🤲Hasta Olan Babam İçin "70.000 YA ŞAFİ"

@eunja BÖYLECE YA ŞAFİ HATİMİN TAMAMLANMIS OLUYOR COK ŞÜKÜR AMCAMIZA ALLAHTAN ŞİFA DİLİYORUZ, SİZ YAKINLARINADA BOL BOL SABIR DİLİYORUZ..
KIZLAR HEPINIZDEN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK ŞÜKÜRKİ YARIM KALMADI
BİR SONRAKİ KONU BASLIĞINDADA BİR ABLAMIZ HASTA EŞİNE NECM SÜRESI DAĞITIYOR LÜTFEN ORDANDA ALIN BİTİRELIM

Yorgunkus Morrmeneksee konuyu açmama vesile oldunuz arkadaslarınızı etiketleyip destek oldunuz bana cok ama cok tesekkur ederim Allah sizden razı olsun canlarım
Hatime katılan dualarıyla yanımda olan herkese cok minnattarım hepiniz iyi ki varsınız Rabbim cümlenizden gani gani razı olsun inşallah
Mevlamda sizin sıkıntılarınızı gidersin gönlünüzdeki hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah
Bu hatim babamın iyilesmesine vesile olsun kabul olsun inşallah Tüm hastalarımıza da Rabbim şifalar versin inşallah

BURDADA YOĞUN BAKIMDA OLAN BIR DEDEMİZE YA ŞAFİ DAĞITILIYOR KIZLAR ORAYIDA BITIRELIM 40.000 GİBİ BİR RAKAMDA KALMIS

S.a dua kardeslerim. Yeni konu açmadan buradan yazmak istedim. Babam akciğer ca hastalıgı yeniden nuksetti ışın tedavisi basladı bugun.. Tedaviden olumlu cevap alabilmemiz babamın şifası bulması için 70.000 Ya Şafi başlatıyorum tekrardan. Musait olanlar katılabilirse cok mutlu olurum. Şimdiden Allah razı olsun canlarım, iyi ki varsınızRabbim tum hastalara acil şifalar versin katından

Bismillahirrahmanirrahim

5000 aldım

Kalan 65.000

Aleykümselam, Allah şifa versin,2.000 tane aldim.

Aleyküm selam canım RABBİM Şifa versin
3.000 aldım canım
KALAN 60.000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…