Hayat hikayemi okuyun ve bana akıl verin

Herkesin ahlak anlayışı kendine aldığı terbiyeye göredir,ben bunu yapana ahlaksız demiyorum bu davranış bana göre ahlaksızlık diyorum ama bunu anlayamıyorsunuz yapacak birşey yok işte....burası insanların karşılıklı tartışması için mi yoksa kendi fikirlerini beyan etmesi için mi? Tekrarlıyorum benim yorumum sizi hiç ilgilendirmez,ettiğiniz hakaretlerde sizin kalitenizi gösterir.yazık...

Buna kim karar veriyor. Yorum kendi icinde celisiyor da.

Dusuncen seni ilgilendir ama forumda birilerine ahlaksiz/ahlakli etiketi yapistirmak senin isin degil. Ozellikle de bu forumda.

Ben de dogru bir hikaye mi emin olamadim acikcasi.ama dogru olabilme ihtimaline karsi seni kirmak da istemiyorum.dogruysa allah yardimcin olsun evladina saril ve hayatinda mutlu ol.bir de hamileligini anlamayan birine sahit oldum ben onu anlatayim.benim bir ogrencimin annesi dogum yapana kadar hamile oldugunu anlamamisti.bir de 3 cocugu var kadinin.komsusu olan bir baska velim anlatti.gece sanci cekmeye baslayinca acile gitmisler,bir bakmiski meger hamileymis dogum yapmis ,biz de cocugu gormeye gittik kocasi da koseye oturmus sinirli sinirli bakiyordu.meger kusmus karisina demisti.tuhaf gelmisti.kadin da hergun coxugu okula getiriyordu hamile oldugunu hic anlamamistim

He bacım he sensin

Ben size hakaret etmedim çocuk peydahlamak gibi tabirlerin yobazlar tarafından kullanıldığını söyledim. Siz de kullandığınıza göre sizin de dediğiniz gibi bana göre yobaz oluyorsunuz. İnsanları yargılamak sizin işiniz kesinlikle değil anlatmaya çalıştığım buydu anlattığıma göre gidebilirim.

Buna kim karar veriyor. Yorum kendi icinde celisiyor da.

Dusuncen seni ilgilendir ama forumda birilerine ahlaksiz/ahlakli etiketi yapistirmak senin isin degil. Ozellikle de bu forumda.
Ben kimseye ahlaklı ahlaksız demedim.şahıs kendine ahlaksız demiş bende kendinizi en iyi siz bilirsiniz öyle diyorsanız doğrudur dedim.ne deseydim...ne yaşadığım hayatta nede bu forumda kimseye şöylesin böylesin demek adetim değildir.kendime haddim olmayan şeyleri iş edinmem.beni uyardığınız için teşekkür ediyorum.aynı şekilde hakaret eden insanlarıda uyarmanızı diliyorum...

Ya bir de sol kolu nasil havada kaliyor anlamadim bennn....yercekimi cesetlere etki etmiyor mu?

KİB. Kendini asan insanın eli nasıl havada kalır ya hu. Bir şey yazıyorsunuz iyi hosta insan biraz araştırır mantık hatası yapmamaya çalışır.

Rigor mortis denen bir olgu var.
Merak edenler araştırabilir
Gözleri açık ölmek, kasların kasılması, belli bir şekilde kalmak bunlar fizyolojik olarak mümkün.

Yolunuz açık olsun selametle

Gözleri açık ölmek, kasların kasılması, belli bir şekilde kalmak bunlar fizyolojik olarak mümkün.
Burada herkes olay yeri inceleme ekibi,burada herkes ahlak bekçisi,burada herkes herşeyin en iyisini biliyor just

Burada herkes olay yeri inceleme ekibi,burada herkes ahlak bekçisi,burada herkes herşeyin en iyisini biliyor just

Google bedava
Bilmeden iddia etmek yerine ufak araştırmalar cevaplayabilir

Konu gerçek mi bilemem (sen görmüşsün belgesini) ancak edebi olarak yazmak da anormal gelmiyor bana
Çünkü depresif insanların şiir yazması, hikaye yazması
Hele akıl hastalarının sanata yönelmesi hiç de anormal bir şey değil, acısını bu şekilde dışa vurmak anormal görünmüyor bana
(Konu sahibini dışarıda tutuyorum burada akıl hastası demek istemedim)

Evet ama 3-4 saat sonra basliyor katilasma, kadin kendini astiktan sonra max.on dk icinde ölür ve o el de yana duser, bu kadar basit....

Evet ama 3-4 saat sonra basliyor katilasma, kadin kendini astiktan sonra max.on dk icinde ölür ve o el de yana duser, bu kadar basit....

Ani şokla o an başlaması da mümkün
Mantıken bakarsak gözlerinin de kapanması ve 3-4 saat sonra açılması gerekirdi
Ama bunun deyimi bile var bizde gözleri açık gitmek diye

Ben edebi yazmasını kesinlikle psikolojisine bağlıyorum.
Belgenin başkasına ait olma ihtimali nerdeyse yok,tasma ipiyle asılmıştır diye geçiyor belge de. Bu ayrıntıyı internetten bulması imkansız.
Bu forum omrumden yedi,bebe yapipta insanlara yem etmicem sanirim

Goz kapaginin kapanmamasi ile kolun havada kalmasi ayni mi ya? Yazdiginizdan beri okuyorum ve ablisime de soruyorun yok ani mumkun degil diyor, kaskati kesilse bile yatakta o anki pozisyonda kalsa ok derim de havada asili duran biseyi yer ceker sonucuna variyoruz, ya da biz cok cahiliz bilemiyorumm...

Bu arada ölumle ayni sey degil ama kardesim de gozu acik uyur ama kolu yana duser yani, hatta cocukken ayakta ve gozu acik uyurdu yavrucak, hic kolunun havada kaldigni gormedim hatta uykuya daldigini kolu yana dusunce anlar gülerdik, ki ölum olayinda cok fizikotesi geldi bana..

He bir aradalarda gördüm namussuz bebeler yapacakmışsın sanırım? :)

Değişir ablişinizin ne kadar bilgisi var fizyolojiyle ilgili ben bilmiyorum
Kasların hareketi, ereksiyon ve hatta gaz kaçırması gibi şeyler bile mümkün ölmüş bedenlerde
Mümkün diyorum herkeste görülmeyebilir

Ahlak ve namus dışı gelişen herşey 1 numaralı ilgi alanım,böyle yüzsüz yüzsüz yazıyorum foruma ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…