Hayat hikayemi okuyun ve bana akıl verin

Yaşa mune abla

Hergün gazetelerde haberlerde neler neler okuyoruz Allah sabır versi eğer gerçekse benim takıldığım yer bir kadın 7 aylık hemileliği nasıl anlamaz koca bebek karnında hiç mi tekme atmadı hiç mi kıpırdamadı?

Can'ım kalemin hiç güçlü değil bu seneryodan başka ibaret değil yazdıklarına bakılırsa Bır psıkologa gitmeyi tavsiye ederim sana...

Akıl var mantık var 7 ay boyunca hiç hamilelik belirtisi olmaz mi????

Ve saf olmayın lutfen ya sizde buna ınandınız mi arkadaş kitap yazacak galıba kurguyu bizlere yedırmeye calişiyor

Arkadaslar hamileligini doğum yaparken ogrenenlerde var.karın ic zarı buyukse hissedememistir belki.yada hissetsede algilayamamistir bebek oldugunu henüz 18 yasinda.acımasız olmayın bu kadar yahu

Arkadaslar hamileligini doğum yaparken ogrenenlerde var.karın ic zarı buyukse hissedememistir belki.yada hissetsede algilayamamistir bebek oldugunu henüz 18 yasinda.acımasız olmayın bu kadar yahu
Can'ım ne kadar da olsa 7 aylık Bebek tekme atar anne kusar , veya karnı cıkar Bır şekılde fark eder bugun okudum bunu doktorda kontrolum vardı sordum dedı ımkansız Can'ım uydurmuş sızde saf olmayın ya .
Artı edebiyat öğretmenliği okudum bu kız 18 yaşinda ve cümlelerine bakın kurgusal yani baştan aşaga akıcı olmaya çalişmiş ama kurguyu tam tutturamamiş ;-)

Gercekligine inanmayanlar bence yazmasin arkadaslar.
Sunu dusunsun ya gercekse.
Anlatim diline takilanlar olmus ama alismisiz iki kelimeyi yanyana getiremeyen insanlara, kaldi ki herkesin kendini ifade edisi de farkli.

Karnı çıkmayabilir ben 9 aylik hamile olup hic göbeği cikmayanlarida biliyorum.görsen 3 aylik falan dersin ki zatn kiloluymus.bende bi olayı anlatirken akıcı anlatmaya çalışırım hem insanların daha iyi anlaması icin hemde okuldan kalma bi kompozisyon yazma alışkanlığı. Derler ya mesela şu konuyu kompozisyon olarak açıklayın vss belki o da öyle biseydir.belki yazmayı seviyodur aliskanlik olmustur

Katılıyorum.

Konu gerçek mi? %50 ihtimalle gerçek, sahte mi? %50 ihtimalle sahte, yani durum yarı yarıya.
7 aylık gebeliği anlamadığı için böyle bir hüküm vermek hatalı olur çünkü yabancı bir belgesel seyretmiştim, hamileliğini doğum yapana kadar anlamayan kadınlarla alakalı.

Benim seyrettiğim belgeseli seyreden üyeler olmuş, tıklarsınız : http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/hamile-oldugumu-bilmeden-doguruverdim.332254/

Burdaki kadınların çoğu hemen her konuyu okur bende yaklaşık 5 yıldır okurum fake konuyu ilk paragraftan hatta başlıktan anlarız bayan genç yazar

Tutacak mi inandırıcı mi test etmeye geldin sanırım cikss fazla acite edilmiş

Ne kadar abartıyorsunuz ya. Hakaret edecegine inanmıyorsan hic yazma daha iyi.

Ben de sırf bu fake diyenler yüzünden üye olduktan sonra asıl derdimi aylar sonra yazmıştım foruma.
Baktım ilk üyelere fake diyorlardı çünkü.Ama yine de gayet detaylı yazdığım halde fake diyenler dalga geçenler oldu.
Bu beni derdimden daha çok yaralamıştı günlerce üzüldüğümü hatırlıyorum.
İşte bu nedenle bir konu bana inandırıcı gelmiyorsa hiç yorum yapmadan geçer giderim.
Konu fake diye yorum yazmam asla çünkü yüzde 1 de olsa gerçek olma ihtimali ve birini incitme durumu söz konusu.
Ki yöneticiler sürekli söylüyor yorum yapma zorunluluğu yok kimsenin diye.

Her neyse konu sahibi bebeğinle arandaki bağ nasıl peki?
Psikolojik destek almanı tavsiye ediyorum.Eşinle de mutsuz değilsen bir arada kalmak zorunda değilsin.

O gebeliğini 7 aylık demeseydin belki bende inanırdım da bu durumda inanmam için aklımı yemiş olmam lazım. 7 aylık bebek içerde halay çeker resmen

Konuda tutarsiz hiçbir cümle goremedim. Bu yüzden inandırıcı geldi.

Psikoloğa gitsen çok iyi olur aslinda.

Açıköğretimden de okumaya devam edersin kendini toparlayinca biraz da olsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…