Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bende oyle dusunuyorum canim cunku ici yarardir dikistir falan diye dusunuyorum cunku tamponlarim ilk alindigi anda buram buram nefes aldim :) morluk cok az kaldi tatlim ama suratimin tamami şiş.. açık ameliyat oldum

benım nefesım da yenı yenı sankı duzelıyor zekı hoca 6 ay bır yık arasında duzene gırcek dedı

gecmıs olsun canım benımde oyle bı cok amelyat olan arkadasım ve benım arkadas cevrem operasyon gecırdırgımı bıle anlamadı

domuz burnu gbı bır sey ıstemedım
übenımde cok dogal oldu

asıstanları melıh bey fılan aynı sekılde baya ılgılendıler :) zamanla oturcak burun masajı sayesınde :)

[video=youtube;Az-yiVcXSTk]http://www.youtube.com/watch?v=Az-yiVcXSTk[/video]

iyiki izlemişim bu vıdeodan sonra tam karar verdım

nasıl oldun cennetcım merakla beklıyorum oyle :) hakan gencenın yaptıgı hasta yı sen snandjm :) megersem yorummus

canım iyiyim gözlerimde ki şişlik ve morluk geçti çoktan ama burnum acayip derecede şiş şekilleneceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. sen nasılsın burnuna kay ay oldu tatlım

canım iyiyim gözlerimde ki şişlik ve morluk geçti çoktan ama burnum acayip derecede şiş şekilleneceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. sen nasılsın burnuna kay ay oldu tatlım

ben ıyıyım gayyyet sıslıgım ınmesıne heralde ıkı ay fılan var da burnum gayet dogal agrısı sızı yok masaj yap bol bol

msj hakkım bıttı ozelden yazamadım :)

bende oyle dusunuyorum canim cunku ici yarardir dikistir falan diye dusunuyorum cunku tamponlarim ilk alindigi anda buram buram nefes aldim :) morluk cok az kaldi tatlim ama suratimin tamami şiş.. açık ameliyat oldum

canım açık ameliyat olmasını sen mi istedin. yoksa özel bi durumdan dolayı mı açık yaptı. ben açık istemiyorum çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…