Hastaneye gitmemi önemsemedi.(Ekran görüntüsü ekledim)

İlişkinizin olağan seyri nedir, bu artık bardağı taşıran son damla mı olmuştur onu bilmiyorum tabi ama siz biraz hassas yaklaşmışsınız bence ama onun da cevaplarını çok umursamaz ve itici buldum ben açıkçası. Kendini ifade etme çabası yok. Çok da üzülmeye değer bir şey göremedim ortada, zaten çok sağlıklı bir ilişki gibi görünmüyor.

Çok doğru karar bence adam sizi takmiyor .ilerde o sizi birakirdi iyi yapmışsınız

Ben artık whatsapp listemde sürekli profil fotoğrafıyla oynayan birini görünce anlıyorum ki birileri trip yiyor

Siz hiç telefonda konuşmuyor muydunuz? Ne bu böyle mesaj mesaj

Bi de adamın imla hataları beni benden aldı zaten özensiz umursamaz ve kıro biri gibi.

Her akşam evde görüştüğüm kocam bile daha çok mesaj atıp gün içinde arıyor, daha sevgiliyken ilgisiz olan sonra hepten umursamazdı.
Ayrılmak bence doğru karar

evet kendini ifade etme çabası olmadığı için bitirdim her şeye haklısın diyordu ve ben de artık bu durumdan yoruldum yani sorun aslında aramaması değil genel olarak böyle olmasıydı

Bu ilk değildi tabii ki genel olarak bir sorun olduğunda umursamaz davranır yani şöyle bir şey için tartışmak istesem hep haklısın derdi asla kavgaya dahil olmazdı. Peki haklısın gibi geçiştirirdi. Konuyu konuşamazdık bile. Bu yüzden bende artık dolmuşum ve bir anda bitirdim sorun aslında arayıp aramaması değil. Haklısınız belirtmem gerekerdi bu durumu varsın linçlesinler buradaki kimseyi tanımam etmem onlarda beni tanımaz pek önemi yok yani :)

Bu adama Minas destanı yaz
Bu adama Manas destanı yazsan etkilenmez. Ya kabul edeceksin yada çekil gideceksin deve Diyar olayı kuzum

sen de adama doğru düzgün bilgi vermemişsin ki. kötü oldum bilmem ne sadece bu. aşırı ilgi delisi birine benziyorsun, normal zamanlarda da ilgisiz bi tipse salla gitsin zaten bunu.

Muhasebe işi gerçekten çok yoğun, arkadaşım eşi mali müşavir. Çok nadir telefonla konuşurlar. Çocuğun doktoru, marketi, pazarı.. hep arkadaşım ilgilenir.
Genelde böyleyseniz çok yorucu görünüyorsunuz. Kendinize odaklanıp sizi ne tetikliyor, ve bunu nasıl ifade edebilirsinizi araştırın derim

Bu gibi işlerde çalışanların illa ki molası olur değil mi? Aslında sorun arayıp aramaması değil önemsizmişim gibi davranması. 2 saniye bile olsa nasıl oldun demesini bekledim sadece bekledim zaten sonra da her şey üst üste gelince patladım

ya bana hiç ilgisiz gibi gelmedi açıkçası, tam tersi siz aşırı tripli geldiniz.
hastane dediğiniz anda ne olduğunu gayet merak etmiş ve sormuş. iş yerinde, özellikle yoğun bir yerde kasaya bakıyorsa zaman o kadar hızlı akıp geçiyor ki. her an telefona da bakamaz, aklına da gelemez, kusura bakmayın.
bir de zaten iletişimdesiniz bir şey olsa haber verirsiniz diye de düşünmüştür.
profil fotonuzun neden olmadığını da sormuş, ona da sormadın diye trip atmışsınız. yani bunca tripten sonra o konuya dönmek istememiştir, iyi olduğunuzu varsaymıştır bence.

kendinizi değersiz hissediyorsanız kesinlikle ayrılmanız doğru olmuş bu arada, demek ki süregelen bir durum var ortada diye düşünüyorum.

Sizin de eski sevgilinizin de çok tripli ve aşırı kötü iletişim kurduğunuzu gözlemledim mesajlarda... Siz kırılabildiğiniz gibi karşınızdaki de kırılabilir ki öyle olmuş, çok keskin ve "ya hep ya hiç düşünce şekli"+"duygudan sonuca varma" (google'layabilirsiniz) ile konuşmuşsunuz. Genelde olaylara böyle bakıyor olabilirsiniz gibi geldi, bunu düzenlemek size iyi gelebilir . "Beni sevse yapardı, yapmadı hiç sevmiyor", "Kötü hissettim demek ki değer görmüyorum" gibi düşünceler pek sağlıklı değil. Sevgilinize gelirsek o da duygu ve ifade kabızı erkekler gibi davranıp kısa cevaplar vererek durumu kötüleştirmiş.

Sadece daha çok ilgiye ihtiyacım vardı, keşke yazsaydın, incindim demek varken konuyu nerelere getirmişsiniz. Bunu derdiniz, yine ilgisizlik ve değer vermeme, dediklerinizin dikkate alınmaması tekrar ederse ayrılırdınız. Duygularınızı düzenlemeyi öğrenmeye ihtiyacınız olduğunu düşündüm çünkü ilgi beklemeniz çok doğalken bunu böyle ifade etmeniz o kadar sağlıklı gelmedi. Ortada ayrılmaya gidecek bir şey olmayabilirken partnerinizle birlikte buna neden olmuşsunuz.

Son düzenleme:
bende olsam değersiz hissederdim hayırlısı olsun

evet dediğiniz gibi ayrılmak için bir neden olmayabilir ama sürekli olarak aynı duyguları hissettiğim için bitirme kararı verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…