Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Zeki can bey bana gore ısınde cok basarılı ve dıkkatlı bır doktor genel olarak yurt dısındann epeyce hastası tavsıye uzerıne geldını fark ettım kendı burun amelyatım sonrası ıkı arkadasım daha kendısıne amelyat oldu ıkısıde burunlarından cok memnun
Bende bı arkadasmın kendısıne. Amelyat olması sebebı ıle tanısma fırsatı buldum ve o gun bana guven verdı amelyat oldum aslında. Bole bı kararım yoktu her sey bı anda tamam dememle vedeee ona kendımı emalent etmemle oldu :) mutluyum kalkkık guzel bır burnum. Var kemer vs gıttı cok dogal oldun fazla sısmedı 7 gunde ödeö gectı
İşi bilen doktor cok onemlı

canım öncesi sonrası foto koyabilir misin ? yada mail atabilir misin ?

fikir olması açısından fotoğraf paylaşabilir misiniz:)

canım açıkçası ismini hiç duymamıştım, buradaki birkaç yorumun üzerine sırf başka bir doktor yorumu olsun diye gittim, gitmeden bir de youtube da videosunu görüp izledim. Çok profesyonel görünüyor, konuşmaları da beni rahatlattı ve ikna etti gibi. Şimdiye kadar 8 doktorla görüştüm, artık burnumun sorunlarını net biliyorum ve beni ilk defa gören doktorun da bu yorumları pat pat söylemesini bekliyorum açıkçası :)) bunu yapamayan doktoru yani ince ayrıntıları göremeyen doktoru da direkt eliyorum. Benimki sonuçta revizyon olacak, çok çok kötü bir durumu olmadığını biliyorum, yani büyük bir kemer vs yok, ince ayrıntıların düzeltilmesi gerekiyor, her doktor maalesef anlamıyor, örneğin Tevfik Hoca beni anlamadı, çok iyi demedi ama bence burnun güzel dedi Zeki hoca görünce söylemesini beklediğim hataları söyledi, çok kötü bir burnun yok ameliyat olmalısın diyemem buna sen karar verceksin dedi. Ben de kararlı olduğumu söyledim. Önceki doktoru da çok fazla kötülemedim, hoca konuşmanın sonunda eğer doktorunu kötüleseydin seni ameliyat edip etmeme konusunda düşünürdüm dedi. Doktoruma dava açma konusunu ise etik dışı bulduğunu söyledi, evet burnunun en iyi hali bu değil ama biz de asistandık bir zamanlar, bunlar olabilcek durumlar , önemli olan yaptığın işin arkasında durmak, bir hata varsa bunu düzeltme yoluna gitmek dedi. Kısacası hem kişilik olarak olgun geldi hem de mesleki tecrübe olarak da başarılı bir doktor olduğunu düşündüm. Ama diğer görüştüğüm doktorlar gibi iddialı konuşmadı. Yani bazıları burnun çok kötü, çok asimetrik, doktoruna dava açsan kazanırsın, daha iyisi olur gibi iddialı yorumlarda bulunuyordu. Kendisi gayet sakindi, ücreti de düşük söyledi, yani özelde ameliyat eden doktorların bu kadar düşük ücret isteyebileceğini düşünmüyordum. İddialı olmaması beni düşündürüyor. Bir de hiç fotoğraf görmedim. En büyük referans fotoğraf olacak benim için. Fotoğraflarını mail adresime göndermen mümkün mü, eski ve yeni halini görebilirsem çok çok mutlu olurum, karar vermeme yardımcı olursun. Burda eklediğin fotoda şiş duruyor ama şişliği inmiş halinin güzel olduğunu düşünüyorum, Orda kaç aylıktı?

ben de görusmeyi dusunuyodum,ameliyat olan hastalarinin fotografini gostermiyor mu

Acıkcası ben pısman olmıcanı kesınlıkle dusunuyorum. Zekı hoca sole boyle. Yaparım demıyor ozellıklede. Burunda cunku burnu actında neyle karsılasını bılmıyorum dedı bana. En uygun en ıyısını yapıcanı bılıyordum yaptıda o acıdan. Icım rahat gıttım amelyat sonrası soyledıgı gbıde hıc agrım olmadı hemde hıc !!!!

Bır ay oldu ıste oturması vs 6 ay 1 sene sonunda bellı olucak :)))))

Son düzenleme:

Bu arkadasım gecen sene oldu kendısı suan tamamen. Oturdu gbı burnu ben cok begenıyorumnbenımkıde boyle olur

ben de görusmeyi dusunuyodum,ameliyat olan hastalarinin fotografini gostermiyor mu

canım görüşmemizde bana foto göstermedi, ben de ameliyattan önce tekrar geldiğimde size fotolar üzerinde nasıl bir burun istediğimi anlatmak istiyorum kendimi daha iyi ifade ederim dedim. O da tabi, benim için de daha iyi olur neler yapıp neler yapamayacağımı fotolar üstünden söylerim dedi. Bence sen de bu şekilde yap.

Fotoğraflar için teşekkürler canım biraz olsun yardımcı oldu. Senin burnun daha çok yeniymiş şiş olması normal ama zamanla daha zarif olacaktır.. Peki sen ameliyattan önce nasıl olmasını istediğini tarif etmiş miydin, fotoğraf gösterdin mi? Benim diğer paylaştığın fotolarda dikkatimi çeken burun uçlarının biraz yuvarlak ve geniş olması, açıkçası ben böyle tercih etmiyorum onların ki yüzlerine gayet uyumlu olmuş ama benim önceki halim daha kibar olduğu için bu diğer arkadaşların burun uçları bana geniş gibi geldi. Benim şikayetçi olduğum yer eğrilikle birlikte burun ucumun geniş olması, kavisinin olmaması. Muhammet Dilber hocanın burunlarına dikkat ettin mi bilmiyorum, benim tarzıma en yakın gördüğüm onun yaptığı ameliyatlar aslında. Daha sivri ve kalkık burun uçları hoşuma gidiyor. Ben zaten fotoğraf üzerinden Zeki hocaya eski halimi ve Muhammet hocanın yaptığı birkaç burunu göstereceğim. Korktuğum şey acaba her doktorun bir tarzı mı var herkese hemen hemen aynı şeyleri mi uyguluyor, yoksa benim tercihim doğrultusunda bana özel bi burun yapar mı, benim için bu sorunun cevabı çok önemli, en yakın zamanda tekrar görüşüp buna göre karar vermeliyim sanırım.

Acıkcası zekı can bey bana nasıl ıstıyorsun dedı bende kemer olmasın dedım zaten kemerı alınca otomatık olarak kalkıcak merak etme dedı
Sana bılgısayardan soyle boyle olucak demıyorum dedı ıstedıgıne ve yuzune en uygun olanı yapıcam dedı

Cunku bı cok doktor pc den foto shop yapıp deyısıklık yaptı hıc bırıde ıstedıgım gbı olmadı

Zekı can hoca burnu acıtımızda neyle karsılasıcamızı bılmıyoruz dedı Cunku suprız ıle karsılasabılırz dedı bu yuzdende bana cok guven verdı o an ok dedım kendımı. Ona guvendıgımı hıssettım.

Doktoruma guvendım ıstedıgım gıbı kucuk guzel kalktık bı burnum var :)))) ıyı bır doktor secımı yaptım

Dıyer doktorlar hep konustu olembole yapalım vs dedı hıc bırı benı konusmasıla tatmın etmemıstı

Anladım canım, ben de kendisini diğer birçok doktora göre daha profesyonel buldum, bazıları gibi burnun çok kötü doktoruna dava aç vs. dememesi ve gerçekçi yaklaşımı da beni etkiledi. Yapabileceklerini söyledi, ben kavisli ve kalkık olsun dediğimde caydırmak için tek bir şey söylemedi saygı duydu, oysa bazıları sende düz yakışacağını düşünüyorum vs diyor. Benim bu ilk ameliyatım olmayacak, bana neyin yakıştığını kendimi nasıl iyi hissedeceğimi gayet iyi biliyorum ve o yüzden kuşku duymadan ne istediğimi söylüyorum. 2. ameliyatımdan önceki resimlerime bakıyorum yan profilden tam da istediğim gibiydi hiç sıkıntı yoktu ama ameliyatta gereksiz kıkırdak koydukları için burnum biraz düşmüş,yuvarlaklaşmış, ben eski haline dönsün istiyorum yoksa hayal ettiğim bir şeyi istiyor değilim. O yüzden Zeki hocaya da eski fotoğraflarımı göstermeyi istiyorum, yani aslında yapılabilcek bir şey istiyorum. İnş. ben de senin gibi memnun kalırım canım revizyon stresi çok daha ayrı bişeymiş artık tek sıkımlık kurşun kaldı gibi hissediyor insan, o yüzden işimi garantiye alıp foto göstermem lazım, zaten ne yapıp yapamayacağını söyler hoca.

Bılmıyorum ınsan en ıyısını kendı bılır. Tabıkı bole bır durumda. Ben doktoruma guvendım profosyonel cıddı ı doktor suan ol se tekrar olurum dıyorum ya cok guven verınce. Verıyor doktor
Maddı acıdan da hıc sole bole olsn. Para konusunu bıle en son soledı

Bana dedıgı onemlı olan sen ıstıyormuusn dedı senın ıstemen cok onemlı dedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…