Hastane çantası için Gecelik ve Pijamaları aldınızmı??

Burcu canım valla hepsi birbirinden güzeller bayıldım... Beyaz ayrı bi şık...

Bende bugün bu pijamayı aldım;

20080327173311.jpg

Aynı pijamanın geceliğini de aldım. Ama o nar çiçeği rengi değil turkuaz mavi;

Yakalarda ki düğmeler iki taraftan da açılıyor ve çok rahat emziriliyor...

20080328105319.jpg

zf11d6ljyuh6rncipxh.jpg

Son düzenleme:
Pınarcım çok güzeller cnm ,güle güle kullan,sanırım gecelik düğmelerinden açılıyo emzirmek için

canım çok güzelmiş geceliğin ve pijama takımın ne kadara aldın acaba?????????

Yeni anne pınar çok beğendim nerden buldunuz adres gönderirmisiniz ve ne kadarlar?

Pınarcım çok güzeller cnm ,güle güle kullan,sanırım gecelik düğmelerinden açılıyo emzirmek için

canım çok güzelmiş geceliğin ve pijama takımın ne kadara aldın acaba?????????

pınarcım çok güzel aldıkların çok beğendim güle güle giy bitanem

Çok tşk ederim kızlar. Hepimiz sağlıkla güzel günlerde kullanalım inşallah. Ben Kadıköy'den bi hamile butiğinden aldım gecelik ve pijamamı. Markası Cicikom. Nette ararsanız hemen çıkıyo zaten. Gecelik 40.-TL, pijama 45.-TL. Birde emzirme sütyeni aldım 30.-TL. 115 tuttu. Nakit 100'e aldım iyi bi alışveriş oldu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Evet Burcu'cum düğmeler iki taraftanda emzirmek için açılıyor ve rahatlıkla emziriliyor...

Burcu canım valla hepsi birbirinden güzeller bayıldım... Beyaz ayrı bi şık...

Bende bugün bu pijamayı aldım;

20080327173311.jpg

Aynı pijamanın geceliğini de aldım. Ama o nar çiçeği rengi değil turkuaz mavi;

Yakalarda ki düğmeler iki taraftan da açılıyor ve çok rahat emziriliyor...

20080328105319.jpg

zf11d6ljyuh6rncipxh.jpg

aaaaaaa benim geceliğimin aynısı bu pınardelikafadulden benimkisi yeşil ama. pijaması da güzelmiş kız. ondan da mı alsam ne? pijama aldım ama uzun kollu. sonradan farkettim,ben yazın doğuracamkaydirigubbakcemile3 hemde mersinde!:eek: yani kısa kollu almam lazım birde.

pınarcm evet cok ciciymiş gecelıınde pıjamanda...bayıldım gule gule gıy canımcım....

pınarcım çok güzeller güle güle giy canım.darısı benim başıma bende beyenebilsem bir..

aaaaaaa benim geceliğimin aynısı bu pınardelikafadulden benimkisi yeşil ama. pijaması da güzelmiş kız. ondan da mı alsam ne? pijama aldım ama uzun kollu. sonradan farkettim,ben yazın doğuracamkaydirigubbakcemile3 hemde mersinde!:eek: yani kısa kollu almam lazım birde.

Aaa ne güzel bacım pişti olduk hehe hihoyyyt

Sende güle güle güzel günlerde giy bacım. Valla ben geceliğini de pijamasını da çok sevdim. Hem pijamanın üstü uzun. Üstüne sabahlık falan giymeden rahatlıkla koridorda bile gezilir. Tavsiye ederim a.s.

pınarcm evet cok ciciymiş gecelıınde pıjamanda...bayıldım gule gule gıy canımcım....

Sağolasın bitanem a.s.

pınarcım çok güzeller güle güle giy canım.darısı benim başıma bende beyenebilsem bir..

Sağol canım. Valla anladım ki netten bakmakla olmuyor. Karar vericeksin bi gün çıkıp geziceksin mağazaları. İlla beğenip buluyosun a.s.

kızlar ben de cicikomdan aldım geceliğimi kesinlikle tavsiye ederim , kumaşları çok güzel cidden kaliteli ve diğer markalara göre kesinlikle daha hesaplı , en güzellerini bulur alırsınız inşallah hihoyyyt

Ben bir pijama aldım önden düğmeli.Bir de gecelik alıcam.İki tane yetmiyor mu

ARKADAŞLAR dün arkadaşıma gittim bana dediki gecelik al ama fazla giyemezsin ben hastaneden eve gelince 2 gün sonra gelen gidenin yanına özellikle erkeklerin yanına çıkamadım gecelikle eşofman almıştım önden fermuarlıydı içimdede emzirme atletim vardı zaten dedi çok rahat oldu diye söyledi.şimdi eşofman alcam karar verdim gerçekten erkek misafir geldi 2 günden sonra yatılmadığı için pek pembe gecelik yada pijamayla adamların yanında oturulmaz sabahlıkta olmaz mecbur rahat bişeyde lazım bana mantıklı geldi.Yine hastanede giyilirde evde sonra zor olur.Sezeryan olmuştu o biraz beli yüksek almış eşofmanını bide siyah tercih etmiş çok rahat oldu dedi.:uhm:sizce :uhm:
Bide ben zaten iki gecelik bi pijama aldım hastanede ve evde yalnızken giyerim ama eşofmanda çok mantıklı geldi yada bi alt eşofman üstüne tişört te bu işi görür.
pınarcım ama senin aldıkların normalde giyilebilir mesela öylede almak mantıklı

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR dün arkadaşıma gittim bana dediki gecelik al ama fazla giyemezsin ben hastaneden eve gelince 2 gün sonra gelen gidenin yanına özellikle erkeklerin yanına çıkamadım gecelikle eşofman almıştım önden fermuarlıydı içimdede emzirme atletim vardı zaten dedi çok rahat oldu diye söyledi.şimdi eşofman alcam karar verdim gerçekten erkek misafir geldi 2 günden sonra yatılmadığı için pek pembe gecelik yada pijamayla adamların yanında oturulmaz sabahlıkta olmaz mecbur rahat bişeyde lazım bana mantıklı geldi.Yine hastanede giyilirde evde sonra zor olur.Sezeryan olmuştu o biraz beli yüksek almış eşofmanını bide siyah tercih etmiş çok rahat oldu dedi.:uhm:sizce :uhm:
Bide ben zaten iki gecelik bi pijama aldım hastanede ve evde yalnızken giyerim ama eşofmanda çok mantıklı geldi yada bi alt eşofman üstüne tişört te bu işi görür.
pınarcım ama senin aldıkların normalde giyilebilir mesela öylede almak mantıklı

Canım ben zaten onları sadece hastane için aldım. Hastane çıkışında ve evde giymek için eşofman takımım var. Evde hayatta pijama yada gecelikle duramam zatiiii...

Ama geceleri o pijama ve gecelik çok rahat kullanılır...

kızlar ya hastane çantası biten yok mu
şöyle hepsini bir koysanız bende görsem
azcık meraklıyımdır da
ben hazırlamadım daha
1-2 hafta sonra hazırlıycam inş
fikir edineyim dedim

Kızlar ben daha alamadım geceliğide pijamayıda:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kızlar benim hastaneçantam bitti içinde kendim için
gecelik 1ad
pijama 1ad
5 ad çamaşır
2 ad emzirme südyeni
3adet çorap
bolca pet tarağım sabunum saç tokalarım diş fırçam ne olur ne olmaz diye havluda koydum birde terlik
oğluşumada
1ad tam takım has. çıkışı (tulum 2parça takım pattaniye eldiven çorap ve şapka olanlarından)
1ad has. çıkışı 2 parça olanlardan aynı renk çorap eldiven ve şapka
1adet tulum çorap eldiven ve şapka yine
ağzını silmek için bez
kalın battaniye yedek
kremleri ve bebe yağı
biberon
havlusu
soğuk olursa diye bir ad penye yelek fazladan çorap patik ve eldiven önlükte koydum
hepsi bukadar kızlar

kızlar buda benim pijama takımım gecelik almayı düşünmüyorum hem sezeryanda fazla alttan bakmıyolarmış hemde 2 gün Allahın izniyle idare ederim daha sonrada kullanacağım bişeyi almak daha mantıklı geldi bana çünkü gecelik olayını hiç sevmiyorum çeyizimin bile saten gecelikler olduğu gibi duruyor hiç kullanılmamış aynı hatayı yapmak istemiyorum yani keşke ozamanda hepsini pijama olarak alsaymışım..neyse bakalım beğencekmisiniz aslında beğendiğim model bu değildi ama renk olmadığı için onu alamadım kısmet bunaymış :KK43:

X