Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Canim ben dun ameliyatimi oldum zeki hocaya 1 gun hastanede kaldm simdi eve geldm. Bugun baya sistim ve morardm surekli buz koyuyorum gozlerime

Çok geçmiş olsun canım, zorlu bırkaçgun cabuk gecer,istedıgın guzel buruna kavusursun.senınde resımlerıne inşallah guzel yrumlar yaıcaz.

cok sevındım cok gecmıs olsun sımdıden
agrı kesıcını agrın olmasada kullan ödemi alması ıcın bıtırmen lazım denız spreyınıde gunde 6 kere kullanıcaksın
buyuk boy alırsan daha ıyı olur optum

saol canim. aqri kesicilerimi fln hepsini kullaniyorum. deniz suyunu ve masaj kremini tamponlarim alindiktan sonra kullanmaya basliycam. buqun biraz daha iyiyim sisiliklerim ve morluklarim gecmeye baslamis :)

saol canim. aqri kesicilerimi fln hepsini kullaniyorum. deniz suyunu ve masaj kremini tamponlarim alindiktan sonra kullanmaya basliycam. buqun biraz daha iyiyim sisiliklerim ve morluklarim gecmeye baslamis :)

canım denız suyuna basla buyuk boy al tamponların yapısöayıppppp oraya bı an once tuzlu suyla ılesmesını sagladı ıcın denız suyunu sıkıyosun
ama senınkı sılıkon tamponmu sungermı slıkonsa basla hemen sungerse al da etrafına sık ıcın cek bısı olmuyor yanı

canm ben silikon tampon olmsini istedim. ama baska bi doktor deniz suyunu tamponlarin ve dikislerin alindiktan sonra kullancaksn demisti

bugun nasılsın canım benım hıc solemıon :)

bugun cok daha iyiyim canim cunku gozlerimdeki sislikler ve morluklar indi diye bilirim. ama suratimin geneli sis :) surekli buz koyuyorum gozlerime ama gozlerimde kanlandi bunun icin ne yapmam gerek ?? yarinda tampon ve dikislerim alincak. bide zeki beyin yanina ugrycam ameliyattan sonra foto cekmisti anestezinin etkisiyle tam hatirlamiyorm suan ona tekrardan bakmak istiycem :))

kizlar benim bugun tamponlarim alindi doktor okyanus suyuyla temizlemem gerektigini soyledi ve gösterdi. ama ben nefes alirken biraz sorun yasiyorum bu durum ne zaman düzelir ki ??

kizlar benim bugun tamponlarim alindi doktor okyanus suyuyla temizlemem gerektigini soyledi ve gösterdi. ama ben nefes alirken biraz sorun yasiyorum bu durum ne zaman düzelir ki ??

allah yardımcın olsun cennetım yaa oda bı dert belkı sımdı yenıdır dıye oyledır cennet bıde cennetcım yuzun cok mormu simdi sen acık mı amelıyat oldun kapalımı

allah yardımcın olsun cennetım yaa oda bı dert belkı sımdı yenıdır dıye oyledır cennet bıde cennetcım yuzun cok mormu simdi sen acık mı amelıyat oldun kapalımı

bende oyle dusunuyorum canim cunku ici yarardir dikistir falan diye dusunuyorum cunku tamponlarim ilk alindigi anda buram buram nefes aldim :) morluk cok az kaldi tatlim ama suratimin tamami şiş.. açık ameliyat oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…