Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bende oyle dusunuyorum canim cunku ici yarardir dikistir falan diye dusunuyorum cunku tamponlarim ilk alindigi anda buram buram nefes aldim :) morluk cok az kaldi tatlim ama suratimin tamami şiş.. açık ameliyat oldum

benım nefesım da yenı yenı sankı duzelıyor zekı hoca 6 ay bır yık arasında duzene gırcek dedı

Antalyada yaşıyorum.16 yaşımdan beri ameliyata karar veremiyordum. Şu an 26 yaşımdayım. Burdakı kbb doktorum kemık egrılığınden cok burnumun estetik sorunu olduğunu söylemesi ile kuzenimin tavsiyesi sonucunda Ankara'ya giderek zeki bey ile tanışma fırsatını yakaladım. Ameliyata karar vermek öncelikle kişinin kendini cidden hazır hissetmesi ile alakalı... zeki beyin bana yönelttiği ilk soru da "hazır mısın" oldu... gercekten de gerısı teferruat; cunku gerısı tamamen doktorun marıfeti ... Zeki Bey telefonunun 24 saat acık oldugunu soyleyerek tum sorularıma acıklıkla yanıt vermesi ile güven verdi... en cok dıkkat ettıgım şeylerden biri ona ulaşamadığımda 5-10 dakıka ıcerısınde bana tekrar donmesiydi. Çok yogun bir hasta trafiği vardı, haftada uc gun ve bazen gunde 7 amelıyata gırıyordu... cok uzlaşmacı , emin, rahatlatıcı tavırlarıyla aklımda soru isaretı olmadan sadece doğal bir burun olmasını istediğimi belirtip kendısinin ellerine bıraktım herseyı... ılk goruşmeye gıttığımde hastalarıyla karşılaştım kı zaten karşılaşmama durunumuz yok... herkesten cok olumlu yorumlar aldım... bır tanesı de donup bıraz daha duşun gıbı bakmadı bıle duruma... kesınlıkle ol, dedı herkes... neticede 9 nısan 2013 'te amelıyatım gercekleştı... ilk gün ayıldığımda kendime söylediğim tek şey "bu muydu ya ,o kadar büyüttüğüm " , oldu. Zekı Can Bey ameliyat bitiminde kuzenımı aramış ve herseyın tam istediği gibi olduğunu söylemiş. Birinci gün hastanede yattım bana seffaf tampon takılmılştı, hıc kanamam olmadı , aynı gun bır başka bayan amelıyat olmuştu onun hafıf kanaması olmuş kı bu normalmış , onda normal pamuk tampon vardı. Hissettıgınız tek sey burnunuzdakı alcının agırlığı,hıc agrım da yoktu. dorduncu gun tamponum alınacak dıye gıtıtm fakat seffaf tampon olduğu ıcın onuncu gune kadar bekledım , o gun yalızca ufak bı pansuman geçirdim bır hafta sonrasında ıse dikişlerim alındı ve onuncu gun burnumdakı alcı ve tamponlar cıkarıldı. Asla agrı sızı yoktu, şöyle tanımlayabılırım belkı herkesin yarası kabuk baglamıştır , alcıyı kaldırırken boyle bır sey hıssedıyorsunuz, sonucta cıldınıze dırek teması var. Ekip mükemmel, cok ozverili ... Asistan dr. Melih ve Mehmet Bey pansumanımı yaptılar. Onlar da ılk zaman burnumu yadırgıyacagımı ama bunun gecıcı olduğunu vurguladılar ki öyle oldu... Alcı cıkınca zeki bey burnumu muayene etti , hicbir sorun olmadığını yineledi, bikac gun tam nefes alamayabılecegımı, hafıf sızılar ve sızıntı kanamalar olursa bunların normal olduğunu belirtip neler yapmam gerektığını soyledı. Eger memnun kalmadığım bır yer olursa ancak 6 ay sonrası işlem yapabiliriz, dedi. Bu bıraz zevk meselesi gibi aslında bazısı beyenır bazısı hoş bakmaz. Ama hıcbır olumsuzluk olmadı zaten cok mınık sızılar hıssettım belkı arada o kadar. Burnun oturması 6ay-1 sene fakat 21.gunum ve gayet duzgun duruyor. Şu an yakınlarım dahi amelıyat olduğumu anlayamıyor, gayet hos olduğunu soyluyorlar, dolayısı ıle epey memnunum ...Benım icin en onemlı kısım amelıyat surecının dogru , itinalı , güvenli gecmesi idi... Her sey cok olumlu gitti... bu nedenle doktorum ve ekıbıne sonsuz teşekkurler...

gecmıs olsun canım benımde oyle bı cok amelyat olan arkadasım ve benım arkadas cevrem operasyon gecırdırgımı bıle anlamadı

domuz burnu gbı bır sey ıstemedım
übenımde cok dogal oldu

asıstanları melıh bey fılan aynı sekılde baya ılgılendıler :) zamanla oturcak burun masajı sayesınde :)

[video=youtube;Az-yiVcXSTk]http://www.youtube.com/watch?v=Az-yiVcXSTk[/video]

iyiki izlemişim bu vıdeodan sonra tam karar verdım

nasıl oldun cennetcım merakla beklıyorum oyle :) hakan gencenın yaptıgı hasta yı sen snandjm :) megersem yorummus

canım iyiyim gözlerimde ki şişlik ve morluk geçti çoktan ama burnum acayip derecede şiş şekilleneceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. sen nasılsın burnuna kay ay oldu tatlım :KK1:

canım iyiyim gözlerimde ki şişlik ve morluk geçti çoktan ama burnum acayip derecede şiş şekilleneceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. sen nasılsın burnuna kay ay oldu tatlım :KK1:

ben ıyıyım gayyyet sıslıgım ınmesıne heralde ıkı ay fılan var da burnum gayet dogal agrısı sızı yok masaj yap bol bol

msj hakkım bıttı ozelden yazamadım :)

bende oyle dusunuyorum canim cunku ici yarardir dikistir falan diye dusunuyorum cunku tamponlarim ilk alindigi anda buram buram nefes aldim :) morluk cok az kaldi tatlim ama suratimin tamami şiş.. açık ameliyat oldum

canım açık ameliyat olmasını sen mi istedin. yoksa özel bi durumdan dolayı mı açık yaptı. ben açık istemiyorum çünkü

X