Hastane çantası için Gecelik ve Pijamaları aldınızmı??

hülyacim ve burcucum cok güzel kizlar :) güle güle kullanin inşaAllahhhh :KK66:

güle güle kullanın inş canım geceliklerinizi ,güzellermiş
inş bende alıcam bugün bakalım istediğim gibi bulabilecek miyim

Burcu bacım çok güzeller. Güle güle giy inşallah a.s.

iyi günlerde kullanın kızla geceliklerinizi hepsi cok güzel ben zaten cok severim gecelik pijama aldım ama gördükçe alasım geliyor daha

merhaba aldıklarınızı çok beğendim iyi günlerde giymek nasip olsun adresi verebilirmisin acaba nerden aldın..

Gamzeli,teşekkürler, özel mesajlasmanı aktifleştirirsen ordan sitenin adresini yollarım,foruma yazmak yasakyerimseniben

cnm nerden aktifleştiriliyo bilmiyorumki aktif olmadığını bile bilmiyodum..

Canım kullanıcı panelinde Ayarlar ve Özellikler bölümünden Seçenekleri Düzenle var oraya gir. Özel mesaj ayarları kısmında Özel Mesaj Sistemi Aktif var. Orayı işaretle. Değişiklikleri kaydet diyince açılır özel mesajların...

kızlar,geceliği almıştım da pijamayı yeni sipariş verdim. bu soldaki model. iki de eşofman sipariş ettim doğum sonrası giymek için ama onları ekleyemiyorum-tatlicadiarzu-

kızlar,geceliği almıştım da pijamayı yeni sipariş verdim. bu soldaki model. iki de eşofman sipariş ettim doğum sonrası giymek için ama onları ekleyemiyorum-tatlicadiarzu-

Cnm güle güle kullan inş., çok güzelmiş

sağolasın. senin verdiğin siteden sipariş ettim. eşofmanda aldım ama onları ekleyemiyorum,boyutu çok büyük diyor :KK43:

sağolasın. senin verdiğin siteden sipariş ettim. eşofmanda aldım ama onları ekleyemiyorum,boyutu çok büyük diyor :KK43:

İşine yaradığına çok sevindim cnm, bana yaklaşık 1 haftada gelmişti, yaklaşık 1 haftada seninde elinde olur
yerimseniben

çok güzelmiş cerencim güle güle giyyy
teşekkür ederim canım.

İşine yaradığına çok sevindim cnm, bana yaklaşık 1 haftada gelmişti, yaklaşık 1 haftada seninde elinde olur
yerimseniben

evet canım sağolasın. memlekete gittiğimde bulurdum orda istediğim gibi belki ama dayanamadımkaydirigubbakcemile3

Canım kullanıcı panelinde Ayarlar ve Özellikler bölümünden Seçenekleri Düzenle var oraya gir. Özel mesaj ayarları kısmında Özel Mesaj Sistemi Aktif var. Orayı işaretle. Değişiklikleri kaydet diyince açılır özel mesajların...

yaptım oldumu bilemiyorum teşekkürler

X