Hastane çantası için Gecelik ve Pijamaları aldınızmı??

tülaycım ve sibelcim, özel mesaj 10 dakikada 1 defa gönderiliyormuş. birazdan göndericem adresi size.

Kıslar sızede yazayım benım Çanta hazır bır gecelık bı pıjama takımı bırde Çıkargen gıymek ıÇın eŞofman takımı koydum yeterlımı acaba sezeryan olacam sıze bı danıŞayım ıstedım

pıjama takımın dagıden cok uyguna aldım % 50 ındırım var kızlar

Semracım güle güle kullan cnm, az kaldı heyecan boldur şimdihihoyyyt

Kıslar sİzede yazayım benİm Çanta hazır bİr gecelİk bİ pİjama takımı bİrde Çıkargen gİymek İÇİn eŞofman takımı koydum yeterlİmİ acaba sezeryan olacam sİze bİ danıŞayım İstedİm

Valla bende aynısını koydum canım. Bi gecelik, bi pijama bide çıkarken giyhmek için eşofman takımı. Yeter diye düşünüyorum :uhm:

pıjama takımın dagıden cok uyguna aldım % 50 ındırım var kızlar

buda gecelıgım

Çok güzeller bacım hadi sağlıkla giy inşallah yakın zamanda :teytey: a.s.

seherim hayırlı olsun, güle güle giy inşallah.

bedef canım,bende öyle yaptım. bi pijama, bi gecelik, bide çıkarken giymek için eşofman.

kızlar bu pijama bedenlerini nasıl belirliyorsunuz?mesela ben henuz 20 haftalık hamileyim daha ne kadar kilo alıp şişeceğimibilmiorum çok buyukde almak istemiorum zaten lohusa olcam birde üstümde cuval gibi durmasın..

kızlar bu pijama bedenlerini nasıl belirliyorsunuz?mesela ben henuz 20 haftalık hamileyim daha ne kadar kilo alıp şişeceğimibilmiorum çok buyukde almak istemiorum zaten lohusa olcam birde üstümde cuval gibi durmasın..

Canım 20 haftalıksan şimdilik erken zaten. Ben mesela 32.haftamda aldım. O halimden bi beden büyük aldım pijamamla geceliğimi. Şimdiden alırsan karnını pek hesaplayamazsın bence. En iyisi 32.hafta gibi almak.

Cnm senin için daha oldukça erken, şimdi anlaşılmaz, 32 den sonra al bence cnm

X