Hatalar ve tepkiler

Çocuk sizin de çocuğunuz yani tepki çok sert degilmi .Yaptığım hatalara eşim ne yapar konuşur .Aksini yapamaz ne okulluyum nede 3 yaşındayım ben.İnsanca tepki verir insanca yanıt alır.Fakat sizin durum farklı benden bıktı yazmışsınız biktiysa bunlara gerek yok oturulur konuşulur yollar ayrılabilir.Boyle dövme kaktirma ağız dolusu hakaret olmaz.Kendinizi suçlamayı bırakın hayatım lütfen dikkat et demekde bir seçimdir olayı buyutmemekte .Sanki çocuğun üzerine kaynar su dokmussunuz gibi (Allah korusun)nedir yani bu tepki.Kazara trafikte neler oluyor dovsun vursun herkes birbirini .Göz göre göre şiddetin dozu artmış sizde bu kurban ve hakediyorum bakışından çıkın lütfen .

ay allah askina daha neler? asil soru siz esinize nasıl katlaniyorsunuz?

Ben de çocuğu okuldan almayı unuttunuz ya da çarşıya falan çıktınız da kaybettiniz sandım. Olay ışığı kapamanız ve eşiniz sizi bu yüzden mi tartakladı? Lütfen sinmeyin ve kabul etmeyin böyle bir davranışı. Erkekler iyice psikopata bağladı, ya boş boş evde oturur kadın parası yerler ya da böyle saçma sapan hareketleri oluyor. Bunlara küçük bir cinnet iyi gelecek, nasıl pamuk gibi olacaklar bak o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…