Hastalık ve bitmeyen korkular

Renkli dopllerde benimde birşey çıkmadı ama hala ağrım var ne yazikki
Sevindim canım ya çok geçmiş olsun
Benim de devam etmişti ağrılar
Geçmedi geçmedi geçmedi
Şuan covidden sonra da geçmeyen şeyler var ve yeni yeni değişik değişik şeyler
Şimdi tüp bebek tedavisine devam edecek misin

Sevindim canım ya çok geçmiş olsun
Benim de devam etmişti ağrılar
Geçmedi geçmedi geçmedi
Şuan covidden sonra da geçmeyen şeyler var ve yeni yeni değişik değişik şeyler
Şimdi tüp bebek tedavisine devam edecek misin
Embriyolarim donduruldu .Histeroskopi olacaktım olamadım ağrılardan sebep covid atlatmadim.sendeki ağrılar nasildi .Benim dizimin altından ayak bileğine kadar ağrım oluyor birde uyuşma yapıyor .emar temiz çıktı ultrason dopller temiz ama bende ağrı bitmiyor

Emar bel ve bacaktan çektiler yuruyus pek yapamıyorum.emarda çıkardı dimi kemikle ilgili birşey olsa
Tabi ki kesinlikle çıkardı
Ya ben de senin gibiydim ne tomografiye ne emare güveniyordum
Endoskopik ve kolonoskopi bile yaptırmıştım
Oysa vücutta gerçek bir rahatsızlık olsa zaten ciddi error veriyor bünye ve hemen tetkiklerde çıkıyor

Emar bel ve bacaktan çektiler yuruyus pek yapamıyorum.emarda çıkardı dimi kemikle ilgili birşey olsa
Benim iki sene sağ kaburgam civarı öyle ağrıdı ki
Tomografi emar tüm sırt belden,
Sürekli üst abdımen usg, endoskopik çekindim ,
Öyle böyle bir ağrı değildi
Kanser oldum heralde dedim ya karaciğerden ya kemik kanseri dedim ,
Geceleri ağrı ve terden uyanıyordum öyle canım yanıyordu öyle derinden bir ağrı ki ...
En son endoskopik yapan doçent hacamat yaptır dedi ama ben kafaya koymuştum fizik tedavi yaptıracaktım bir de ,
Son anda vazgeçip hacamat yaptırdım binbir zorlukla ve inanılmaz rahatladım öyle böyle değil ...
Yani ben de ciddi ağrılar çektim

Merhaba arkadaşlar , benim bu serüvenim 2017 nin sonunda başladı ,
Tüp bebek tedavisi gördüm , olmadı o süreçte babamı kaybettim ... sonra gebelik , gelişmedi ve kürtaj ..
Dört ay sonra yine gebelik gelişmedi ve kürtaj...
Sonra yine dört ay sonra gebelik gelişmedi ve kürtaj ...
2017 ile 2018 yılı arasında yaşandı tüm bunlar ... bu süreçlerde bende hiç bitmeyen hastalık belirtileri ,
Aşırı baş boyun ağrısı , bacaklarda ellerde karıncalanma , ağrılar ,
Kalp sıkışması ,
Ciddi sağ böğür ve sırt ağrısı , kaburga ağrısı , öyle ki uykularımdan uyandım ,
Panik atak ,
Kalp sıkışması ve ağrısı
Genel halsizlik , bayılma hissi , iç bulanması ,
Ciddi Boğaz boyun ağrısı , yutkunma zorluğu , nefes kokusu, boyunda kitle hissi ,
Ve dahası , nöroloji , gastroentereloji, dahiliye , kardiyoloji , kalp damar cerrahı, KBB, endokrinolj acil ve dahası olmak üzere dr lara gittim
Ciddi bi bi bulgum yok şükür
Ama geçmiyor illetler geçmiyor
Şuan yeni bir tüp bebek denemesindeyiz , histerekopi yapıldı embriyolar beşinci güne geldi , şuan ngs deler , ben de bu süreçte rahmi toparlayıcı ilaç kullanıyorken bacaklarımda ciddi ağrılar ve bölgesel kramplar acılar oluştu , umursama dedim kendi kendime ,
Salla gitsin sürekli bişeyin var zaten dedim , bu arada bu tüp bebek öncesi plates başlamış zayıflamış ve daha dinç hissetmeye başlamıştım ,
Neyse ben bu histereskopi sonrası iyileşme sürecinde dr un verdiği ilaçtan ciddi rahatsızlıklar duymaya başladım , en sonunda açtım baktım prospektüsü
İlacın yan etkileri oldukça fazla olmakta birlikte bacaklarda ve kollarda ağrılar olması en istenmeyen durum çünkü pıhtı oluşma riskini gösterirmiş ve dr a derhal söylenmesi gerekirmiş
Ben bunu okumama rağmen o gün de içtim ilacı aramadım dr u , ama corasprin başladım , ertesi gün ağrılarım daha da artınca aradım dr ı ve ilacı içmemi derhal bacaklardan doppler çekilmemi be corasprin içmemi söyledi
Hepsini yaptım ve ben doppler dan kesin pıhtı sorunu çıkacağını beklerken normal olduğumu söyledi kalp damar dr u , ama ağırlarım geçmedi geçmiyor , acaba diyorum o çekilen doppler da mı sorun var ? O bildiğini ultrason du , renkli ekran yoktu , çünkü sonuçlarda renkli doppler çekildi yazıyor ama ekran hep siyah beyazdı , aklımdan sorular gitmiyor , pıhtı mı var acaba diyorum , bana ileri boyutta zarar vermesinden korkuyorum
Bugün de eşimle dılarda yemek yedik , yediğimiz andan itibaren midem bulanıyor , şuan arttı ve su içiyorum , bacaklarımda ağrılar arttı uyuşmalar arttı ,
Uyuyamıyorum ,
Acillik olmaktan kendimi kaybetmekten o kadar çok korkuyorum ki
Sürekli hastalık hissi sürekli geçmek bilmeyen ağrılar uyuşmalar , halsizlikler , eşim de ben de bıktık dr a girmekten
Ama hala Benim şüphelerim geçmiyor , beni rahatlatan tek şey tomografi sanırım , bi de ciddi kan tahlilleri , ultrason doppler falan bana pek güvenilir gelmiyor nesne bilmiyorum ama böyle :KK43:
Nereye kime gidip ne anlatacağım ı artık ben de şaşırdım

Ne yapayım artık kızlar bilmiyorum
Sürekli hasta modda bulantılı baş dönmeli ağrılı ve tüm bunlardan ötürü korku içinde yaşamaktan çok yoruldum :KK43:
İnan okurken aynı ben birebir hatta sanki ben yazmışım zannettim doktora gittim kalpde birşey yok beyin tomografi temiz kan iyi ikna olmayıp başka doktora gittim temiz
Bende korkular çok fazla en ufak bir yerim ağrısa hemen ölüm korkusu sarıyor eşime demiyorum artık çıkıp dolaşıyorum bebeğimle ilgileniyom ilaç kullanmak istemiyorum

Bana bir arkadasımı hatırlattınız bir gün vücudunda bir kaç morluk gördü diye doktor doktor gezmişti meğer kendi kendini sağa sola vurmuş farkında değil birkaç güne geçmişti tüm morlukları o gün gittiği doktor muhtemelen önceki hastane ziyaretlerini görüp arkadasımı psikiyatriste göndermişti.
Bence sizde böyle bir sorun oluştu

pihtiyi yasamis bir insanim. renkli bile olmasa damarlardaki yapisal bozukluk nedeniyle drlar farkedebiliyorlar. ayrica o agri oyle bir agri ki birak yurumeyi bacagini oynatamiyorsun bile. bu arada bu kadar kayiptan sonra lutfen kendine genetik test yaptir. benim ilk kaybindan hemen sonra yapildi ve genetik pihtilasma bozuklugu cikti.
Canım merhaba senin hangi genlerinde mutasyon var

Eklentiler

• 7AE4A97F-5957-496B-BACE-15DE8F99A04D.jpeg
    7AE4A97F-5957-496B-BACE-15DE8F99A04D.jpeg
    173,4 KB · Görüntüleme: 40
Tüp bebek tedavisi gördüm , olmadı o süreçte babamı kaybettim ... sonra gebelik , gelişmedi ve kürtaj ..
2017 ile 2018 yılı arasında yaşandı tüm bunlar ... bu süreçlerde bende hiç bitmeyen hastalık belirtileri ,
Kalp sıkışması ,
Ciddi sağ böğür ve sırt ağrısı , kaburga ağrısı , öyle ki uykularımdan uyandım ,
Panik atak ,
Kalp sıkışması ve ağrısı
Ciddi Boğaz boyun ağrısı , yutkunma zorluğu , nefes kokusu, boyunda kitle hissi ,
Ve dahası , nöroloji , gastroentereloji, dahiliye , kardiyoloji , kalp damar cerrahı, KBB, endokrinolj acil ve dahası olmak üzere dr lara gittim
Şuan yeni bir tüp bebek denemesindeyiz , histerekopi yapıldı embriyolar beşinci güne geldi , şuan ngs deler , ben de bu süreçte rahmi toparlayıcı ilaç kullanıyorken bacaklarımda ciddi ağrılar ve bölgesel kramplar acılar oluştu , umursama dedim kendi kendime ,
Salla gitsin sürekli bişeyin var zaten dedim , bu arada bu tüp bebek öncesi plates başlamış zayıflamış ve daha dinç hissetmeye başlamıştım ,
Neyse ben bu histereskopi sonrası iyileşme sürecinde dr un verdiği ilaçtan ciddi rahatsızlıklar duymaya başladım , en sonunda açtım baktım prospektüsü
İlacın yan etkileri oldukça fazla olmakta birlikte bacaklarda ve kollarda ağrılar olması en istenmeyen durum çünkü pıhtı oluşma riskini gösterirmiş ve dr a derhal söylenmesi gerekirmiş
Ben bunu okumama rağmen o gün de içtim ilacı aramadım dr u , ama corasprin başladım , ertesi gün ağrılarım daha da artınca aradım dr ı ve ilacı içmemi derhal bacaklardan doppler çekilmemi be corasprin içmemi söyledi
Hepsini yaptım ve ben doppler dan kesin pıhtı sorunu çıkacağını beklerken normal olduğumu söyledi kalp damar dr u , ama ağırlarım geçmedi geçmiyor , acaba diyorum o çekilen doppler da mı sorun var ? O bildiğini ultrason du , renkli ekran yoktu , çünkü sonuçlarda renkli doppler çekildi yazıyor ama ekran hep siyah beyazdı , aklımdan sorular gitmiyor , pıhtı mı var acaba diyorum , bana ileri boyutta zarar vermesinden korkuyorum
Bugün de eşimle dılarda yemek yedik , yediğimiz andan itibaren midem bulanıyor , şuan arttı ve su içiyorum , bacaklarımda ağrılar arttı uyuşmalar arttı ,
Uyuyamıyorum ,
Sürekli hastalık hissi sürekli geçmek bilmeyen ağrılar uyuşmalar , halsizlikler , eşim de ben de bıktık dr a girmekten
Ama hala Benim şüphelerim geçmiyor , beni rahatlatan tek şey tomografi sanırım , bi de ciddi kan tahlilleri , ultrason doppler falan bana pek güvenilir gelmiyor nesne bilmiyorum ama böyle :KK43:

Sürekli hasta modda bulantılı baş dönmeli ağrılı ve tüm bunlardan ötürü korku içinde yaşamaktan çok yoruldum :KK43:

Kalp sıkışması ,
Panik atak ,
Kalp sıkışması ve ağrısı
Uyuyamıyorum ,

Merhaba sonuca ulaşabildinizmi aynı sokayetler bendede var P Prensescann

X