Hastane çantası için Gecelik ve Pijamaları aldınızmı??

Canım çok güzel. Bende gecelik ve pijama bakınırken Kadıköy'de görmüştüm bunu ama bedeni yoktu alamadım. Güzel günlerde giy inşallah a.s.

çok teşekkür ederimmm canlarımm :) pınarcım bende bugün havuzlu handan kocişe aldırdım ..benimde beğendiğimin rengi yoktu :)))

merhaba kızlar
ben 33 haftalık hamileyim sezaryen düşünüyorum
lohusa geceliği aldım bir tane ama pijama alsam daha mı iyiydi
bir akıl verin lütfen teşekkürler şimdiden

merhaba kızlar
ben 33 haftalık hamileyim sezaryen düşünüyorum
lohusa geceliği aldım bir tane ama pijama alsam daha mı iyiydi
bir akıl verin lütfen teşekkürler şimdiden

Cnm ben hem gecelik hem pijama alıcam

ben pijama almadım bende 38. haftada sezeeryan olcam pjama kullanılmıyomuş gecelik dediler bende 2 tne grcelik tkm aldım

Kızlar pijama ve geceliğim geldi, bakalım beğenecekmisiniz???

Pijamanın beli ayarlanabiliyor, emzirmek için cepleri var,2. kat gibi duran yer aslında 2 kat değil göbüşün denk geldiği yer olduğu için bol olsun diye farklı renkten pile yapmışlar

Geceliğinde emzirmek için önü açılabiliyor

Son düzenleme:
Kızlar bu arada bunları int. ten sipariş ettim, isteyen olursa özelden sitenin adını gönderebilirimsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

Burcucum çok güzel canım güle güle kullan ama ben acele ettim sanırım aldıklarımın hepsi uzun kollu.

Gerçi çok ince tiril tiril şeyler ama umarım bunalmam off aklıma takıldı şimdi 2 gecelik 2 pijama takımı almıştım.Bir tanede yarım kollumu alsam ozamanda çok olacak :çok üzgünüm:

Teşk cnm, bence kısa kollu al,diğerlerini kışa giy sen, çünkü bebişlerde bizimle olacağı için hastane odası baya sıcak olur sengözlerimebaksanab

canım hayırlı olsun. bana adresi verebilirsen sevinirim. ben de geceliği yarım kollu aldım ama pijamayı uzun almıştım. bende onu şimdi giydim ohh rahat rahathihoyyyt şimdi yarım kollu almam lazım. ne akla hizmet uzun aldıysam?? bide doğumu mersin'de yapıcam haa!!-tatlicadiarzu-

Gule gule kullanin arkadaslar...a.s.

Burcu'cucugum, cok güzeller. Güle güle kullan...

burcum güzel günlerde sağlıcakla giy bitanem :)

Kızlar beğendiğinize çok sevindim daha iyileri sizlerin olsun
a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…