Hata bende mi?

Bizde öyle ayrımlar yok. Sonuçta beraber yaşıyoruz. Benim ailem veya onun ailesi geleceği zaman bi eşimi bi beni aramaz. Ya beni ya eşimi arar. Neden tek tek ikimizi arasınlarki çok saçma bence🤣
Ozaman ailen önce eşini sonrada birdaha tekrar senimi arıyor? Yoksa sadece onu arayınca yine bozulman gerekiyor düşünceye göre.
Ya şöyle olur genelde akşam arıyorlar eşimi örneğin ‘yemeğe davetlisiniz’ der annem o arda beni de ister telefonu bana da söyler.Mesele aslında aranmak değil gerçekten:)

Ay evliliğim ilk dönemlerinde eşimi arayıp gelin vs derlerdi ne bozulurdum özel davet beklerdim🥴 şimdi oh diyorum eşimi arıyorlar hanıma sorayım döneyim der sorar döner giderim yerim içerim dönerim 😌😌😌😌😌
Eşinizin yaptığı çok güzel ama sonuçta size danışacağını söylüyor:)

Sende çingenelik yap bana sormadan karar mı veriyorsun diye nasıl hizaya geliyorlar, anadan üryan bana sormuyor kız ne kavgalar ne gürültüler😊
O kavga ve gürültüler çok yıprattı beni.Açıkçası abla eşime sorayım haber veririm ya da hafta sonu eşim plan yaptı mı bilmiyorum sen ara eşimi dese kocam bey sorun kalmayacak 😂

O kavga ve gürültüler çok yıprattı beni.Açıkçası abla eşime sorayım haber veririm ya da hafta sonu eşim plan yaptı mı bilmiyorum sen ara eşimi dese kocam bey sorun kalmayacak 😂

Yıprandık ama kazanacağız, sende zorla biraz durumları erkek milletini resmen eğitmek için evlendik ya… Hasbinallah

Herkese merhabalar.Uzun zamandır buraya girmiyordum.
Ben dört senelik evliyim bir tane de evladım var çok şükür.Eşimle çok severek evlendik,hala da seviyorum ama evliliğimizin ilk aylarında görümcelerim yüzünden başlayan huzursuzluk bizi ziyadesiyle yıprattı.Ablasının bana hakaretleri ve kız kardeşinin söylediği yalanlar vs.Çok uzatıp sizi sıkmak istemiyorum ama ben bu süreçte eşimi çok yordum,ablalarıyla aramı düzeltmek için (eşimin hatrı için) çok şey yaptım inanın ama karşı taraf maalesef kinci insanlar.Sonradan anlayacaktım aslında bu benimle ilgili olan bir şey değil.Kendileriyle alakalı bir durum.
Şimdi her şeyin üstüne sünger çektim,yüz yüze gelince saygımı asla bozmuyorum ve elimden geldiğince muhabbet ediyorum görümcelerimle ama telefonda aramak,bayram kutlamak,özel gün kutlamak asla yok (zamanında çok yaptım)
Eşim ailesine karşı bir şey söylemez ama beni de ezdirmiyor artık (zamanında çok yaptı maalesef)
Geçtiğimiz gün ablası eşimi aramış ve kızının doğum gününe davet etmiş gelin demiş.Eşim bana söyleyince seni davet etmişler,bana söylenen bir şey yok gidebilirsin sen dedim.Eşim de çok hassas davrandığımı söylüyor ama bu durum çok canımı sıkıyor artık çünkü bize gelecekleri zaman bile eşimi ararlar,beni yok sayarlar yani.Daha anlatamadığım çok şey var ama sizce eşimin dediği gibi fazla mı alınganlık yapıyorum?

.Eşim de çok hassas davrandığımı söylüyor ama bu durum çok canımı sıkıyor artık çünkü bize gelecekleri zaman bile eşimi ararlar,beni yok sayarlar yani.Daha anlatamadığım çok şey var ama sizce eşimin dediği gibi fazla mı alıng
Evet burda abartmışsınız

. Kocanıza söylemesi yeterli. Bütün ev halkını araması abes olmaz mı?

Sizin erkek kardeşiniz sizi arayıp davet etse kocanız bana sormadı ben gelmiyorum dese nasıl hissedersiniz?

Evet burda abartmışsınız

. Kocanıza söylemesi yeterli. Bütün ev halkını araması abes olmaz mı?

Sizin erkek kardeşiniz sizi arayıp davet etse kocanız bana sormadı ben gelmiyorum dese nasıl hissedersiniz?
Erkek kardeşim eşimi arayıp davet ediyor ama inanın mesele aranmak değil.Mesele yok sayılmak ve özellikle yapılıyor bu

Eşimin iki ablası var beni asla aramazlar çokta umursamazlar. Hatta cagirdiklarinda eşime söylerler ben gider gelirim onları da aramam sormam lakin bana hakaret edilse asla gidip gelmezdim . Eşiniz konu kendisi olsa hassas olmaz harekete rağmen gider miymiş

Eşimin iki ablası var beni asla aramazlar çokta umursamazlar. Hatta cagirdiklarinda eşime söylerler ben gider gelirim onları da aramam sormam lakin bana hakaret edilse asla gidip gelmezdim . Eşiniz konu kendisi olsa hassas olmaz harekete rağmen gider miymiş
Eşim gidelim diye diretmez ama ablaları çok değişik ya

Sizi anlıyorum alınmanız normal. Böyle durumlarda eşinizi aradıklarında sen eşine bana fikrimi sordunuz mu diye bilinçaltına işle zamanla eşin sana sorar. Mesela benim eşimin ailesi bazen bana sorar bazen eşime. Eşime sorduklarında eşim bana danışıt öyle cevap verir

X