Hastaneye gitmemi önemsemedi.(Ekran görüntüsü ekledim)

karamsargirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
176
60
Kısaca özet geçeceğim çok uzatmadan.
Kendisi yan yanayken ilgili fakat biz sürekli yan yana gelemiyoruz. Ailem akşam çıkmama çok izin vermiyor o da akşamları müsait olduğundan.
Geçen gün covid şüphesi vardı bende ve hastaneye gittiğimi haber verdim. Kendisi muhasebe işi yapıyor o yüzden işi yoğun. Bir kere aradım açmadı. Sonra mesaj atayım dedim. Hatta ekran görüntüsünü paylaşacağım arkadaşlar.
Onunla son mesajlaştığım saat 12:46.
Ben testi verdim ve eve geçip akşama kadar uyudum. Uyandığımda ne bir mesaj ne bir arama. Hiç yani. Sonrasında tabii mesaj attım ve peki haklısın özür dilerim dedi. Ben konuyu açtıkça haklısın diyordu geçiştirir gibi. Her neyse o mesajları da ekleyeceğim okuyabilirsiniz
Sonrasında test sonucumu bile sormadı. Ben ertesi gün akşam sonucu atmıştım ve sabah uyandığında günaydın yazmamış bana gitmiş snapchatten snap atmış arabasını paylaşmış.
Bende o anlık bir kararla ayrıldım.
Kendimi değersiz hissediyordum ve o ortamdan uzaklaştım. Ekran görüntülerinde karaladığım yerler isimler ve son ekran görüntüsünden sonra beni aramasını söyledim sms’ten o yüzden devamı yok. Zaten sonrasında ayrılmıştım.
Sizce ani bir karar vererek hata mı yaptım? Sizin düşünceleriniz nelerdir
Ha birde ayrılmak istediğimde çabalamadı. Görüşmek istemiyorum demem her şeye yetmiş. Yanında güvenebileceği birini istermiş falan öyle söyledi.

Son düzenleme:
Değer vermeyen bir erkekle mücadele ettim sonuç sıfır
Değer vermediğini bile bile neyin mücadelesini verdin? Mücadele, karşılıklı sevgi, saygı ve anlayış varsa, birlikte dışarıdan gelen kötülüklere karşı verilir!

Kendisi hastalık falan çok umursamayan biri olabilir ama geçmiş olsun deyip iki dakika arayıp sormak bu kadar zor olmamalı haklısınız bence
bende aramasını sormasını bekledim hal hatır sormak yerine umursamadı yazmadı :KK43: Ayrılırkende yazmadım diye bitiyorsun diyor ah bi bilse keşke yazmadığı için değil umursamazlığından bittiğini

İyi ki bir hastaneye gitmişsin yani
"ne oldu ,nasil oldu, testin nasıl oldu, bilmemne
Bu şekilde yazıp durmak zorunda mı? Hastaysan iyileşmeye çalış. Sanki adam üstüne düşse iyileşecek misin?
Herkes böyle donemde ilgi bekler, inan seni anlıyorum. Ama ilgilenen insan zaten ilgilenir, ilgilenmeyene de bağırarak çağırarak, bin kere 'benle ilgilen' diyerek, trip atarak, profil resmini kaldırarak falan saçma sapan davranilmaz, ilgi dilenilmez. Bağırıp çağırıp ertesi gün 'niye yazmadin' diye tekrar konu açılmaz. Demek ki enerjin var,o kadar da hasta değilsin.
Belki bıraksan adam eve geçince arayacakti. Benim sevgilim/annem vs hastalığını bana trip atmak icin Kullansa benim de içimden gelmez. Hastasin da ölmedin ya, covid bile olsan yani atla deve mi , yoğun bakıma mi düştün... bu kadar ilgi dilenmek bana saçma geliyor.
Adama da saçma gelmistir. Ben böyle zamanlarda ısrarcı olmak yerine iki adım geriden adamın tepkisini izlemeyi daha doğru buluyorum. Belki eve geçince arayacak, belki zırt pırt aramasa da endişesini sana yansıtacak bir şey yapacak. Adama bir firsat ver yani bagirmadan ,olay cikarmadan önce.
Hiçbir şey yapmazsa da ona göre notunu ver, ilgi dilenmeden, saçma sapan profil resmini vs silmeden, 'bak onca triplendim yine de yazmadin' diye ezilene kadar insan gibi konuş, yol ver gitsin yani.

İyi ki bir hastaneye gitmişsin yani
"ne oldu ,nasil oldu, testin nasıl oldu, bilmemne
Bu şekilde yazıp durmak zorunda mı? Hastaysan iyileşmeye çalış. Sanki adam üstüne düşse iyileşecek misin?
Herkes böyle donemde ilgi bekler, inan seni anlıyorum. Ama ilgilenen insan zaten ilgilenir, ilgilenmeyene de bağırarak çağırarak, bin kere 'benle ilgilen' diyerek, trip atarak, profil resmini kaldırarak falan saçma sapan davranilmaz, ilgi dilenilmez. Bağırıp çağırıp ertesi gün 'niye yazmadin' diye tekrar konu açılmaz. Demek ki enerjin var,o kadar da hasta değilsin.
Belki bıraksan adam eve geçince arayacakti. Benim sevgilim/annem vs hastalığını bana trip atmak icin Kullansa benim de içimden gelmez. Hastasin da ölmedin ya, covid bile olsan yani atla deve mi , yoğun bakıma mi düştün... bu kadar ilgi dilenmek bana saçma geliyor.
Adama da saçma gelmistir. Ben böyle zamanlarda ısrarcı olmak yerine iki adım geriden adamın tepkisini izlemeyi daha doğru buluyorum. Belki eve geçince arayacak, belki zırt pırt aramasa da endişesini sana yansıtacak bir şey yapacak. Adama bir firsat ver yani bagirmadan ,olay cikarmadan önce.
Hiçbir şey yapmazsa da ona göre notunu ver, ilgi dilenmeden, saçma sapan profil resmini vs silmeden, 'bak onca triplendim yine de yazmadin' diye ezilene kadar insan gibi konuş, yol ver gitsin yani.
Hastaneden geldikten sonra uyudum direk ve akşama kadar arayıp dönmedi. İşten çıkınca da aramadı onun üzerine zaten tartıştık.

Hastaneden geldikten sonra uyudum direk ve akşama kadar arayıp dönmedi. İşten çıkınca da aramadı onun üzerine zaten tartıştık.
1'de hastaneye gidiyorsunuz, 5'te olsem kalsam umrun degil' kavgası ediyorsunuz.
Akşama kadar dediğiniz saat 5se öğretmen hariç vardiyasiz çalışan kimse o saatte mesaiyi bitirmiyor. Adamın iğrenç Türkçesine bakınca da belli ki öğretmen değil.
Bence gereksiz bir çıkış yapmışsın. Yasina veriyorum, biraz büyüyünce - başka ilişkiler yaşadıkça toksik yanını görür,torpulersin umarim

Bana da biraz abartlili geldi tavriniz. Soguk alginligi gibi bir sey yani yatin dinlenin geçer. Cok gorusemiyormussunuz zaten gelip sizi hastaneye gotur getir evde cay corba yapacak degil ya isine bakiyormus yani. Allah tedavisi zor hastalik vermesin gecmis olsun

ilk hastaneye gittiğinizi soylediginizde size birkac kez ne oldugunu sormus belli ki onemli olduğunu düşünmüş. soguk alginligi oldugunu gorunce endisesi gecmis demek ki. evet herkes ilgi gormek ister de siz usteleyerek hevesi varsa da kirmissiniz gibi duruyor. erkekler anac duygulara sahip değil. o cok umursamaz davranirken sizde cok abartmissiniz ama demek ki iliski cok saglam temelli degilmis ki ufleyince ucmus gitmis gecmis olsun diyelim

Adam içinden üff yine başladı haklısın yaza yaza atlatırım inşallah diyordur herhalde. Yani merak etmemiş işte bu kadar saydırınca merak etmeye başlayacak mı sanıyorsunuz. Bu kadar dırdırın tek etkisi soğutmak olur ancak. Sizi merak etmiyor, size değer vermiyor çok belli uzatmanın manası var mı?

X