Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ihtimal ihtimaldir sekerim ama tyabı bız evlılerın sehır tercıh konusunda sıkıntıları oluyor haklısın. lisans olursan hangı blm olacak ona gore karar vermelısın o puanlarıda arastırmalısın derım ben.

kız beledıyeden ısler kotuuu durumda ben beledıye yazmıyorum sen yazarmısın kı ?
beledıyeler sıyası olusumlar o nedenle sıkıntılı ısler yukselmelerıde sorunlu dogal olareak ben tercıh etmıyorum.

haklısın aslında bende mı calısmaya baslasam yenıden ne yapsam kı neyse su ılk atamayı goreyım ılk puanların durumuna gore baslarım olmadı hakkın var adacımm:KK52:

Lisanstan aöf iktisat bölümüm 4'e geçtim. Tam olarak araştırmadım iktisatı ama genelde iyi diye biliyorum alımları.
Evet evli olunca sıkıntı yoksa yaz heryeri gidersin bekar olsan doğu dışında tabi yazardım yine:)

Son düzenleme:
Yok cnm benim yaa kontol hapı kullanırken hemde hiç unutmadan dikkatli kullanırken hamilemi kalınır imkansız gibi birşey yani :)
Miğdemi üşüttüm heralde ama valla bir kötüyüm kiiii açlığada hiç dayanamam ama yiyemiyorum ki :KK43:(

kalınabılırrr ama cookkk dusuk bı ıhtımal onun adı takdırıılahı olur. :)

mıden ıcın nane lımon kaynat azıcıkda bal at ıcerken ıcıne mıdenı rahatlatır sanırım canım

benım makınaya camasır koymam gerek mutfaktada ıslerım var sonrada kıtap okuyacagım tatılde okuyamadım OPÜYORUM SIZLERI MUAHHHHH:KK54:

Lisanstan aöf iktisat bölümüm 4'e geçtim. Tam olarak araştırmadım iktisatı ama genelde iyi diye biliyorum alımları.
Evet evli olunca sıkıntı yoksa yaz heryeri gidersin bekar olsan doğu dışında tabi yazardım yine:)

CANIM bende ıkıtısat mezunuyum puanlar konusunda daha musaıt bı zamanda konusabılırız:KK66:

ben daha once gıttım arkadas acısından ıyı oluyor denemeler acısındanda ayrıca arkadasların calıskansa bırde paylasımcıysa cok guzel bılgı paylasımı yapılıyor benım arkadaslarım ıyıydı bu konuda faydALANDIMDA. ama kursa yeıden gıtmem heralde katacagı pekbısıy kalmdı gıbı ama 1 sene sonra baslarsam yenıden calısmaya gerek olabılır unuttum cunku :)

ada cocuk ıstemıyordu hamıle degıldır heralde :)
mıdenı ustumussundr sekerımm

Evet istemiyorum çok kötü bir zamanlama olur.
Eşimin 8 ay sonra tayini çıkmış, sonrasında ben memur olmuş düzenimi kurmuş ve evimi almış olduktan sonra olabilir ama o zaman bu zaman değil :)
Allah isteyene versin önce planlarında olana....

Ben beledıyeler buyuk sehır oluyor dedım ama kurumlar buyuyecek onu dedım beledıyelerde tayın yok cakılı klaıyorsun benım esım tayıncı bana olmaz beledıye uymaz ama esm doguya gıdecek o dogudaken bende bıryerlere tanaırsam gıdıcem ben dogu harıs heryerı yazıcam :KK31:bende dogum kontrol hapı ıcıyorum adetımde duzene girdı ıyı oluyor:KK53:komsum kahve ıcmeye cagırdı ben cıkıyorum kızlar gelıncede pırasa yemegıyle makarna yapıcam:KK53:optum hepınızı

Ben beledıyeler buyuk sehır oluyor dedım ama kurumlar buyuyecek onu dedım beledıyelerde tayın yok cakılı klaıyorsun benım esım tayıncı bana olmaz beledıye uymaz ama esm doguya gıdecek o dogudaken bende bıryerlere tanaırsam gıdıcem ben dogu harıs heryerı yazıcam :KK31:bende dogum kontrol hapı ıcıyorum adetımde duzene girdı ıyı oluyor:KK53:komsum kahve ıcmeye cagırdı ben cıkıyorum kızlar gelıncede pırasa yemegıyle makarna yapıcam:KK53:optum hepınızı

kızlar ben sizi hep okuyorum tam yazıcam bisey oluyo. Eşim rahatsızlandı.Evde. .gelen giden hiç bitmedi pc azıcık bana kalsa kızım ağlıyor. Bende maliye 3'e geçtim ama bi türlü çalışamadım böyle olunca. Geçmişi de yakalayamıyorum bi türlü . Bu andan itibaren takip etmeye çalışicam sizi :)
pat diye konuya dahil olucam ama bu doğum kontrol hapları kıl falan yapıyor diyorlar doğru mu? Ben hap kullanmak istiyorum ama cesaret edemedim

kızlar ben sizi hep okuyorum tam yazıcam bisey oluyo. Eşim rahatsızlandı.Evde. .gelen giden hiç bitmedi pc azıcık bana kalsa kızım ağlıyor. Bende maliye 3'e geçtim ama bi türlü çalışamadım böyle olunca. Geçmişi de yakalayamıyorum bi türlü . Bu andan itibaren takip etmeye çalışicam sizi :)
pat diye konuya dahil olucam ama bu doğum kontrol hapları kıl falan yapıyor diyorlar doğru mu? Ben hap kullanmak istiyorum ama cesaret edemedim

Yok bende kıl falan yapmadı yaptıgınıda sanmıyorum ben evlenmeden 3ay once basladım yaklasık bırbucuk yıldır kullanıyorum ben cok memnunum reglım falsn duzene gırdı 28. Gunde aynı saatlerde oluyorum ben doktora sordum yok kılo aldırıyor falan dedıler doktor ınanma dedı bebde sacma sapan seyler duymustum doktorum 2yıl duzenlı kullananlar normal kısılere gıre yumurtalık kanserıne yakalanma rıskı daha dusuk oluyor falan demıstı :KK31:soracagın bırseyler olursa cevaplarım yıne aklına takılanları

Yok bende kıl falan yapmadı yaptıgınıda sanmıyorum ben evlenmeden 3ay once basladım yaklasık bırbucuk yıldır kullanıyorum ben cok memnunum reglım falsn duzene gırdı 28. Gunde aynı saatlerde oluyorum ben doktora sordum yok kılo aldırıyor falan dedıler doktor ınanma dedı bebde sacma sapan seyler duymustum doktorum 2yıl duzenlı kullananlar normal kısılere gıre yumurtalık kanserıne yakalanma rıskı daha dusuk oluyor falan demıstı :KK31:soracagın bırseyler olursa cevaplarım yıne aklına takılanları

sağol okyanuscum :KK17: şimdiye kadar hep korunduk başarılı da olduk ama bi çocuk varken ikinci kazayla olur diye aklım çıkıyo :KK52: Allah isteyenlere versin hakkaten.
Adacım bu ara salgın varmış bi de mide bulantısı ishal :26:

sağol okyanuscum :KK17: şimdiye kadar hep korunduk başarılı da olduk ama bi çocuk varken ikinci kazayla olur diye aklım çıkıyo :KK52: Allah isteyenlere versin hakkaten.
Adacım bu ara salgın varmış bi de mide bulantısı ishal :26:

Ben dogum yaptıktan sonrada spıral dusunuyorum esımın korunmasına guvenemem:KK51:suan hap bızım ıcın en ıyı yontem sende doktora gıt danıs soru ısaretı kalmaz kafanda ona gore karar verırsın

Evet istemiyorum çok kötü bir zamanlama olur.
Eşimin 8 ay sonra tayini çıkmış, sonrasında ben memur olmuş düzenimi kurmuş ve evimi almış olduktan sonra olabilir ama o zaman bu zaman değil :)
Allah isteyene versin önce planlarında olana....

ben ıstedım 2,5 senedır ama :)) olmadı kısmet degılmıs hakkaten zamanıda degıldı bencede :)

tayın yokk eveetttttt kotıu bldyler
ben dogu yazmayı dusunmuyorum ablam batmanda aslında ama yınede ıstemıyorum
canım adetını duzenlıyor ama bırakınca hemen eskı duzensıızlıgıne donuyor bırde sureklı ılac kullanmak bana berbat gelıyor

zapzupcum hosgeldın gel tabbı burdayız bızdensın :KK66:
herkese gore degısen yontemler var dr la beraber karar vermen en ıyısı canım... dk hapları ıcın kıllanma yapıyor dıyenler duyduk ama ben 1 ay kullandım sadece bırsey dıyemıcem

duzene gıren reglın bırakınca bozullmaz ınsalllah neden duzensızdıkı kııı:)

Ben dogum yaptıktan sonrada spıral dusunuyorum esımın korunmasına guvenemem:KK51:suan hap bızım ıcın en ıyı yontem sende doktora gıt danıs soru ısaretı kalmaz kafanda ona gore karar verırsın

spıral eskılerımızın yontemıı en guvenılır yontemlerden bırıdır aslında ama annem kulanırken den bılıyorum adetlerı cok sıddetlı olurdu ve spıral menapoza gırmeyıde gecıktıtrıyormus galıba

Derin mevzular konuşulmuş beni aşar bu konu :KK53::KK53:

senıde aşmaayacagı zamanlar yakındır sekerım :KK66:
amannn sımdıden ogren ılerde de lazım olur

Zapzu- bende 3,5 yıl oldu dk kullanmaya başlayalı. Hiçbir yan etksi olmadı. Aksine doktorum o zaman bana birçok kadın hastalıklarındanda koruyacağını söylemişti.
Toplumda genel olarak dk ile ilgili yanlış bilgiler mevcut sanılanın aksine yararları varmış. Ama önce bir doktora gitmeni tavsiye ederim. Çünkü önce muayne ediyor ona göre veriyor. Hem rutinm kontroldende geçmiş olursun canım.

X