Hastane çantası için Gecelik ve Pijamaları aldınızmı??

kızlar,geceliği almıştım da pijamayı yeni sipariş verdim. bu soldaki model. iki de eşofman sipariş ettim doğum sonrası giymek için ama onları ekleyemiyorum-tatlicadiarzu-

Çok güzel canım güle güle giy inşallah a.s.

yaptım oldumu bilemiyorum teşekkürler

Olmuş sanırım canım . Özel mesajın açık gözüküyor yerimseniben

Canım çok güzel güle güle kullan

canısıı güle güle kullan çokk güzelll :)

güle güle kullan cerencim :) saglikli mutlu günlerde inşaAllah

Çok güzel canım güle güle giy inşallah a.s.

Olmuş sanırım canım . Özel mesajın açık gözüküyor yerimseniben

hepinize teşekkür ediyorum kızlar. beğenmenize sevindim. daha güzelleri sizin olsun inşallah!a.s.

cerencim cok güzel ve kullanışlı gibi görünüyor güle güle kullan canım

teşekkür ederim kızlar. daha elime geçmedi ama,umarım kullanışlıdır:)
tutkuncum,nette bir siteden aldım pijamayı da eşofmanları da. gelince eşofmanların resmini de eklerim inşallah.

kızlar siparişlerim geldi sonunda. bakın bakalım siz de beğenecek misiniz? biraz küçük boyutları ama üzerine tıklayınca büyüğü açılıyor.

bu pijama, pilesinin içinde pencere var bebeği emzirmek için:))

bu geceliğim. bunu önceden koymuştum ama hepsi bir arada olsun dedim:))

bu hastaneden çıkarken giyeceğim eşofman takımım.

bu da eee aldığımız kiloları vermek için çıkacağım yürüyüş eşofmanı:))

kızlar siparişlerim geldi sonunda. bakın bakalım siz de beğenecek misiniz? biraz küçük boyutları ama üzerine tıklayınca büyüğü açılıyor.

Hepsi çok güzeller bacım iyi günlerde güle güle giy inşallah a.s.

Bu arada geceliklerimiz aynı yerimseniben

ayşecim çok hoşlar hastane çıkışı giymek için olanı enrden aldın kaça aldın bende öyle bişey istiyorum cts bakıcam inşallah.

tülay canım, yarım kollu olan eşofman takımı 50TL, uzun kollu olan 30TL. ikisi de indirimli ürün. etiketlerinde 85-90 filan yazıyordu. penyeleri de çok güzelmiş. adresi özelden göndereyim canım.

tülay canım, yarım kollu olan eşofman takımı 50TL, uzun kollu olan 30TL. ikisi de indirimli ürün. etiketlerinde 85-90 filan yazıyordu. penyeleri de çok güzelmiş. adresi özelden göndereyim canım.

Canım bende geceliği beğendim adresi banada yollarmısın a.s.

hı tamam hatırladım. sen de güle güle giy:)

a.s.

Bacım bende hafta sonu bakıcam. Bana da yolla bakim fiyatı süpermiş hihoyyyt

Canım bende geceliği beğendim adresi banada yollarmısın a.s.

Geceliği bende tavsiye ederim çok rahat yerimseniben

canım yollayım ama geceliği netten almadım. markası cicikom. öyle aratabilirsin. ama bu sitede de çok hoş gecelikler var. almış olmasaydım,kesin burdan alırdım. gönderiyorum şimdi.

cerencim haki yeşil demi eşoffman takımın kaç beden sipariş verdin bende alacağım şimdi kaç günde geliyor fıstık

evet haki yeşil canım. başka renk yoktu yanlış hatırlamıyorsam. XL beden aldım canım. ama ben hamilelikten önce de 78 kiloydum, ona göre ayarla kendin. bu arada taa maraş'ın bir ilçesine bile 3 günde geldi canım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…