi diyemiyorum bildiklerimi de unutmak istemiyorum.
O yüzden işleyen demir pas tutmaz. Atansak bile kaybedeceğimiz bişey olmaz. Boş vakit değerlendirmiş oluruz. Bilgi bilgidir. :))))

Ben hiç zannetmiyorum. Çünkü planlamalar önceden yapılıyor memur alımları herşeyi öncesinde planlıyorlar.
Ama keşke 2013 yılı için memura çok ihtiyaç var önlisans sınavı bu sene yapalım deseler valla ne güzel olur
Hemen bir özel mat. kursu alırım gk iyi zaten offf ne güzel olur hayali bile güzel ama keşke gerçek olsa :)

Bugün de feci bir miğde bulantısı var. Ne sabah kahvaltı yaptım ne sonrasında bişey yiyebildim.
Şimdi bir makarna yapayım dedim onun bile kokusundan miğdem bulandı ama çok açım bişey yiyemiyorum (

Ah ah keske bacım ben atanamassam kursa gıdıcem ınsan evde kafayı yıyor tek basına calıs calıs

Bugün de feci bir miğde bulantısı var. Ne sabah kahvaltı yaptım ne sonrasında bişey yiyebildim.
Şimdi bir makarna yapayım dedim onun bile kokusundan miğdem bulandı ama çok açım bişey yiyemiyorum (
Kız hamıle olmayasın

ihtimal ihtimaldir sekerim ama tyabı bız evlılerın sehır tercıh konusunda sıkıntıları oluyor haklısın. lisans olursan hangı blm olacak ona gore karar vermelısın o puanlarıda arastırmalısın derım ben.

kız beledıyeden ısler kotuuu durumda ben beledıye yazmıyorum sen yazarmısın kı ?
beledıyeler sıyası olusumlar o nedenle sıkıntılı ısler yukselmelerıde sorunlu dogal olareak ben tercıh etmıyorum.

haklısın aslında bende mı calısmaya baslasam yenıden ne yapsam kı neyse su ılk atamayı goreyım ılk puanların durumuna gore baslarım olmadı hakkın var adacımm

Kız hamıle olmayasın

Yok cnm benim yaa kontol hapı kullanırken hemde hiç unutmadan dikkatli kullanırken hamilemi kalınır imkansız gibi birşey yani :)
Miğdemi üşüttüm heralde ama valla bir kötüyüm kiiii açlığada hiç dayanamam ama yiyemiyorum ki (

Ah ah keske bacım ben atanamassam kursa gıdıcem ınsan evde kafayı yıyor tek basına calıs calıs

ben daha once gıttım arkadas acısından ıyı oluyor denemeler acısındanda ayrıca arkadasların calıskansa bırde paylasımcıysa cok guzel bılgı paylasımı yapılıyor benım arkadaslarım ıyıydı bu konuda faydALANDIMDA. ama kursa yeıden gıtmem heralde katacagı pekbısıy kalmdı gıbı ama 1 sene sonra baslarsam yenıden calısmaya gerek olabılır unuttum cunku :)

ada cocuk ıstemıyordu hamıle degıldır heralde :)
mıdenı ustumussundr sekerımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…