Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

.....................

canım çok geçmiş olsun, burnunla mutlu olmana çok sevindim gerçekten, darısı bana diyorum ve 3. ameliyatım için doktor araştırıyorum. Yarın Zeki Beyle görüşmem olcak, öncesinde sana sormak istedim. Genel olarak hastaları memnun mu acaba, sen fotoğraf gösterdin mi tasarım yapıyor mu?

neseem merhaba, yardımına ihtiyacım var, zeki beye 1 ay sonra ameliyat olcam ama hiç fotoğraf göremedim, senin şuanki hali nasıl memnun musun?

burnunuzla mutlu olmanıza çok çok sevindim, ben de bugün Zeki hocayla görüştüm ve içime çok olumlu şeyler doğdu, bana çok fazla güven verdi ama benim 3. ameliyatım olacağı için yine de endişeliyim, kalkık ve kavisli bir burun istiyorum ama hoca tasarım yapmadı, sonraki görüşmemizde fotoğraflar üzerinden anlatmak istediğimi söyledim o da tamam dedi. Umarım doğru kararı vermişimdir. Sizin fotoğrafınızı görmem mümkün mü, çok çok sevinirim yardımcı olursanız.

canım naptın görüşme nasıl geçti anlat çabuk

neseem merhaba, yardımına ihtiyacım var, zeki beye 1 ay sonra ameliyat olcam ama hiç fotoğraf göremedim, senin şuanki hali nasıl memnun musun?

selçuk hocaya ameliyat olmaktan vazmıgeçtin, benim aklımdaki isim seçuk ışık, vazgeçme sebebini söylersen belki bana da yol gösterici olur, aklım çok karışık

selçuk hocaya ameliyat olmaktan vazmıgeçtin, benim aklımdaki isim seçuk ışık, vazgeçme sebebini söylersen belki bana da yol gösterici olur, aklım çok karışık

canım açıkçası Selçuk Hocayla son görüşmemizde kafamda soru işaretleri belirdi. Başka bir doktora danışma ihtiyacı hissettim. Dün Zeki Hocayla görüşünce de içim rahatladı. Şöyle ki; Selçuk Hoca burnumun sol profilinin sağa göre daha kısa kaldığını, orayı ameliyata kadar aşağı çekip masaj yapmam gerektiğini, olmazsa da kulağımdan tekrar kıkırdak alabileceğini söyledi. Bu benim aşırı derecede canımı sıktı, bir de bibiskremin fotolarını gösterip onun burnunu beğendiğimi söyledim. Onun burnu zaten düzgündü seninki kadar asimetrik değildi, ama seninkini bir seferde bu hale getirebileceğimin garantisini veremem dedi. Yani iddialı diye tabir edilen bir burunu bana yapamayacağını anladım. O daha çok düz burunlar yapıyor. Selçuk Hocaya ilk ameliyatımı olacak olsaydım çok güvenebilirdim ama revizyon olacağım için ve burnum aşırı derecede asimetrik olduğu için söylediği şeyler biraz beni korkuttu. Zeki hocaya kıkırdak almak gerekir mi diye sorduğumda, hayır dedi, masaj yapıp aşağı çekme işine ise güldü, yani bunun mantıksız olduğunu ima etti. ( Benim düşünceme göre de mantıksız, çünkü aşağı çekerek uzayacak bişey değil) Kavisli ve kalkık olmasını istediğimde de saygı duydu beni vazgeçirmeye çalışmadı, hem de ücret olarak da uçuk değil, kendisine güvenmemi, burnumun daha iyi olacağını, istediğim gibi olmazsa da tekrar düzeltme yaptığını söyledi. Bunlar bana güven verdi. Kısacası benim durumum farklı canım, ilk ameliyat için çoğu doktor başarılıdır belki ama revizyon ayrı bir ustalık istiyor ve ben tekrar kulağımdan parça alınsın kesinlikle istemiyorum, doktor seçimimdeki en büyük kriterim bu.

canım naptın görüşme nasıl geçti anlat çabuk

canım shenandoah a yazdığım gibi , İlk ameliyatım olsaydı ve burnum bu kadar problemli olmasaydı Selçuk Hocada karar kılmıştım ama kulağımdan kıkırdak olayına sıcak bakamam, o yüzden vazgeçtim. Yine de sen mutlaka görüş, benim durumum farklı dediğim gibi.

anladım canım, iyice araştırmakta fayda var, doktor doktordan üstündür, birinin yapamadığını bir başkası yapar, hayırlısı olsun hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…