Hatırlatma...inananlara...

E

EU3

Ziyaretçi
ARKADAşlar yarın hıdrellez hatırlatayım dedim ben dileğimi yazdım bile.geçen senenin aynısı.Hayırlı vakitte hayırlı bi evlat tüm isteyenlere...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çok mu komik inananlara dedim sen gül diye yazmadım saygı göster biraz

valla be 2,5 yıl hamıle kalamadım.geçen yıl hıdrellez de doğum raporu yapmıştım bi kağıda.:)) üzerinize afiyet 34 haftalık hamıleyım.tabı ki önce allahtan istıyoruz ama yapın bence:) Allah isteyen herkese nasip etsin.

slm kızlar .....
nasıl yapıcaz peki bide bunu anlatan olursa cok ıı olur yanı bı kac bısıy bılıyorum ama emın dıılım yanı net nasıl yapılıyor we ne zaman salı mı carsamba mı ???

5 ini 6 sına bağlayan gece canım akşamdan dileğini yaz bi gül ağacının altına göm bide bozuk para koy sabah koyduğun yerden parayı al denizede atabilirsin sabaha karşı dileğini oluyo yani allahın izniyle

bende mutlaka ateşten atlarım atlarkende dilerim dileklerimi umarım bu gece ve her gece hepimizin dilekleri kabul olur bi dahaki hıdrellezde bebeklerimizle beraber oluruz

Valla ben hersene dilek dilerim ve gerçekten hemen hemen bütün dileeklerim gerçekleşti evet sıra bebişte oda gerçekleşir işallah ...............iyi bi eş dedim oldu ev dedim aldık daha neler sayayım ama gerçekten inanarak yapın ben çok inanıyorum ondan olyo galiba:CüvCüv::emir_bebek::Saruboceq:

kızlaarr akşam burayı okumuştum rüyama girdi valla..rüyamda bi kağıda iki katlı ev çiziyorum..birde bebek çiziyorum ama sanki kanatlı bir genç kız çizdim kağıda..hazırlıyorum gömmek için..hayırdır inşallah...birde ben deneyeyim..inşallah tutar..hepimizin hakkında hayırlısı olsun..öptüm canlarıımm..

geçen sene bebek diledim 1 yıldır bekliyorum allahım yarabbim bugün adet günüm ve hiç belirti yok baş ğarısı dışında bide bakmışım hamileyim o zaman gülenlere kapak olur hoş hamile olmasamda yine dilerim olacağına çok inanıyorum çünkü

hatırlattığın için saol canım unutmuştum ben rabbim hepimizin dileğeni kabul etsin inanmak çok önemli

valla ben hazırım kızlar anneme geldim şimdi sabahtan kırmızı keselerimizi,kağıtlarımızı,bağlayacağımız kurdelalarımıza kadar herşey hazır helvamızı yaptık mumlarımız hazır şimdi kocişimi bekliyoruz gelsin de ailecene güzel güzel dileklerimizi yapalımda gül ağacına bağlayalım sabahta denize atıcaz valla kim ne derse desin ben inanıyorum geçen senekilerin hepsi tuttu Allahıma bin şükür bu senede umutluyum :) belki akşam ahırkapıdaki hıdrellez şenliklerinede gideriz

ARKADAşlar yarın hıdrellez hatırlatayım dedim ben dileğimi yazdım bile.geçen senenin aynısı.Hayırlı vakitte hayırlı bi evlat tüm isteyenlere...
sağol canım hatırlattığın için ben de çizeyim bari kağıda bi şeyler

insallah allah herkesin dilegini kabul eder bende 2 yildir cocuk istiyorum onu diledim isteyen herkese nasip etsin allahim l

bir bakarmısınız?(her yere yazıyorum ama)

ya arkadaşlar gül ağacı olması şartmı.bahçede gül ağacı yok bizim .bide denize atmamız şartmı kağıdı

ayy patlıycam site galiba tam düzelemedi kimse giremiyor sanırım

X