Hastane çantası için Gecelik ve Pijamaları aldınızmı??

burcuuu

O 62 kg geri gelecek :)
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
6.173
57
Hastane çantası için Gecelik ve Pijamaları aldınızmı?nerden?hangi model?
a.s.a.s.

canım ben alt üst pijama takımı aldım sadece şu an çalıştığım için inş izne ayrılınca bi pijama takımı daha alırım bir tanede gecelik alırsam yeter diye düşünüyorum zaten evde de var :)

Canım normal doğumda gecelik,sezaryendede alt üst pijama tk. muayene ederken daha rahat oluyormuş diye okudum ben,ama sezaryen dikişlerini alt üst olan takımlar acaba acıtmazmı dikişleri ya:uhm::uhm:

burcu tatlım ben sezeryandan çıkınca ilk gün gecelik giydim ikinci gün pijama takımı gecelik aldım önden düğmeli birde pijama takımı alacağım hastaneye götürmek için bitanem

ilgin canım sen tecrubelısın 1pıjama takımı onden dugmelı 1 gecelık yeter yanı demı hastane cantasına dogum sekıllerı bellı olmayınca normalde olsa sezeryanda olsa yeter galıba???

ben hastane cantasi icin bir gecelik aldim, bir de evde vardi ikisi de onden dugmeli. Bir de evde gelen giden oldugunda giyerim diye bir gecelik aldim ama o elbise gibi duruyor. Bir tane de pijama aldim onu da evde giyerim diye almistim ama sezeryan olursa mecbur hastanede de giyerim. Cantaya onu da koyacagim. sabahlik almadim. takimlar cok suslu geldi hosuma gitmedi. ama kayinvalidemin aldigi bir sabahlik var, geceliklerime uymuyor ama olsun. bir de annemin ordugu krem hirkam var, bir de kayinvalidemin verdigi lizoz. lizozu giyer miyim bilmiyorum ama....yeter herhalde diyorum. daha da sabahlik almak gereksiz geldi...

Bende henüz almadım ama bir gecelik ve bir pijama takımı alacağım. Bir tane de evde çeyimizde gelen önden düğmeli pembe sade bir geceliğim var. Onu da alırım yanıma yeter heralde...

haklısın canım banada sabahlık almak gereksız gelıyo kullanmam cunku bosuna almıs olmak ıcın almadım bendehihoyyyt

Bende henüz almadım ama bir gecelik ve bir pijama takımı alacağım. Bir tane de evde çeyimizde gelen önden düğmeli pembe sade bir geceliğim var. Onu da alırım yanıma yeter heralde...

ooo daha ne götürecen yeter tabıımirmirmirmir

haklısın canım banada sabahlık almak gereksız gelıyo kullanmam cunku bosuna almıs olmak ıcın almadım bendehihoyyyt

Cnm ben sabahlık götürücem hastaneye çünkü pijama ve geceliği kısakollu alıcam,sabahlığın kolları uzun olacak biraz,bide sezaryen olursa hastanede yürütüyorlarmış,hastanenin içinde gecelikle dolaşmak ayıp olur gibi geldi bana

arkadaslar benimki sezeryan olcak mayısın 2. haftası ben 2 gecelik biri diz üstü biri uzun birde sabahlık aldım bunların üçüde takım boynerden aldım altan markasıda çok uygundu 150 ye aldım bunları sezeryende asıl gecelik iyi oluyormuş sezeryan olan tüm arkadaslarıma sordum hepside gecelik dedi pijama dikiş yerimizden dolayı rahat olmuyormuş hem değince acıyormuş hem wc ihtiyacından sonra çekmesi falan rahatsızlık veriyormuş en iyisi gecelik biz öyle yaptık memnun kaldık dediler bende öyle aldım hiç pijama almadım

benısec tatlım bencede gecelik daha rahat oluyor benim ilki sezeryandı ve gecelik giydim wc ye giderken yürürken daha kolay oluyor dikiş yerlerine denk gelmediği için gecelik

bende hastane çantama
kendim için
iki gecelik sabahlık
bir pijama takımı
hastane terliği
iç çamaşırı
1 adet çarşaf takımı
alacağım

benim hala nasil dogurcagim belli degil :) oyuzden en iyisi hem pijama hem gecelik almak..pijama almiştim..ama gecelik hala almadim..sabahligim var zaten..üff gene heycan basti he :))

cnm çarşaf neden alıyorsun hastane zaten takmıyormu yataklarına ben koymadım çantama öyle bişey birde emzirme sütyeni gerekiyormu yani sezeryan olunca sütyen takabilyomuyuz?

benısec cnm ben temizde olsa kullanamam hastanenin yatak örtüsünü o nedenle emzirme sütyeninide her ihtimale karşı koyacağım

kızlar kayınvaldem artışın gecelik sabahlık takımını almış bana,lohusa geceligi önden düğmesi yok pile gibi yerinden açıklık var ama küçük sadece göğüsün ucu çıkıyo,kol ağızları kurdaleli şık bişey ama accık uzun geldi,fiyatıda biraz tuzlu

Kızlar gecelik olarak bunun mavisini alsammı?sizce güzelmi??

Son düzenleme:
BU PıJAMADA HOSMUŞ TATLIM....
ben daha almadım kızlar ya...bu ayın 25ınde bellı olcak nasıl dogurcaım ben sezeryan ıstıom ya bakalım...sonra dr ne derse ona gore alcam gecelık pıjama....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…