Hastalık Hastasıyım

kleeya56

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2022
7
1
20
4 yıldır bu psikolojik hastalıkla mücadele ediyorum. Kendimi rahatlatmak için sürekli bir yerlerde araştırmam gerekiyor ya da yazmam ama o da rahatlatmıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü hastalığı anksiyete ettim. Şu anda 1 haftadır ishalim 4 tane ilaç kullanmama rağmen geçmedi. Doktor idrarımda iltihap olduğunu bağırsaklarımda iltihap olduğunu söyledi fakat benim kafam en kötüsüne kansere gidiyor. Karın krampları vardı ishalle ve halsizlik o geçti artık sadece ishal ve halsizlik kaldı ve salgın da var çoğu kişi ishal benim kadar olmasa da ama bu konu hakkında endişelenmeye devam ediyorum. Bilgisi olan biri beni rahatlatabilir mi

Her ishal olan kanser olsa kimse yasamazdi. Doktor böyle dedi diyip kendinizi rahatlatın. Tuzlu yogurt- patates de işe yarar geçmiş olsun.

Bende bir ara hastaneden çıkmazdım limonlu yeşil çayı su gibi tüketmeye başladıktan sonra hiçbir sağlık şikayetim kalmadı çok şükür. Yeşil çayla ilgili kanser araştırmalarını okudukça 'acaba kanser olur muyum' takıntılarım yokoldu. İçince rahat hissediyorum ölümsüzmüş gibi fakat içmezsem rahat edemiyorum....

Yeşil çayı doktora sorarak mı içtiniz ? Çünkü çok fazla yeşil çay tüketimi de iyi değildir

Özellikle bazen musluk sularından etkilenebiliyoruz ya da aldığımız sebze meyvenin kalıntılarından sizde de böyle bir durum oluşmuş bence çünkü hem enfeksiyon hem ishal var ben de geçen yıl olmuştum 3 gün çok kötü geçti antibiyotik kullanmak zorunda kaldım ekstra mineral takviye vs anca kendime geldim kirli suyla temas ettiyseniz havuz deniz musluk suyu herhangi birinden olmuş olabilir çok normal bir şey

denizden olabilir bi çok kişi ishal şuan çevremde denizlerimiz pis genel olarak belde çapında bi ishal salgını mevcut ya da paketli gıdalardan kaptım bilmiyorum

İshal kanser ise benim şu ana kadar 1 milyon sefer ölmüş olmam gerekirdi zira ishal olmak konusunda yarışa girsem açık ara farkla ile birinci olurum bağırsaklarımda sıkıntı yok süt içmeyi ve acı yemeyi severim ama bağırsaklarım sevmiyor

Ya bu bende de tam tersi. Çalışmam Allah çalışmam diyor. Dışarı b.k çıkarmam diyor. Ağzına tükürdüğümün bağırsağı tövbe tövbe

Hemen gidip reflor aliyorsunuz, mutlaka elektrolit dengenizi toparlamanizi saglayacak ilaclardan aliyorsunuz. Reflor'u alırken eczaciya sorun o verir, buyukce bi kutuda iki parca bir urun.

Ya da bol bol patates haslamasi, turk kahvesi posasi, muz gibi seyler tuketiyorsunuz. Bakteri vucudunuzdan gittiyse ishaliniz 1 hafta icinde gecer, sizin anksiyete sebepli ishal olmanizda cok olasi ayrica.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…