Hastaneye gitmemi önemsemedi.(Ekran görüntüsü ekledim)

Keşke tüm erkekler öyle ilgi gösterse.. çok şanslısınız bence

29 yaşimdayim, bence bu karakter meselesi.
Eşimin/sevgilimin mumkunse hastaneye beni goturmesi lazim, ilgilenmesi, sormasi, sevmesi lazim. Konu sahibinin erkek arkadaşina uyuz oldum acikcasi. Bu kadar ilgisizlik fazla.

Ha mecbur kaldiğimda yalniz başima sabahin 5inde taksiyle hastaneye yalniz gidip dönmüşlüğüm var kimse olmayinca oturup ölmeyi beklemiyorum.
Ama bu hoş degil.

Hayatımda biri olmasa tabii ki kimseden ilgi beklemezdim ama o ilkokul arkadaşım çok yakındık. O yüzden baya ağrıma gitti bir kez bile aramaması. Kavga bile etmiş olsak benim o gün ona ihtiyacım vardı.

Hayatımda biri olmasa tabii ki kimseden ilgi beklemezdim ama o ilkokul arkadaşım çok yakındık. O yüzden baya ağrıma gitti bir kez bile aramaması. Kavga bile etmiş olsak benim o gün ona ihtiyacım vardı.

Boyle şeyler sevgiden gelir bence işte. Daha doğrusu benim sevgi dilim, sevgi anlayişim bu yani "ilgilenmek". Aman hastaysa hasta bir ara bakariz sorariz diyen umursamaz birinin sevgi anlayisiyla devam edemezdim acikcasi.

Boyle şeyler kavgayla olacak işler değil, hiç gerek yok.
Duygu, dusunce yoksa kavga ederek oluşturulmaz sonuçta. Boş.
Siz de ona göre düşünün

Belki pişman olur diye bekliyorum bir ihtimal… Dönerse de tekrar beraber olabilir miyiz bilmiyorum ben her ne kadar sıkıcı boğucu olsam da onu sevdiğimdendi.

Belki pişman olur diye bekliyorum bir ihtimal… Dönerse de tekrar beraber olabilir miyiz bilmiyorum ben her ne kadar sıkıcı boğucu olsam da onu sevdiğimdendi.

Yorumlarinizin hepsini okumadim aralardaki ama bogucuyum dediginiz için şöyle diyeyim "İlgi ver ilgi ver" diye boğmak veya asiri ustune düşmekte çok itici bir şey bu arada karşi tarafin yapacagi varsa yapmaz öyle olursaniz.

Bunaltmamak lazim.

Konuyu okumadım mesajlara göre umursamaz davranıyor. Sizin kadar ilgili değil gibi geldi. Zaten sizi kendinize kötü hissettiriyorsa bitmiştir bence

Bi bana mi sacma geldi dedim yorumlari okuyunca.Gecen ay okadar hasta oldumki,butun kemiklerim agriyodu tek tek.O an tek dusundugum kizimi uyutup uyumakti.O kadar hastayken kocam bile aradi mi aramadi mi umrum bile olmadi valla dkdjdj

Bi bana mi sacma geldi dedim yorumlari okuyunca.Gecen ay okadar hasta oldumki,butun kemiklerim agriyodu tek tek.O an tek dusundugum kizimi uyutup uyumakti.O kadar hastayken kocam bile aradi mi aramadi mi umrum bile olmadi valla dkdjdj
bi çocuğum olsa benimde düşündüğüm tek şey çocuğum olurdu çok anaç bi insanım çünkü

Ben ne okudum?
İnsan merak edilmek ister ve söylenir de bu kadar da boğazına basmanıza gerek yok. Etmiyorsa etmiyordur. En kötüsü koyarsınız kapıya.

Ne kadar ilgi seviyormuşsunuz. Ciddi bir rahatsızlık olsa ok ama altı üstü soğuk algınlığı. Adamın ilgilendiği, sorduğu sırada da kopuk kopuk cevap vermişsiniz. Kötü hissettim, test verdim filan. O da ciddi bişey olmadığını anlamış, akşama ararım demiş. Biri benden bu kadar ilgi beklese ben de ayrılmak istediğinde ok der geçerim.

Bazen hisler yanılmaz. Hislerimizin peşinden gitmeliyiz. Yani açıkçası mesajları çok okumadım öyle bir bakıp geçtim ama ne kadardır berabersen o geçen sürede ne yaşadığını en iyi sen bilirsin. Bu ilk miydi son olacak mı vs otur bi düşün. Sadece hastayken aramaması mı sorun yoksa birikmişlik vardı da bu mu bahane oldu bi düşün. Yoksa buradaki herkes bi arayıp sormadı diye trip atıyorsun der linçlenirsin

İkiniz de 21 yaşındasınız ; dedeleriniz kuzen ve aileniz akrabalık bağları nedeniyle de arkadaşlığınıza karşı olduğu için; siz bu ilişkiyi ekim ayında açtığınız konunuzda bitirdiğinizi söylemiştiniz.

Bırakın bittiği yerde kalsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…